Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:24:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко според вас е приемливата възрастова разлика между мъжа и жената(младежа и девойката)  ?  (Гласуването приключено: април 14, 2010, 09:56:48 )
до 1 година - 1 (3.1%)
1-3 години - 4 (12.5%)
3-5 години - 8 (25%)
5-9 години - 11 (34.4%)
над 10 години - 0 (0%)
няма значение, важно е да се разбират като двойка - 8 (25%)
Общ брой гласове: 32

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разликата във възрастта  (Прочетена 156013 пъти)
 
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 04, 2010, 15:25:01 »

Аз май тук не съм се разписвала, нашата разлика е 7 години и също съм на мнението че годините не оказват влияние, важното е да има разбирателство и уважение между двама души.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 04, 2010, 15:38:53 »

Здравейте момичета,

нашата разлика е 11 години..имайки предвид, че съм леко суеверна смятам, че това с възрастта няма кой знае какво значение..както вече една от съфорумките беше писала хубавите хора са си хубави и на 20, 30 и 60...
Личното ми мнение е, че наистина е хубаво когато мъжа е по- голям  pardon...усеща се някак си...  yahoo
но важното е да има любов и УВАЖЕНИЕЕЕ  give_rose

Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 04, 2010, 16:50:19 »

Нашата разлика е 7 години и лично аз винаги съм предпочитала по-голяма разлика
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 19, 2010, 21:58:47 »

При нас моя мъж е само три месеца по-голям от мен,т.е. връсници сме. Чесно казано,нито съм суеверна,нито някога съм обръщала внимание в една връзка каква е възрастовата разлика.КАто има любов и разбирателство.Баба ми и дядо ми имат 11 год  разлика и до ден днешен са си заедно.Ние с моят мъж почти нямаме разлика,но сме заедно от почти 14 години  pardon,като в момента и двамата сме на по 24.От 5-ти клас в училище сме си заедно и то до сега. Просто любов  twohearts
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 19, 2010, 22:31:41 »

Нашата разлика е 7 години. Хората казват, че разликата има значение и че тя е основен фактор за различията в мненията на поколенията. Взимайки предвид опита ми с предишните ми връзки съм склонна да вярвам, че е така. Но както се казва, любовта не търпи условия!  girl_in_love
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #35 -: януари 19, 2010, 23:35:17 »

аз пък не мисля че годините играят важна роля...била с и по малки и с по големи...но не мисля че в една връзка главна роля има възрастта а чувствата след като се чувстваш добре с даден човек какво значение има например ако е 10 или 15 год по голям от теб.. аз с приятеля ми имам 7 год разлика аз съм на 21 той е на 28  и се разбираме много добре..за да има една хубава и здрава връзка трябва да има уважение любов и тазбирателство..а всичко това зависи от самите хора ане от това на колко са години....
Активен
Синеочко
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4


В траур


« Отговор #36 -: януари 24, 2010, 09:56:48 »

Здравейте, от около месец чета този прекрасен сайт, но досега не съм писал и това е първият ми пост Каква според вас трябва да е максималната възрастова разлика между двама души ?
Питам, тъй като аз съм на 31 г , зодия "Дева" , а годеницата ми  @}->--е доста по-млада от мен , на 2х г  blush, зодия "Кози рог"

Очаквам гласовете и отговорите ви, ще ви бъда благодарен.
Активен
Синеочко
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4


В траур


« Отговор #37 -: януари 24, 2010, 11:46:33 »

Моля ви, всички, които сте написали мнение, дайте и своя глас - затова пуснах анкета, а не просто обикновенна тема .
Благодаря за коментарите, не очаквах толкова много да са за толкова кратко време
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 24, 2010, 12:11:27 »

Току що гласувах!  smile Според мен разлика от 5-9 е приемлива, защото поколенията не са толкова различни и нагласата за нещата от живота съвпадат - когато мъжът е на 35 например, а жената на 26 - и той и тя са горе-долу на една и съща вълна (създаване на семейство, създаване на сериозна връзка и т.н.). Ако мъжът обаче е на 50 например, а жената е на 26, може жената да иска да има деца, а на него хич да не му е до това ако това му е втори брак. Или пък мъжът да е на 36 и да е готов да има деца, а жената да е на 19 и още да й се ходи по дискотеки. Но това е само мое мнение.  smile
Активен
gery33
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18


Badi! Prosto Badi... ijivei vseki mig palnocenno


« Отговор #39 -: януари 24, 2010, 12:13:21 »

Разликата в годините няма значение. Нашата е 7 години и се разбираме много добре. Не мисля, че има значение кой на колко години е, когато двама души се обичат heart
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

Ч
« Отговор #40 -: януари 24, 2010, 12:42:14 »

   Според мен разликата в годините оканва влияние. Определено е много по-добре мъжът да е по-голям, по-улегнал, да знае какво иска и как да го постигне, дори как да се отнася към човека до себе си.
Нашата разлика е 13 години, не е никак малка, но пък се разбираме добре, макар и да се поскарваме понякога - което е нормално, но пък МНОГО СЕ ОБИЧАМЕтова е най-важно!
Активен
pikpik
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #41 -: януари 24, 2010, 22:19:13 »

И според мен разликата в годините няма никакво значение.Нашата разлика е 7 години.
Вярно е както е писано,че си усложняваме живота един на друг smile,но вече 9 години го правим.
Най-важното е да се обичаме пък колко е разликата не е от значение. good
Активен
Синеочко
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 4


В траур


« Отговор #42 -: януари 28, 2010, 11:38:45 »

Хайде, моля ви, гласувайте всички, които сте прегледали темата
има 4133 преглеждания  shok, а само 22 гласа   angry
Бъдете по-активни, това е важно за мен (анкетата де)
Благодаря предварително на отзовалите се  smile
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 28, 2010, 13:15:30 »

Аз пък смятам, че разлика над 10 години вече е много.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 09, 2010, 22:11:05 »

А според мен няма никакво значение разликата във възрастта между мен и моя съпруг има 8 г разлика,но се разбираме мн добре и се обичаме..да вярно без караници неможе,но пък се обичаме...за инфо аз съм на 20(преди 6 дни ги навърших),а той е на 28(преди 2 месеца ги навърши) heart heart heart Dance
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines