Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:16:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Любов , брак , пари  (Прочетена 98392 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: април 22, 2007, 09:57:57 »

Ето тази тема предизвика интерес у мен и реших че можем да я обсъдим тук.
Любов, брак и пари
Парите не са първото нещо, което една жена гледа на среща с мъж. Резултатите от онлайн анкета, в която са участвали 1 000 необвързани дами, сочат, че личността и характерът привличат повече от просперитета. Тези, които ги демонстрират - заедно с чувството за хумор, са по-щастливи в любовта отколкото другите, които могат да се похвалят с голяма банкова сметка, перфектно тяло или привлекателно лице.
Една Четвърт от хората, сключили брак съжаляват, че са го направили, твърдят социолозите. Нещо повече, 15  на сто са имали съмнения дори преди да дадат брачната клетва. Въпреки това изследването сочи, че любовта е най-силният мотив за бракосъчетание. Много влюбени разкрили, че са се решили да застанат пред олтара най-вече под натиска на роднините си или за да получат сватбени подаръци! Почти половината от запитаните младоженци признали, че са мислели за бягство преди сватбата си.
Да се разхождат голи  пред партньорите си се притесняват повече от една трета от жените, сочи ново проучване. В сравнение с половинките си, склонността на дамите да се покриват е много по-голяма. Една на всеки десет жени предпочита да се преоблича на тъмно, когато е в компания на мъж. Проблемът се влошава когато се стигне до банята - 22 процента от жените никога не се къпят заедно с любимите си. А тези, които го правят, трудно с отпускат и се срамуват от голотата си.
Доказателствата са налице: по-голям е броят на жените, които отделят време за козметика вечер в часовете преди сън, защото през останалото време имат много работа. И печалбата е наистина в полза на красотата. Специалистите козметолози са установили, че грижата за кожата на тялото вечер, която продължава и по време на сън е най-полезна. Организмът на човека е създаден от природата така, че по време на отморяващата дрямка да се зарежда отново с енергията, загубена през деня.


Разбира се ,ако ви се струва интересно можем да си поговорим за семейният бюджет.Как успявате да съчетаете всички разходи и разни други битови проблеми! Wink

източник
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 22, 2007, 10:14:26 »

ами при мен за да разбера един мъж дали е забавен и има чуство за хумор първо трябва да ме впечатли с ваншния си вид,а ако и банковата му сметка е прилична супер,но не е опредялящо.Аз винаги съм се чудила на жени които се женят за пари и съм смятала че тези бракове са обречени,аз лично не бих могла да се преструвам цял живот.
за козметиката и аз съм така вечер се сещам за всичко,и става едни дву часова мазане милото чак откача понякога tease.но това че козметичните продукти действат по добре вечер и аз съм сагласна
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 22, 2007, 12:32:10 »

Според мен жените избират бъдещите си съпрузи най-вече по външният вид.Повечето от нас търсят физически здрави и силни мъже.След това идва красотата.Важен фактор са и парите,в което няма нищо лошо-просто подсъзнателно търсим партньор,който е в състояние да се грижи за нас,да ни защитава и да доставя материални облаги за семейството.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 23, 2007, 10:02:23 »

............впечатли с ваншния си вид,а ако и банковата му сметка е прилична супер
Напълно съ съгласна

При нас е искрена и чиста любов, а не материалната изгода определено !!!

Моля те, не пиши само с ГЛАВНИ букви!
« Последна редакция: април 23, 2007, 14:53:26 от maria_lakova » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 23, 2007, 10:25:31 »

аз съм на мнение, че любовта и разбирателството са на първо място !!!! за мен е важно с милото да сме приятели най-вече, да се уважаваме един друг и обичаме, а парите ако сме кадърни ще ги изкараме !!!! първото нещо, което ме впечатли моето мило беше неговата скромност !!!!! smile  smile smile smile smile е после вече се прояви като сваляч !!!!!  DANCE DANCE DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 23, 2007, 10:49:55 »

аз съм на мнение, че любовта и разбирателството са на първо място !!!! за мен е важно с милото да сме приятели най-вече, да се уважаваме един друг и обичаме, а парите ако сме кадърни ще ги изкараме !!!! първото нещо, което ме впечатли моето мило беше неговата скромност !!!!! smile  smile smile smile smile е после вече се прояви като сваляч !!!!!  DANCE DANCE DANCE
хаааа
огромно съвпадение имаме тук
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #6 -: април 23, 2007, 19:25:09 »

аз съм на мнение, че любовта и разбирателството са на първо място !!!! за мен е важно с милото да сме приятели най-вече, да се уважаваме един друг и обичаме, а парите ако сме кадърни ще ги изкараме !!!! първото нещо, което ме впечатли моето мило беше неговата скромност !!!!! smile  smile smile smile smile е после вече се прояви като сваляч !!!!!  DANCE DANCE DANCE

И аз съм много съгласна с Ели. Ние се запознахме като студенти с моята бъдеща половинка--така че нямаше и смисъл да се гледат банковите ни сметки. Разбирателството още от първата минута, а по-късно и любовта са основните причини, заради които сме заедно. Но аз си го харесах и по други причини--външния вид и атлетичната фигура (тогава се занимаваше с 3 спорта). girl_wink

Колкото до комфорта ни един с друг--много обиичаме да си взимаме душ заедно. А за моята козметика--с годините съм открила нуждите на кожата си и полагам само основни грижи, без излишни плескания.
« Последна редакция: април 23, 2007, 19:28:23 от didibaby » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 22, 2007, 20:07:48 »

И аз първо гледах външният вид на моят бъдещ мъж. За мен това е определящо - хубавата външност. Ние сами предпочитаме да се справяме, така че нашите сметки са общи. Но няма нищо лошо в това някой от партньорите, независимо мъжа или жената да имат достатъчно парички в банковата сметка. Това до голяма степен дава спокойствие.  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 24, 2007, 08:39:28 »

Наистина ли женените постигат по-голям успех в живота?.
В последните години се провеждат доста изследвания за това, как бракът влияе на личностната реализация на хората в него. По-успешни ли са женените от самотните? Резултатите не са еднозначни, но помагат да бъдат разграничени някои митове от фактите.
Факт: Женените печелят повече пари.
Прави впечатление, че женените мъже по-често заемат високи постове в бизнеса, по-лесно се придвижват нагоре по кариерната йерархия, повече им се доверяват, отколкото на неженените им колеги.
Мит: Успешните жени са по-често неомъжени.
Отчасти е вярно, че процентът на омъжените жени сред високо-образованите жени-професионалистки е малко по-нисък, отколкото при неомъжените, но според проучванията тази разлика съвсем скоро ще се стопи и ще изчезне напълно до 2010 г. Това се обяснява с промяната в самия модел на брака, при който, в съвременния живот, и двамата партньори разполагат с еднакви права и отговорности.
Факт: Работодателите отдават предпочитание на женени мъже при подбор на персонала.
Ако двама кандидати за едно място са се представили еднакво добре, но единият е женен, а другият – не е, то, подсъзнателно, работодателят избира женения. Според специалистите този подсъзнателен подбор се дължи на представата, че жененият мъж ще бъде по-отговорен към работата си и ще отсъства по-малко. Фактите потвърждават, че женените наистина много по-рядко ползват отпуск, практически никога не закъсняват за работа и рядко сменят местоработата си.
Мит: Женените хора са по-креативни.
Това вярване вероятно се дължи на разсъждение, че в статуквото на брака хората ще пренасочат креативността си към работата. В действителност, изследване, проведено сред 280 учени показва, че тяхното творческо вдъхновение и оригиналност намаляват от момента на встъпване в брак. Същото е доказано-вярно и за музикантите, художниците и писателите.
Факт: Женените имат по-здрава психика.
Смята се, че женените хора са много по-щастливи от неженените. Освен това те рядко изпадат в депресия, а настроението им не се променя така, както у самотните. Изследвания показват, че бракът играе особено благоприятна роля за психиката на мъжете. Опитите за самоубийство сред женените мъже са с 50% по-малко, отколкото при ергените и разведените.
Мит: Неженените хора по-добре се грижат за здравето си.
Смята се, че след сватбата хората му “пускат края” и започват да се грижат по-малко за себе си и здравето си. В действителност, резултати от изследвания сочат, че семейните са далеч по-малко податливи към алкохолизъм или наркомания. Освен това, мъжете, благодарение на грижата на жените си, по-рядко настиват, а кръвното им налягане е по-стабилно.
Факт: Женените живеят по-дълго.
Фактите говорят следното: 9 от 10 женени мъже и омъжени жени доживяват до 65-годишна възраст, докато само 6 от 10 неженени/ разведени мъже и 7 от 10 неомъжени/ разведени жени стигат до тези години.

източник
« Последна редакция: май 24, 2007, 09:01:09 от fiibi_bg » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 24, 2007, 08:59:41 »

 Oh my ... Oh my ... Oh my ... вече се омъжих.....ще разкажа дали се вписвам в средностатистическото проучване.... laugh
Много приятно четиво,  Bravo Bravo Bravo фийбс.... give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 24, 2007, 09:02:43 »

Цитат
Факт: Работодателите отдават предпочитание на женени мъже при подбор на персонала.
Ако двама кандидати за едно място са се представили еднакво добре, но единият е женен, а другият – не е, то, подсъзнателно, работодателят избира женения. Според специалистите този подсъзнателен подбор се дължи на представата, че жененият мъж ще бъде по-отговорен към работата си и ще отсъства по-малко. Фактите потвърждават, че женените наистина много по-рядко ползват отпуск, практически никога не закъсняват за работа и рядко сменят местоработата си.
И аз правя така като работодател.Наистина жененти мъже са много по-отговорни,сериозни и спокойни!Когато имам избор винаги предпочитам женени!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 27, 2007, 22:35:41 »

Аз също мога да кажа че женеите мъже са по отговорни в работата си. Е по голямата част.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 29, 2007, 09:52:50 »

Аз смятам че всичко е въпрос на това какъв е човека.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #13 -: май 29, 2007, 09:58:35 »

Аз смятам че всичко е въпрос на това какъв е човека.

Така е! И женени мързеливци и безотговорници има, и ергени, които от вманиачаване в работата нямат време за връзка и брак... мечта за всеки шеф.  pardon
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2007, 16:20:25 »

да и аз мисля,че всичко е до самият човек.Но все пак жененият мъж наистина изглежда по-улегнал и отговорен-поне на пръв поглед
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines