Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:51:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181359 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 08, 2009, 14:41:59 »

незнам къде да си задам въпроса и затова пиша тук pardon
Моля ви момичета кажете ми какви цветчета и за кого трябва да имам. Става въпрос за цветчвтата за гостите. Мислим младоженеца, кръстника и родителите да са с естествени, кръстницата и шаферките с гривни, но от там нататък pardon
Дали останалите роднини и гости да са с еднакви или роднините трябва да са с едни, приятелите с други...  crazy
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 08, 2009, 19:20:25 »


Дали останалите роднини и гости да са с еднакви или роднините трябва да са с едни, приятелите с други...  crazy
mucito, не съм чувала роднини и приятели да са с различни цветчета, все пак са гости на една сватба и ще се чудят защо са с различни цветчета smile Това, което ние си мислехме т.к. искаме да закичваме гостите с изкуствени калички, а не бели - за мъжете да са вързани със синя панделка, а за жените с розова, но става доста шарено, и вероятно панделката ще е или бяла или кремава.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 08, 2009, 20:15:33 »

mucito бутониерите за родителите кумове и най близките са или от естествени цветя или са по големи цветчета за закичване.Другите гости независимо от чия страна са с едни и същи по дребнички цветчета.Дали ще има цветчета и какви ще са обаче си е твое лично решение и може да го направиш както ти харесва.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #423 -: март 09, 2009, 08:21:35 »

Имам въпросче за бутониерките. Аз не исках, обаче сега като че ли обмислям да имам. Само че, ако имам, не ми се ще гостите да бъдат закичвани по време на минаването, защото тогава ще се раздават и подаръчетата и ще стане малко насметено. Знаете ли дали може да се закичат гостите още преди церемонията в черквата и да си се размотават с бутониерите през цялото време?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 09, 2009, 08:39:33 »

Аз доколкото знам, близките роднини се закичват в къщата на булката и младоженеца.. А останалите гости на предната сватба където бяхме се закичваха пред ритуалната залата. Ако смяташ, че твое задължение да ги закичваш като булка.. мисля, че не е така.. Спокойно може няко шаферка или роднина да мине да ги закичи.  Ама нека се изкажат и по-знаещи:)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #425 -: март 09, 2009, 08:43:08 »

А, да, естествено, че няма аз. Имах пред вид, шаферките.

Явно всички ще се закичват пред черквата, защото ние взимане на булка няма да имаме, а гражданското ще е двоичен код на корабче.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: март 09, 2009, 08:56:24 »

mucito бутониерите за родителите кумове и най близките са или от естествени цветя или са по големи цветчета за закичване.Другите гости независимо от чия страна са с едни и същи по дребнички цветчета.Дали ще има цветчета и какви ще са обаче си е твое лично решение и може да го направиш както ти харесва.

Благодаря много! Значи точно както мислих трябва, че ме бяха вече шашнали тук и се чудих колко вида трябва да измислям crazy
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 09, 2009, 09:50:16 »

На всички сватби на които съм била гостите се закичват от приятелките на младоженката преди церемонията и си ходят с цветчетата. smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 09, 2009, 10:01:41 »

Аз мисля да закича само най-близките роднини, майки, бащи, братя и сестри а шаферките с цветя на китките
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #429 -: март 09, 2009, 16:34:43 »

Аз мисля да закича само най-близките роднини, майки, бащи, братя и сестри а шаферките с цветя на китките

страхотна идейка... може би и аз ща се възползвам от нея Bravo
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #430 -: март 09, 2009, 22:38:09 »

Аз мисля кумата и кума (които все още не сме избрали) и  родителите да са с естествени цветя на бутониерите, аз останалите да вземем от тези комерсиланите дето ги има във всеки сватбен салон pardon Е естествено и малдоженеца и и моя букет ще са от естествени цветя girl_wink
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #431 -: март 09, 2009, 22:43:11 »

елица, на една моя приятелка за сватбата аз й правих сама бутониерите.... хем бяха 15 човека... голяма рода.... бяха с фрезии  и се получиха страхотни. не струваха никак скъпо. отидох  на пазара на Никола Петков... там е цветната борса и купих цветята директо от производителите. голямо вълнение бе докато ги правих.....  по-хубава бутониера от тази с естествени цветя няма. дори да е едно семпло звете с едно листенце стои много по-хубаво от тези изкуствените... ще ти струва същите пари. послушай ме  smile
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #432 -: март 10, 2009, 11:12:30 »

Аз мисля да ги поръчам някъде, не знам дали ще ги докарам сама smile По принцип съм сръчна, ама трябва да видя мостра. А и те трябва да се направят предния ден, дали ще успеч nea
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 10, 2009, 11:46:54 »

 Аз предвиждам бутониерки за всички гости. Но за жените ще са под формата на гривнички. Да не бодем копринени и сатенени блузки. А на родители и братя и сестри ще са малко по-големи и с малко жълтичко. Няма да са естествени цветя, но аз съм ги правила и смятам, че е достатъчно отличително. Естествени ще са на младоженеца и кумовете. А гостите ще ги закичват сестрите и гаджетата на братята, от които си имам много good, и всеки ще си получи цветчето, когато го хванат Wink
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #434 -: март 10, 2009, 12:03:37 »

Аз мисля да ги поръчам някъде, не знам дали ще ги докарам сама smile По принцип съм сръчна, ама трябва да видя мостра. А и те трябва да се направят предния ден, дали ще успеч nea

аз ги направих предишния ден... взех си модел от интернет... и излязоха по 1 лв... а станаха много красиви... помоли някоя по-сръчна твоя приятелка да ги направи... в магазин ще ти вземат 3-5 лв. за бройката

ето и снимка на милото с бутониерката... за проба как стои girl_wink


* IMG_1831.jpg (38.42 KB, 525x700 - видяно 378 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines