Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181485 пъти)
 
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #120 -: януари 15, 2009, 00:34:31 »

И аз така знам, но личното ми мнение е, че трябва да се съобразят с броя гости. Не да са колкото гостите, но не може да двеста човек асватба например да са 10. Освен това на снимките е по-красиво, когато на кумата отнема повече време да ги хвърли отколкото с  два замаха и докато се разбере какво става вече ги е хвърлила.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #121 -: януари 15, 2009, 08:26:19 »

Свят широк поверия и традиции всякакви. Аз съм чувала засега два варианта. Единият, че трябва да са колкото годините на булката, а вторият, че трябвало да са нечетен брой.

Аз заложих на трети вариант, а именно, колкото си ми се щат на мен, защото какво щеше да е това само някакви си 29 късметчета. Исках да са повечко, тъй като обожавам мънички нещица. Wink

До крайната бройка стигнахме така. "Магаренце мое, искаш ли късметчетата да са колкото са и гостите?" " Ама как колкото гостите, поне двойно повече!" ...Аз само.... shok ... А той ... "Еми да има за всички, много ще е готино." И аз... "Ами добре." И така, тъй като 100 е някак си много кръгло число, а пък в 101 има нула, хъхъхъ, решихме да имаме 111 късметчета. И понеже няма да има повтарящи се, който събере най - много късметчета получава целувка или от булката, или от младоженеца, според това дали е мъж или жена. А целувката, хихик, всъщност ще е опакована сладка целувка с пожеланийце. Но, на нашата сватба гостите ще са почти само млади хора и, освен това, купонджии, така че, не знам до колко ще сработи другаде. 
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 15, 2009, 08:35:49 »

Su_to, много оригинална идея Bravo
Как ще измислиш 111 различни късметчета обаче...трудна работа.
Това с тия поверия за пръв път го чувам, не смятям да се съобразявам с тях nea.Мисля, че около 40бр е нормално за 60 госта.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #123 -: януари 15, 2009, 08:44:16 »

Ами аз не само, че съм ги измислила, ами една част вече са готови, но ми свършиха белите бонбонки и сега ще довършвам, когато купя още, ама малко да се пооправи времето.  smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 15, 2009, 09:13:50 »

Su_ to идеята ти е страхотна Bravo Bravo
аз днес май ще намеря време да побиколя за оранжев тюл за късметчетата на кумата,май само едно място ми остана да проверя и ако там няма ще поръчваме от нета.иначе пробвах с едно платче плат да направя късметче с диаметър 30см,но се оказа прекалено голямооооо nea.сега започвам да се замислям от къде да намеря бели бонбонки crazy
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 15, 2009, 09:22:23 »

Здравейте момичета,искам д ави попитам дали някой може да ме насочи от къде мога да си къпя изкуствени пеперудки за украса?нещо такова като тази на снимката,но аз ги искам в червено crazy.


* 1.jpg (29.73 KB, 127x127 - видяно 2736 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 15, 2009, 09:23:58 »

Здравейте момичета,искам д ави попитам дали някой може да ме насочи от къде мога да си къпя изкуствени пеперудки за украса?нещо такова като тази на снимката,но аз ги искам в червено crazy.
в почти всички магазини за цветя съм виждала пеперудки такива в различни големини и форми good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 15, 2009, 09:24:15 »

Ами във Флора комерс (в София) имаше пеперудки. И в магазин Рая (или Рам crazy) под Халите.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 15, 2009, 09:34:51 »

Мерси много за бързите отговори,аз съм от Пловдив,но ако евентуално не намеря тук,така или иначе ще имам път до София ще си купя от там.А случайно д аможе да ми кажете някаква ориентировачна цена.надявам се да не са много скъпи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #129 -: януари 15, 2009, 10:45:00 »

Свят широк поверия и традиции всякакви. Аз съм чувала засега два варианта. Единият, че трябва да са колкото годините на булката, а вторият, че трябвало да са нечетен брой.

Аз заложих на трети вариант, а именно, колкото си ми се щат на мен, защото какво щеше да е това само някакви си 29 късметчета. Исках да са повечко, тъй като обожавам мънички нещица. Wink

Това винаги и определено е най-добрият вариант  good good good

ПП. Понеже пред теб ме хвана срам, че си имала само някакви си 19 тюла  blush пояснявам, че отделно имах за всеки по една направена от мен кутийка-оригами с нашите инициали, пълна с дражета   danceg
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 15, 2009, 10:48:04 »

Мерси много за бързите отговори,аз съм от Пловдив,но ако евентуално не намеря тук,така или иначе ще имам път до София ще си купя от там.А случайно д аможе да ми кажете някаква ориентировачна цена.надявам се да не са много скъпи.

Мила, на сайта на Флора Комерс има цени - мисля, че бяха четири големини - м/у 2.60 и 1.50 ориентировъчно.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 15, 2009, 11:19:07 »

Аз продължавам да питам blush
Късметчетата за хвърляне върху поднос ли се подреждат или в кошница?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #132 -: януари 15, 2009, 11:22:00 »

Валка, няма правила. Всеки си решава по личен вкус, избор и възможности. Съобразявай се изцяло и само със собственото си виждане, и стил на сватбата.

Колкото момичета има тук, толкова различни мнения ще чуеш  pardon

ПП. Моите бяха в кошница  blum
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 15, 2009, 11:35:07 »

И аз смятам че личен избор моите също бяха в кошницата някак е по съвременно едно врме се слагаха на поднос както и нещата от кошницата също бяха на табла букета цветето за прибулването бонбонитеи всички друг дреболии
за това кошницата е много по красиво
Активен
nachinaesht_svatbar
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #134 -: януари 15, 2009, 12:08:03 »

Ето и моите късмети с готов нарязан тюл 25/25 см.


* Image.jpg (40.85 KB, 200x262 - видяно 2729 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines