Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:31:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181390 пъти)
 
gogi_rogi
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #345 -: февруари 28, 2009, 17:28:30 »

Искам да попитам знае ли някои откъде мога да намеря така наречената ''тел за декорация'' (не знам точно как се казва -използват ги за декорация-http://www.manisto.com/index.php?cat_ID=2&p=catalogue&start=73  като тази на ''визитник гълъбчета'') Става въпрос за София.Мерси предварително.
« Последна редакция: февруари 28, 2009, 17:34:48 от gucci » Активен
akrim14
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #346 -: февруари 28, 2009, 19:10:47 »

всичко пристига най-много за една седмица, а цената зависи от килограмите като влезете в кошницата има и транспорт и може да си проверите колко излиза.Аз съм поръчвала с най-евтината доставка и пратката беше при мен на следващата седмица.
И аз за доставката,че има много такива страници,естествено с доста по -евтини и различни неща,но доставката им е почити по 2,а пък да не говорим че и на митницата тука си плащаш (взимат ти парите и те правят луд да обикаляш от гише на гише)
аз лично не съм платила нито лев повече и бяха препоръчани колети които получих без разправии!!!

Искам да попитам знае ли някои откъде мога да намеря така наречената ''тел за декорация'' (не знам точно как се казва -използват ги за декорация-http://www.manisto.com/index.php?cat_ID=2&p=catalogue&start=73  като тази на ''визитник гълъбчета'') Става въпрос за София.Мерси предварително.
ако това ти свърши работа http://rakhiva.com/bg/catalog/3758fdd7e0bafb72448
« Последна редакция: март 01, 2009, 12:01:01 от gucci » Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #347 -: февруари 28, 2009, 21:52:01 »

В Rakhiva не предлагат такава тел като тази, която gogi_rogi търси.  Тя търси такава без хартиено покритие и според мен варианта е да потърси на място, където продават железария и тел, но някаква фина. Продават се на килограм в повечето случаи- не струва скъпо изобщо.
Активен
gogi_rogi
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #348 -: февруари 28, 2009, 22:13:42 »

Мерси за съветите.Ще потърся по железариите и ако няма ще използвам такива с хартия в краен случай.
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #349 -: март 01, 2009, 12:53:09 »

Тел има в Мр. Бриколаж. Аз от там купих.50м за 9 лв. Ама мойта излезе малко по трвърда от очакваното и трудно се моделира, освен това е навита и е трудно напълно да я изправиш. Аз исках да направя поставки за теибъл картичките - сърца с краче, мисля че в тази тема ги видях, но се оказа доста трудно. Освен това станаха нестабилни и трябваше да се измисли и някаква поставка за да стоят стабилни. За сега идеята ми е зазимена smile ако ме хване ентусиазма пак може и да опитам pardon
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 01, 2009, 13:53:06 »

Мерси за съветите.Ще потърся по железариите и ако няма ще използвам такива с хартия в краен случай.

Аз онзи ден гледах точно такава тел. Не помня колко метра беше, но цената й беше около 3.50лв. Мернах я в една борса за мъниста на Витошка. Като тръгнеш от Съдебната палата нагоре към НДК по Витошка в ляво се намира едно Бинго ако не се лъжа. Преди него точно има един безистен. Входа е точно до едно Фото. Влизаш навътре и на края на безистена се намира мънистената борса. Там продават всякакви панделки, включително и тел различна дебелина.
Успех!:)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 01, 2009, 15:26:48 »

Tуй ще да е наш`та сватбена книга облечена в бордото сатен ,както и всички други подобни дреболий blum.....


* Resized DSC01767.jpg (57.6 KB, 360x480 - видяно 260 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 01, 2009, 15:32:50 »

чисто и просто това е еднин класиор . Листите ги купих от Office 1-пакет картон , точно ги перфорирах за да не стърчат един по- нагоре друг по-надолу. В долният ъгъл им перфорирах с "ония" перфоратори по едно сърце и туй ще да е.
п.п. Обмислях и варианта на всеки лист да слагам рамка....... ама ще видим


* Resized DSC01834.jpg (30.3 KB, 320x240 - видяно 2694 пъти.)
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 01, 2009, 17:04:19 »

nia свещите са ти страхотни  Bravo аз си представях  моите точно така good може ли да кажеш от къде си ги купи. Ще е от полза на много момичета pullpigtails
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: март 01, 2009, 17:57:25 »

Сватбена агенция "Диаманти"- гр. Бургассссс blum
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #355 -: март 01, 2009, 19:33:54 »

Момичета, дайте идея с какво по-бързо и по-лесно се режат тейбъл картички - удачно ли е с макетен нож или е най-добре да се дадат в печатница? И ако някой знае някоя програмка, на която се правят ще бъда благодарна да сподели smile Благодаря ви!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #356 -: март 01, 2009, 21:45:51 »

Nia, справила си се страхотно  Bravo Поздравления за идеята!
Как закрепи сатена? Залепи ли го? Какъв формат е класьора, в смисъл колко е голям? И последен въпрос  blush - какво ще представлява тази рамка на страницата?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 02, 2009, 08:26:16 »

Момичета, дайте идея с какво по-бързо и по-лесно се режат тейбъл картички - удачно ли е с макетен нож или е най-добре да се дадат в печатница? И ако някой знае някоя програмка, на която се правят ще бъда благодарна да сподели smile Благодаря ви!

 Аз рязах с макетен нож, но само разрези от по 2 сантиметра. Не е невъзможно да си разрежеш целите картички, но трябва старание и по възможност желязна линийка, за да не стане кривка, като моята. Wink. Винаги е по-добре да се ползва професионална техника, въпросът е, колко струва. Но, ако така или иначе ще ти ги печатат някъде, по-добре е и там да ти ги нарежат. Едва ли ще си струва спестеното (дори и само естетически). Аз, лично творих покани на фотошоп. Може да пробваш. Има в интернет уроци за доста неща и с 2-3 часа, дори и да си напълно начинаещ може да постигнеш приличен резултат. Успех good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 02, 2009, 10:08:15 »

Nia, справила си се страхотно  Bravo Поздравления за идеята!
Как закрепи сатена? Залепи ли го? Какъв формат е класьора, в смисъл колко е голям? И последен въпрос  blush - какво ще представлява тази рамка на страницата?
МЕРСИИИИИИИИ give_rose
От една такава папка класиор , детоги имавъв всички офиси, за самата папка залепих малко каптонирана вата и отгоре опънах сатена . Стърчащите краища навътре към папката запеих със силикон , така че сатена да е хубаво опънат, после сложих тази сатененета бяла панделка, която е за украса .И пак със силикон залепих и нея и тези кръгчета с камъни, които(дръж се да не паднеш ) са ми от едни стари сандали, кото много бързо се скъсаха.Отвътре малко се поизложих nea ,щото трябваше да залепя борго картон с размер малко по-малък от кориците ама карай pardon
Класиора е с формат А4 , и листите са с такъв.
Относно рамката. Тъй като листите не са много плътни(нищо , чеч е картон), ще минат лесно през принтер и на всеки лист ще има рамка . Като попадна на такава рамка ще я споделя, но сега нямам време да ровя.
Туй то. girl_wink
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 02, 2009, 10:19:43 »

Ехаааа! Ниа, супер изглежда книгата!  good

Браво за практичното и много идейно решение! Книгата е направо УАУ!  heart
И аз исках да правя нашата самичка, обаче свекървата се натиска тя да я купувала и не мога да се боря с това... А толкова ми се искаше да я измайсторя в тон с всички останали неща..Дано поне не вземе някоя грозна...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines