Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:43:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181702 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 25, 2009, 10:26:13 »

И ние имахме такава книга за пожелания и не съжалявам  smile Вярно че има много картички с пожелания,но в тази книга всеки пише спонтанно pardon и накрая има толкова мили неща в нея...или хова които по принцип не си изказват чувствата са написали един ред,но  girl_in_love В галерията ми има снимки на книгата smile
За някои коментари ... nea няма да давам мнение...
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 25, 2009, 10:45:42 »

Съжалявам, ако съм обидила някого, но наистина не пазя неща, които не ми харесват, старая се и да не ги помня. Вие да не би да пазите всики картички от целия си живот, които сте получили? Най-малкото това пречи на циркулацията на ци в дома, според Фън Шуй. Така че, който иска, нека се сърди, но не виждам нищо странно в това, да избера какво да запазя от сватбата си и какво - не.

smile човек винаги нещо забравя, нещо запомня.. Не ми се сърдете, просто гледам да пиша в тема, когато имам да кажа нещо различно от написаното, за на чуят колебаещите се и друга гледна точка. това е.
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 10:48:11 от BASTET » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 25, 2009, 10:52:11 »

Цитат
не е ясно гостите в какъв стил ще пишат и драскат из нея и дали няма да съсипят идеята

Аз мисля, че точно това е целта на Сватбената книга - всеки да остави думите си, почерка и доброто чувство към младоженците. В крайна сметка хората не са такива дебили и ако при поднасянето на книгата бъдат помолени да оставят на страницата, на която пишат - място за снимка или някаква допълнителна апликация,аранжировка или каквото и да е - те ще го направят.
Аз съм фен на такъв тип спомени още от времето на Лексиконите в училище, където всеки драскаше, лепеше и рисуваше и го намирам за много симпатично. В крайна сметка на корицата на Сватбената Книга никой няма да пише - така че отвън ще изглежда красива и точно как им се иска на младоженците.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 25, 2009, 11:06:46 »

Ох, честно казано се засрамих от себе си. Точно за тези лексикони, ако знаете колко страници от тях съм скъсвала, пренареждала, карала съм приятелите си да ги пренаписват, защото на мен не ми харесват.. Аз съм много проклета в това отношение. Може би за такава като мен тотално не е подходяща такава книга. Моите приятели си ме знаят, но от родата на милото може някой да се обиди и да започнем лошо общуването си. Може би и от тия видеопожелания да се откажа, защото ако ги правя, със сигурност ще ги монтирам както на мен ми харесват и пак може да има сърдити.. леле, колко ли хора съм наранила досега  sad Никога не бях приемала нещата така. С мои "изяви" от всякакъв род също са постъпвали така, но никога не ми е хрумвало, че зад това може да стои нещо лично.. не знам вече. Замислихте ме, момичета..
Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 26, 2009, 11:55:04 »

Момичета, моля ви помогнете ми. Някъде из форума бях срещала линк към някакъв сайт на който можеш да си направиш сватбени етикети за алкохола като си сложиш твоя снимка. blum
Не знам дали го обясних правилно, но дано сте ме разбрали. Ще очаквам помощ! Благодаря! give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 26, 2009, 14:31:32 »

Нещо такова.., но за етикетите си има друга темичка СВАТБЕНИ ЕТИКЕТИ... Offtopic


* Resize of Backup_of_proba1.jpg (14.9 KB, 607x480 - видяно 279 пъти.)
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 14:33:25 от valka27 » Активен
kotelinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 26, 2009, 14:35:55 »

valka27 Много ти благодаря че ми отговори толкова бързо. Това което предлагаш много ми допада. Разгледах линковете обаче не можах да разбера как да си сложа снимка. Girl_hide blush crazy
Активен
akrim14
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #337 -: февруари 27, 2009, 10:09:05 »

Здравейте момичета, относно дреболийките за сватбата Ви препоръчвам първо да потърсите и в сайтове които не са български.Защото аз се обедих, че някои направо са копирали всичко от чуждестрани и са сложили ОГРОМНА надценка!!!Мога да ви препоръчам сайтовете от които аз си купих почти всичко за сватбата и ми излезе много по ефтино особено ако става въпрос за кошничките и украсата за сватбата.Ето няколко сайта които пращат до България и аз съм си поръчала от там: http://www.efavormart.com/partysupply-1.aspx?page=3 , http://www.jordanalmonds.com/Pages/almonds.htm , http://www.ubag.com/products/Balloons/Standard+Balloons, http://www.beau-coup.com/personalized-wedding-napkins.htm , http://www.steps-to-memories.com/Tulle_Organza_Foil_Circles_s/1467.htm ако някои иска сайт за нещо специално да пише, ако мога ще му помогна!
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 27, 2009, 15:07:06 »

страхотно akrim, в единия от сайтовете видях много готини неща, въпроса ми е за колко време доставят до БГ, на теб колко пари ти излезе доставката?
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 27, 2009, 17:56:17 »

И аз за доставката,че има много такива страници,естествено с доста по -евтини и различни неща,но доставката им е почити по 2,а пък да не говорим че и на митницата тука си плащаш (взимат ти парите и те правят луд да обикаляш от гише на гише)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 27, 2009, 18:13:58 »

Имаме си свещииииии............... tease tease tease........


* Resized DSC01805.jpg (58.28 KB, 450x600 - видяно 289 пъти.)
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #341 -: февруари 27, 2009, 18:23:19 »

Много са ти хубави свещите. Много ми допада как са омотани с панделката  Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 27, 2009, 18:33:21 »

Мерсиииии elitzza give_rose . Ето снимка по-отблизо smile


* Resized DSC01804.jpg (57.96 KB, 450x600 - видяно 270 пъти.)
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 27, 2009, 20:28:35 »

Смятам че е страхотна идея, благодаря Ви за инфото, а освен това гостите които даряват пликове, не пишат поздравителни картички, така че смятам да имам сватбена книга, която ще бъде изложена в ресторанта и тъй като гостите ще пристигнат преди нас, те ще имат време хем да се настанят, освежат и да понапишат нещичко в книгата Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 27, 2009, 23:14:21 »

Сватбената книга е нещо много хубаво и автентично.Нашата беше много обикновенна ръчно направена но това не и пречеше да е красива по своумо а посланията вътре са уникални и искренни и имаме дори и отпечатаци от две детски ръчички омазани със сватбена торта.

Ния свещите са нежни и стилни.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines