Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:26:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181499 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 20, 2009, 16:05:30 »

то, тия гривнички може да не са точно на китката, може и над лакътя да се сложат.
Kiksi имаше гривнички със слънчогледи и беше супер!!!
« Последна редакция: февруари 20, 2009, 16:09:14 от valka27 » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 20, 2009, 16:14:26 »

то, тия гривнички може да не са точно на китката, може и над лакътя да се сложат.
Kiksi имаше гривнички със слънчогледи и беше супер!!!

smile Да, не се сетих за това. Ама това е вариант ако сватбата е лятна... Не зная каква е тази на Пебълс. Обикновено зима/пролет/есен - хората са с дрешки с дълъг ръкав и няма да стои добре гривничките да са на лакътя, ако е тогава.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 20, 2009, 16:24:34 »

valka27, благодаря ти!  give_rose
Аз исках да избягам от стандартното и затова избрах да съм с гривничка над лакътя, пък и винаги ми се струвало много готино.  blush
А на кумата и сестра ми бяха с гривнички на китките, пак са красиви.
Само че нашите бяха от живи цветя, но нищо не пречи и от панделки и изкуствени материали да се направят.  good

Да, естествено, че трябва ръчичките да са голи, ако ще се носят над лакътя!  Wink
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 20, 2009, 17:23:49 »

Kiksi, исках да те питам, тези вашите естествени цветя(мисля, че са вид хризантеми) ти ли си ги прави или флористка, защото много ми е интересно тия цветчета дали със силикон са залепени и ако е така, при лятна сватба няма ли да сдадат багажа...?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 20, 2009, 17:28:58 »

 Отново аз да досаждам.
Панделките нещо не са ми сполучливи, сгъвах, разгъвах, не става. И се отказах от панделка. Сега вариантите са 2. Или ще са 3 розички, които отблизо изглеждат малко повечко, но отдалеко - като се гледам в голямото огледало - са си супер. Прилагам снимка  pardon


* PIC_0044.JPG (72.59 KB, 1530x1147 - видяно 263 пъти.)
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: февруари 20, 2009, 17:30:37 »

или ще е една розичка, която отблизо е много нежна и ми харесва на китката ми, но в голямото огледало - малко имам съмнения.

И двете имам време и желание да ги направя, така че само питам, кое е по-хубаво.

 И да ви благодаря сърдечно за бързите отговори!!!


* PIC_0048.JPG (69.49 KB, 1530x1147 - видяно 287 пъти.)
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 20, 2009, 17:31:35 »

Три розички  good
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: февруари 20, 2009, 17:33:33 »

valka27 , да, естествени цветя са!  good
Флористка ми ги прави всичките, но видях, че са лепени със силикон, така че не мисля, че е много сложно човек да си ги направи и сам, но ще трябва да е в деня на сватбата, а едва ли ще е много удачно една булка и с това да се занимава на сватбения си ден  nea

Това са хризантемки, но от по-дребните и са с "оченце" - идеята беше да приличат на малки слънчогледчета, затова се спрях на такива.  Wink
Така или иначе хризантемите са едни от най-издържливите цветя и няма да има проблем. При мен и а следващия ден нищо им нямаше. Виж, ако избереш други цветя, може и да увяхнат по-бързо.
Флористката ми направи предварително няколко пробни за косата да видим колко ще издържат и хем времето беше доста по-горещо отколкото на сватбата и пробните издържаха без проблем.  good

Ето тук има темичка, в която съм обяснявала по-подробно:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11432.120.html
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 20, 2009, 17:36:43 »

Три розички  good
И аз съм за 3,1 стои някак незавършено и самотно blum
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: февруари 20, 2009, 17:52:53 »

Едно голямо БЛАГОДАРЯ, Kiksi, тази темичка не я бях видяла
pebbles, аз съм за 1 роза, ако можеш да измайсториш нещо, което да напомня листенца, пробва ли тази панделка да я срежеш по дължина на 2 или 3 ленти, и от вече с по-тесните може да ти щукне нещо интересно
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 20, 2009, 18:52:42 »

Pebbles , лично на мен с 3 цветчета по ми допада.
Обаче я пробвай да залепиш тези три розички на ластик около о,5-1 см широк , на разтояние една от друга, така че като се събере ластика да не се наврат една в друга. Незнам какво ще се получи, не съм пробвала, но така мисля , че ще е по-удобно. Но може и да изглежда  по- грозно crazy crazy crazy...... затова дали пък няма да може да се направи като цяла гривна с розички и да се мушка на ръката.
 Незмам все пак pardon  ....... просто хрумка pardon
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 20, 2009, 19:40:48 »

 И аз си мислех да е на ластик гривничката. След това може и за коса да се ползва или, най-малкото да я подариш на някое женско хлапенце да си я връзва на куклите. ОБАЧЕ, как да уцеля размера на някоя по-пищна от лелите и, ако направя няколко по-големи - ще обучавам момичетата,когато закичват, да бъркат в различните кошнички дискретно, за да няма обидени, че не са в стандартния размер. И все пак, ми се иска да е на ластик, така че, напишете още едно - две неща, че да взема да се реша така. 

  Благодаря на всички за мненията Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 20, 2009, 20:03:03 »

pebbles ,  мисля , че не ти трябват 2или 3 размера за гривни. Направи една така , че на теб да не ти стяга. За 1 вечер ластик няма да се отпусне кой знае колко. Там където се събират двата края на ластика е хубаво да го обгориш леко за да не се нищи. И тогава заший двата края един за друг и отгоре залепяш със силикон розичките(предполагам , чеи ти  така ги правиш).  pardon
Късмет и да знаеш  че утре ще пробвам твоята идея, пък кой знае - може и аз да почна га прая. good good good
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #283 -: февруари 20, 2009, 20:04:19 »

На мен трите розички ми допадат. Даже ми идва идея тази по средата да е в друг цвят, зависи какъв е цвета на украсата на сватбата ти. А това с ластика не ми е много ясно как ще го направиш. Какъв ластик ще използваш? Дали ще стои добре? Все пак панделките са много нежни.... Ако ги закрепиш върху друга пандела-лента, няма ли да стане? Така може да оставиш лентата по дълга и да не се занимаваш с размери, все ще може да се завърже за китката....какво мислиш?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 20, 2009, 21:12:42 »

Една ама да и сложищ още нещичко че така изглежда голичка.Да кажем панделка или някакви други нещица.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines