Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:45:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181413 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 15, 2009, 12:10:21 »

тези готови ли са или са правени ? кое излиза по скъпо да си ги направиш или да ги купиш готови
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #136 -: януари 15, 2009, 12:18:47 »

тези готови ли са или са правени ? кое излиза по скъпо да си ги направиш или да ги купиш готови
Сама си ги направих поръчах от нета 100 броя тюл е 10 лв. 100 м. панделка 6 лв. и не е никаква философия да вържеш една панделка. аз им сложих и розички за да са по сладки.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 15, 2009, 12:48:51 »

Здравейте момичета,искам д ави попитам дали някой може да ме насочи от къде мога да си къпя изкуствени пеперудки за украса?нещо такова като тази на снимката,но аз ги искам в червено crazy.
в Бриколаж съм виждала аз от там си купих розички. Също има в Махазин Джъмбо smile но са на пръчица или разни такива неща, но ще махнеш пръчицата ако ти пречи
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 15, 2009, 12:52:03 »

тези готови ли са или са правени ? кое излиза по скъпо да си ги направиш или да ги купиш готови
според мен да си ги направиш е и по-евтино и по-приятно. Тюл 3х1 м струва 6 лв от толкова тюл ехее колко късметчета трябва да станат.
По отношение на броя им ние с милото си говорихме, че трябва да са поне за половината гости, но не и за всичките  girl_wink това е мое мнение защото иначе няма да са късметчета акто всеки има  Girl_hide Но пък отново всеки сам си преценява ако ви доставя удовоствие да има за всички гости просто така правите smile
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 15, 2009, 12:59:22 »

nachinaesht_svatbar, какво имаш предвид като казваш 100 броя тюл? Че си го купила направо така нарязан ли? А може ли да дадеш координати от къде си го поръчала?
Благодаря!
 give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 15, 2009, 13:06:08 »

nachinaesht_svatbar, какво имаш предвид като казваш 100 броя тюл? Че си го купила направо така нарязан ли? А може ли да дадеш координати от къде си го поръчала?
Благодаря!
 give_rose

ако си от София готов тюл има в едно магазинче за опаковки до борсата за цветя на Д. Петков от към страната на ул. Цар Симеон
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #141 -: януари 15, 2009, 13:21:46 »

nachinaesht_svatbar, какво имаш предвид като казваш 100 броя тюл? Че си го купила направо така нарязан ли? А може ли да дадеш координати от къде си го поръчала?
Благодаря!
 give_rose

Ами аз нямам много време да обикалям магазините затова го поръчах от нета. да 100 нарязани имаше и кръгли и квадратни много цветове. както друга съфорумка беше писала и аз мислех че 30/30 е много и се обадих на същата фирма и се оказа че има и други размери. Мисля че това ще е реклама но виж откъде аз го взех  http://www.europecatering.com/services.html
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #142 -: януари 15, 2009, 13:32:54 »

тези готови ли са или са правени ? кое излиза по скъпо да си ги направиш или да ги купиш готови

Хъм, по - евтино...ами ако броиш само паричките, може би, защото не плащаш нечий труд. Но, когато не купуваш материали в особено големи количества, ги купуваш на цени на дребно и пак цената е горе - долу еднаква.

Гарантирам сто процента, че никога не може да се изпита такова удоволствие, каквото да си направиш нещо за сватбата със собствени сили. Аз лично винаги съм гласувала с две ръце за самоделките за сватба. Влагаш толкова много положителен заряд в тях, толкова много собствена емоция,... ами не знам, удоволствието, което ти доставя е несъизмеримо с каквато и да била цена.
Активен
maria23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 15, 2009, 13:55:40 »

Здравейте, момичета!
Чета форума от известно време и реших да ви пиша. Моята сватба ще е на 05.06.2009г. и вече с милото започнахме организацията малко по малко smile
Интересуваме, дали някой знае откъде мога да купя малки бели бонбонки в Бургас?
Мерси! smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 15, 2009, 16:41:10 »

maria23 Welcome

Точно бели бонбонки не знам откъде можеш да купиш, но ако търсиш от тези малките тип "Детска радост" (само че сега се казват "Детски спомен" и са цветни, но в пакетчето се намират и бели  Wink ), има такива на "Младост" - отзад до зеленчуковия пазар в един магазин, който е от страната на зеленчуците, а не на цветята, като подминеш сладкарница "Амадеус" и ще го видиш вдясно.
Дано си ме разбрала, ако нещо не ти е ясно питай. Аз поне оттам си купих, никъде другаде не намерих такива.
Ти за късметчета ли ще ги ползваш?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 16, 2009, 12:29:34 »

Ами аз нямам много време да обикалям магазините затова го поръчах от нета. да 100 нарязани имаше и кръгли и квадратни много цветове. както друга съфорумка беше писала и аз мислех че 30/30 е много и се обадих на същата фирма и се оказа че има и други размери. Мисля че това ще е реклама но виж откъде аз го взех  http://www.europecatering.com/services.html

Т.е. може да си поръчаш например 20х20? А от кръглите дали имат по-малки от 30см диаметър. Леле, колко обиколки ще ми спестят и на мен ако имат например 20см диаметър  danceg
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #146 -: януари 16, 2009, 13:16:02 »

hi bubka,
за 25х25 знам че има защото купих. за 20х20 трябва да питаш.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 16, 2009, 19:12:58 »

Аз съм на мнение , че ако имате време и възможност най добре и най интересно е като си правите някои неща сами с мнооого фантазия Wink
Ние например си измислихме сами как да изглеждат подаръчетата за гостите yahoo, може на бутилката или бутилките с ракия например да си направите сватбен личен етикет, също и за салфетките , за картички за гостите кой каде седи.......... мнооого неща и ще ви е още по оригинална сватбата give_rose Има рекламни агенции където могат да се поръчват какви ли не неща за печат girl_wink мога и да помогна ако имате нужда от такова инфо от вас само въображението give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 16, 2009, 21:43:37 »

 Dgudge,
Дай съвети за подаръци за гостите smile
С поканите вече сме почти готови danceg
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #149 -: януари 16, 2009, 22:36:05 »

Dgudge,
Дай съвети за подаръци за гостите smile
С поканите вече сме почти готови danceg

Благодарствено или по-материално?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines