Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:50:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Колко според вас е приемливата възрастова разлика между мъжа и жената(младежа и девойката)  ?  (Гласуването приключено: април 14, 2010, 09:56:48 )
до 1 година - 1 (3.1%)
1-3 години - 4 (12.5%)
3-5 години - 8 (25%)
5-9 години - 11 (34.4%)
над 10 години - 0 (0%)
няма значение, важно е да се разбират като двойка - 8 (25%)
Общ брой гласове: 32

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разликата във възрастта  (Прочетена 155563 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 31, 2009, 10:19:10 »

Не съм севсем съгласна с теб. Разлика то повече то 15 години поставя двамата партньори в различни поколения. И може да се получи докато единият иска да ходи по кръчми с приятели, другият да иска да гледа внуци. (Имам такива познати и ситуацията при тях е трагична точно за това. При тях разликата е 22 години, дамата е две години по-малка от свекървата angry и си е странно. Пък и се получава така, че той е на 35 и е  в разцвета на силите си, а тя е почти на 60  crazy)
Иначе не съм съгласна с описаните в началото неща. Макар че ние попадаме в "Ако разликата е 5, 10 или 15  години, връзката е кармична. В такива съюзи човек изплаща дълговете на рода или свои дългове от предишни превъплъщения.  В такава връзка по-лесно е на по-младия партньор, неговите кармични задачи са изначално по-леки от тези на по-възрастния. Разбира се, сред тези съюзи няма да се намерят прости и хармонични, но пък те помагат в избора на жизнен път, способстват за духовното развитие и за преодоляването на комплексите. " smile
За статистиката разликата ни е 5 години. Явно е кармична pleasantry


аз съм съгласна с този коментар, но пък да не забравяме, че: Важното е да намираш опора, доверие, любов и да бъдеш щастлив с човека до теб. Нима има брак който да не е минал през трудности и изпитания?
 judges
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 31, 2009, 10:25:55 »

Права си Сиси,  Bravo че "Важното е да намираш опора, доверие, любов и да бъдеш щастлив с човека до теб. Нима има брак който да не е минал през трудности и изпитания?". Нали в това е смисълът на връзката и любовта  smile Може би най-важното е ценностите на хората да са сходни, не толкова възрастта им.
Активен
mihneva
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #17 -: април 05, 2009, 09:08:32 »

и нашата разлика е 5 heart
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 13, 2009, 09:45:31 »

Нашата е година и половина....кое да чета sad
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 13, 2009, 10:04:22 »

Нашата е година и половина....кое да чета sad
Което най-много ти харесва. И без това тези неща не са сериозни. Ако беше така разликите между възрастта на всички двойки щеше да е една исъща smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 13, 2009, 10:10:06 »

Което най-много ти харесва. И без това тези неща не са сериозни. Ако беше така разликите между възрастта на всички двойки щеше да е една исъща smile

Шегувам се естествено, че така ще чета....само най- хубавото girl_wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 13, 2009, 22:44:06 »

аз си мисля че не разликата в годините прави живота ти...в смисъл според някои фактори да...но за това какви дългове ще се изплащат дали ще е фатален или каквото и да е си зависи от характерите...ние сме с 10 години разлика и мога да ви кажа че колкото и двойки да познавам с по голяма разлика при всички се наблюдава едно и също...страшно уважение и ценене от страна на мъжа...в смисъл...батковците знаят как да си се грижат за малките женички  pleasantry разбира се има си и изключения а и това не значи че по малките ако мог така да го кажа не знаят как да си глезят жените но по големият мъж е по олегнал и вижда нещата под друг ъгъл...
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 08, 2009, 13:10:07 »

BeRa  аз съм напълно с теб и с твоето мнение  give_rose точно това исках да напиша и аз, нашата разлика е 11 год. той е по- големия, разбираме се чудесно и нямаме кой знай какви различия
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 10, 2009, 09:13:21 »

Е, според мен ДА- важни са любовта, разбирателството, опората и т.н., но все пак си има и нещо друго. Аз лично по-голяма разлика от 10-11 години не я приемам много добре. Защото, айде като сме на 20- ок, той ще е на 35, ама като сме на 35, а той на 50?? Малко не ми звучи  crazy


За статистиката - нашата разлика е 4 години.
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 14, 2009, 11:38:32 »

Аз също не съм съгласна,че нашата разлика от 9 години е критична и постоянно си носим изпитания...
За първи път през живота ми аз съм отдадена толкова много на човек и за първи път срещам човек толкова отдаден на мен!
good
Подкрепям и нашата разлика е 9 години,за сега всичко е Ок,ако сте стигне до развод ще пиша  smile
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 05, 2009, 19:50:25 »

Аз пък да подкрепя разликата във възраста - има неуспорими предимства good Важно е да се обичаме ида сме живи и здрави за да се радваме на изживяното време заедно.
Готините хора са готини на всяка възраст, за кофти хората важи същото Wink
Активен
dani_k11
Ентусиаст
**
Публикации: 129



« Отговор #26 -: юни 16, 2009, 14:08:04 »

здр,момичета:)
да се разпиша тук blum
Съгласна съм с BeRa,че "батковците знаят как да си се грижат за малките женички".,а също и със Siss ,че най-важното е да се обичат и уважават,пък другото.......
За протокола нашата разлика е 10 години  Wink
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #27 -: юни 16, 2009, 17:45:35 »

Да се впиша и аз в статистиката-моят бъдещ мъж е с 1 година по-малък от мен.И се разбираме чудесно.
Активен
gorska_feia
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #28 -: юли 31, 2009, 20:57:26 »

Ние имаме 2 години разлика, но той е по-малък от мен. В много отношения обаче мога да кажа, че той е по-зрял от мен.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #29 -: януари 04, 2010, 15:07:09 »

Не мисля, че има толкова голямо значение разликата.
Нашата разлика е по-малка и от 1 година, добре се разбираме пу-пу, на един акъл сме. danceg

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines