Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:34:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 6 част  (Прочетена 124842 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 19, 2008, 13:05:48 »

благодаря ви момичета;

и ние се надяваме, но и днес трябва да се отчтем  yahoo

не че имам нещо против  blush

.... направо "едвам ме навиха"....
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 19, 2008, 16:07:01 »

кали а понеже гледам че на едната ти линийка пише "до рождения ден на моята принцеса остават,..." (непомня колко месеца) означава ли че вече си имаш едно детенце?  pleasantry Съжалявам за въпроса сигурно си казвала, но просто не съм редовна в тази темичка, щот още незнам какво точно искам  beating
Гостенка айде стиснати палци и от мен  good
Аз ще ви разкажа какво ми се случи днес в болницата на учебна практика. Бях в една стая да си разговарям с една жена и ето какво ми каза: На 20 години ражда първото си дете, после няколко месеца по-късно забременява и решава да направи аборт защото първото е още бебе и няма да може да се справи. След това вече когато малкия попораства, започва да бебеправи, но все "хваща" и няколко месеца по късно прави спонтанен аборт...така 5 пъти жената е абортирала! След това 4 години не е могла дори да забременее, а сега е в предродила и засега няма никакви проблеми да чукна на дърво, лекарите казаха че до края на деня трябва да е родила  girl_wink Сега жената е на 34 години.

Разказвам ви тази история за да разберете, че надежда винаги има и тя трябва да е последното нещо което губите!!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 19, 2008, 16:09:27 »

ГЕРИ,

мила, мерси за куража;

и при мен така, вече си мислех какво ли не, че ми има, а то ... точно в този момент се спукало фоликулчето;
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 19, 2008, 16:49:44 »

Герганче,да имам едно прекрасно детенце,просто вече много искам второ и за него работиме-за сега без успех.Винаги съм си мислила,че щом вече имам едно дете не би трябвало да имам проблем с второто,както и че когато имаш едно дете ако не можеш да имаш второ няма да ти е толкова мъчно.Оказа се,че нито едното от двете не е вярно.Наличието на едно дете нито гарантира второто без проблеми,нито пък,че на човек му е по-леко психологически когато второто не идва.Но аз не съм загубила надежда.Малко ми е трудно в офиса да се хиля с колегите,но пък това ми помага да ми мине по-бързо.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 19, 2008, 16:51:56 »

ей,

кали, недей така деее

щом имаш едно, значи можеш и второ да имаш;


ти правила ли си ис прегледи? пону да се успокоиш
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 19, 2008, 16:53:35 »

A на колко е принцесата ти? Кали не се отчаивай точно заради това написах историята на една обикновенна жена...наистина никой никога не бива да губи надеждата.Ей, я ми се усмихни  Flower
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 19, 2008, 16:59:58 »

Абе не че ми има нещо кой знае какво.Имам проблеми с щитовидната жлеза,което пребполага евентуални проблеми.За целта е нужна ендокриноложка която е специалист в областа на репродуктивното здраве,а маята лекуваща е добра но не в тази област и ще трябва временно да я смена.При мен този месец се оказа липса на овулация,което може да е от заболяването,а може да е и нормално защото това се случва на всяка жена поне веднъж годишно до колкото знам.Просто това закъснение от 18 дни ми даде надежда и като ми каза докторката вчера че няма нищо паднах лошо от високо smile.
А иначе правим бебе от 5 месеца,а първото стана почти веднага,за това говоря за проблеми,каквито може и се надявам да няма.
Детенцето ми е на 7 години и е първи клас.Миналата година на сватбата беше шаферка на мама и тати и беше най-щастливото дете на света.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 19, 2008, 17:02:40 »

ау,

колко сладко!!!!!!!!!

бъди спокойна, 5 месеца ....

при мен е повече от година
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 19, 2008, 17:15:18 »

Стискам ти палци,ама много силно още този месец да ни се похвалиш с две чертички и както разбирам има голяма вероятност това да се случи.
А има ли някакъв доказан проблем или просто е става?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 19, 2008, 20:45:07 »

kali_gali   съжалявам, че така си се разочаровала,ама явно Коледа ще донесе най-желаните подаръци и тази година :girl_wink:А и все пак 5м. не е толкова много, че то само в 2-3 от тях може да не си имала ову,а в останалите да не сте пробвали в точния момент и ето ти ги 5м :PВсичко ще е наред!
gostenka_82   стискам палци "трудът" ви да е бил ползотворен good girl_wink
И на останалите успех! give_rose
А вие знаете ли дали ако мъжът пие антибиотик или е болен в периода на бебеправене е опасно или вреди по някакъв начин?Бях чела някъде за това,ама не го намирам.... blush pardon
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 19, 2008, 20:59:32 »

Тоничка,  това ли търсиш?
Успех! Good luck
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 19, 2008, 21:12:29 »

Мерси много Аничка! @}->--Това точно не съм го чела,ама то пък малко ме обърка.... :girlhide:Просто ми стана любопитно....то май такова нещо като идеално състояние на духа и организма за зачеване няма tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 19, 2008, 21:24:16 »

Относно статията: Моят мъж беше болен и бяхме спрели с бебеправене, той не взимаше антибиотик (лекуваше се с хомеопатия), та бяхме спрели с бебправенето за около 2 седмици, не з адруго, а най-вече, за да не зарази и мен!!!

И (май) точно след този период съм pqz!!! good

Благодаря на Бога, имаме здраво и красиво бебе!!! Momy Boy Baby_b puppets
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 19, 2008, 21:37:07 »

Тонита а вие работите ли за бебе или случайно посещаваш темата?
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 19, 2008, 21:51:36 »

 Гостенка, имаш стиснати палци и от мен good
 На останалите пожелавам късмет и бързи резултати!!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines