Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:35:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181398 пъти)
 
svetlan4e
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #375 -: март 04, 2009, 20:55:24 »

момичета много благодаря за бързото реагиране :)благодаря ти nia.а основния цвят е бордо.съобразила съм и с основнит ецветове на ресторанта и за това  а мисле че е хубав цвят.поне на мен ми харесва бордото.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: март 04, 2009, 21:21:05 »

 funnytooth funnytooth funnytooth то и аз съм с " бордо" - не ми се връзва много с ресторанта ама карай........ nea
Относно тейбълките - само като идея ти ги пратих - ти си ги направи в бордо , ако ти харесва нещо. Има и още,  така че ако искаш ето ти още една примерно:


* 43246_1330933.jpg (50.65 KB, 640x480 - видяно 320 пъти.)
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: март 05, 2009, 00:57:40 »

Момичета, имам нужда от вашата помощ! Трябва да открия няколко неща, но хич ме няма в търсенето - обикалях, не намирам, в интернет търсих - пак не намирам... сигурна съм че грешката е в мен, ама... какво да направя...  cray (а милото утре е на мое разположение и искам да го експлоатирам максимално  pardon )
1. Трябва ми сатенена панделка - широчина около 5 мм, златиста на цвят. Знам че по магазините за опаковане на подаръци има, но там метъре е по около левче, а на мен ми трябват около 150 - 200 метра и ми се ще да е нещо по-евтинко...
2. Трябва ми картон за поканите - зелен и перлен златист и тъй като ми се очертават 150 покани (за 250 човека) пак ми се иска хем да е по-добра цена, хем да има богат избор от зелени нюанси, защото това, което аз бях харесала на милото не му се нрави, обаче и не може да ми обясни какво точно иска, та трябва да се гледа на място...
3. Трябват ми и кутийки за подаръчетата - искам обикновени, квадратни, по възможност зелени, размер около 7 см (но не по-малки от 6см).
4. А и ако може някой да ми каже къде да търся чаши за шампанско - по сватбените салони не става, защото там предлагат от стандартните, а аз искам от старите разляти чаши за шампанско (като на мама и тате  blush )
Става дума за София (или поръчване он-лайн)
Мнооого ще съм  ви благодарна за помощта!
  give_rose give_rose give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 05, 2009, 06:27:43 »

Сатенени панделки има в кинкалериите, на ул. Цар Симеон има няколко такива магазина, от Ботев надясно към женския пазар и след него. Има и такива кутийки за подаръци по магазините там. А картони има голям избор тук - http://www.directa.bg/   на Руски паметник е. Много чаши има CCS smile
Успех!
« Последна редакция: март 05, 2009, 09:21:34 от ralichka___ » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 05, 2009, 08:32:43 »

Сатенени панделки има в кинкалериите, на ул. Цар Симеон има няколко такива магазина, от Ботев надясно към женския пазар и след него. Има и такива кутийки за подаръци по магазините там. А картони има голям избор тук - http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=530096 на Руски паметник е. Много чаши има CCS smile
Успех!

Струва ми се, че Рали за картоните е имала пред вид тази фирма. smile
http://www.directa.bg/

А тук виж за панделки:
http://rakhiva.com/bg/

 girl_wink

А за кутийките - можеш да си ги направиш и самичка. Сигурно биха излязли по-евтино. С 2 листа цветен картон  става 1 кутийка. Листите средно струват 15ст. и цената на 1 кутийка става 30ст грубо казано. Не зная дали ги продават на тази цена.
Ако решиш да ги правиш - ще ти дам идея как. smile
« Последна редакция: март 05, 2009, 08:35:33 от Ble6tu4ka » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 05, 2009, 09:12:04 »

Перлен златист картон (пак моите големи листи 70х100) цена 1.60 има (трудно ще е обяснението, но ще пробвам) - Търговски Център Европа (Саламандър Аутлет) като пътуваш по този булевард в посока Румънското посолство, минаваш под моста дето отива към летището и продължаваш все едно към Румънското... Вдясно има бензиностанция на Лукойл, подминаваш я и след това започват едни складове. В първият възможен като завиеш вътре в двора, най- накрая...те там продават - ето сайта http://www.printalux.bg/
Активен
gogi_rogi
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #381 -: март 05, 2009, 09:23:00 »

Магазин за панделки ,както и за маниста,готови розички,цветенца,сърчица и други джунджурии има на пресечката на Симеон и Борис I.Пада се отляво на ъгъла като се тръгне към Женския пазар.Продавачката е много любезна,макар да не личи от външния вид. smile.Иначе точно отсреща има още един магазин-малко е по неприветлив ама става.От там си взех сатенена пандела-широка около 5 мм и струваше за 32 метра 1.5 лв.Продаваха ги на рула.(това го помня добре ,че се издирваше един специфичен цвят blush)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 05, 2009, 12:04:14 »

ето още един сайт за панделките, тук има и кутийки, но са по скъпи
http://www.europecatering.com/


Ble6tu4ka, на мен ми е интересна идеята за кутийките, аз мисля да си направя само, но още незнам как. в нета гледах техники оригами, но ми се сториха много неподходящи, а и кутийката става много намачкана.
« Последна редакция: март 05, 2009, 12:09:07 от valia_diva » Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: март 05, 2009, 12:59:31 »

Много благодаря на всички!!! Вече направих плана и след малко тръгваме! Надявам се довечера да имам с какво да се хваля... 
Целувам ви всички и ви желая прекрасен (макар и малко  дъждовен) ден!!! Sunshine

 (а за кутийките - аз също много си падам по оригами и знам как се правят (но не отказвам нови идеи), но се притеснявам че бройката е много голяма (150) и ще ми отнеме цяла вечност да ги направя...)
« Последна редакция: март 05, 2009, 13:01:35 от rosi09 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #384 -: март 05, 2009, 13:05:03 »

И аз имах кутийки оригами-70. Като им хванеш цаката и почнеш серийното производство върви що-годе бързо  good и не стават намачкани, ако намериш подходящия метод на сгъване-поне моите не бяха, но правих много опити предварително, за да налучкам как точно да я сгъна, за да няма нежелани ръбове.


Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: март 05, 2009, 13:44:37 »

Мацки, ще се постарая по-късно като свърша с работата - да ви покажа как става. Или поне методиката, по която ще правя аз  моите. smile
Става бързо и не е никак трудно. Ще ви снимам стъпка по стъпка как точно се правят и ще сложа снимчици тук. smile good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 05, 2009, 14:11:31 »

Момичета, имам нужда от вашата помощ! Трябва да открия няколко неща, но хич ме няма в търсенето - обикалях, не намирам, в интернет търсих - пак не намирам... сигурна съм че грешката е в мен, ама... какво да направя...  cray (а милото утре е на мое разположение и искам да го експлоатирам максимално  pardon )
1. Трябва ми сатенена панделка - широчина около 5 мм, златиста на цвят. Знам че по магазините за опаковане на подаръци има, но там метъре е по около левче, а на мен ми трябват около 150 - 200 метра и ми се ще да е нещо по-евтинко...
2. Трябва ми картон за поканите - зелен и перлен златист и тъй като ми се очертават 150 покани (за 250 човека) пак ми се иска хем да е по-добра цена, хем да има богат избор от зелени нюанси, защото това, което аз бях харесала на милото не му се нрави, обаче и не може да ми обясни какво точно иска, та трябва да се гледа на място...
3. Трябват ми и кутийки за подаръчетата - искам обикновени, квадратни, по възможност зелени, размер около 7 см (но не по-малки от 6см).
4. А и ако може някой да ми каже къде да търся чаши за шампанско - по сватбените салони не става, защото там предлагат от стандартните, а аз искам от старите разляти чаши за шампанско (като на мама и тате  blush )
Става дума за София (или поръчване он-лайн)
Мнооого ще съм  ви благодарна за помощта!
  give_rose give_rose give_rose
На пресечката на улица Цар Симеон и пазара Д. Петков има един магазин за панделки и опаковки там има много евтини панделки в смисъл върти ми се в главата нещо от рода на 10 м - 1 лв или нещо от рода.
Там имаше и готови кутийки за подаръци и всякакви аксесоари за украсяването им
От старите разляти чашки за шампанско в повечето магазини за дом. потреби има.
Активен
jujencee
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 05, 2009, 21:14:20 »

И аз да препоръчам една кинкалерия от която си купувам панделките: 0.20 лв е метъра на точно тези тъничките. Само не знам точно златиста дали има но провери: адреса е ул. Денкоглу на ъгъла с Асен, не знам точния номер. Кинкалерията изглежда странно защото има едни кожи на витрината но има доста панделки. Успех на всички в издирването на дреболийките, че те се оказват най-сложни май...
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #388 -: март 05, 2009, 21:44:22 »

има една кинкалерия в една от преките на Алабин срещу съдебната палата. Мисля, че беше първата като идваш от Витошка в ляво. За съжаление не знам как се казва улицата. Магазинът се намира на кръстовището, а витрината му е много претрупана... няма как да го пропуснеш.
Успех в търсенето... дано си намериш това, което си си наумила. Детайлите наистина са важни
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 05, 2009, 21:52:44 »

има една кинкалерия в една от преките на Алабин срещу съдебната палата. Мисля, че беше първата като идваш от Витошка в ляво. За съжаление не знам как се казва улицата. Магазинът се намира на кръстовището, а витрината му е много претрупана... няма как да го пропуснеш.
Успех в търсенето... дано си намериш това, което си си наумила. Детайлите наистина са важни

Ако се сещам правилно - това е кинкалерийка на улица Кърниградска. smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines