Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:26:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Златомира и Николай 29.08.2008г.  (Прочетена 3563 пъти)
 
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« -: ноември 13, 2008, 11:11:27 »

здравейте и от мен момичета!Ето че реших и аз да разкажа за моята сватба smile
нашата сватба беше на 29.08.08 в град Ямбол в ресторант "Тунджа"
Тъй като моя мъж излиза от моя дом ( защото се 2 месеца преди сватбата се скара с баща си, а майка му живее в Ахелой и неговите родители са разведени) вечерта имахме малко гости и така откархаме до 1:30 и си легнахме станахме сутринта в 7 часа.Леля ми дойде и започнахме да оправяме масита за саватбата.оправихме ги , моя мъж отиде да вземе колата, че беше на ремонт и аз тръгнах за прическа към 9:30 с майка ми и една колежка от университета.Майка ми я оправиха първа и тя си тръгна, защото имаше още доста неща за правене.Аз останах тамс  колежката ми до 13:30, направо ми омръзна.Като се пребирах украсяваха колата и казаха, че Николай( мъжа ми) слизал по стълбите, че аз пратих колежката ми да го върне и се качих в съседката.След малко се чу живата музика, ръченицата, хорцето и моя мъж тръгна за кръстниците.През това време, аз хапнах гримирах се обялкох си роклята ио зачаках моя бъдеш супруг, като през цялото време бяха много, много спокойна.Ето че той дойде към 16 часа( толкова много време защото кръстниците ни живеят в Сливен и ходихме от там да ги вземаме и правиха голяяям ингел )Прибулиха ме, направихме едно огромно хоро пред блока, след това мина целия ритуал в ритуалната зала, като там гафа беше, че сестрата на мъжо и майка му ги нямаше и ги чакахме около 20-30мин. но дойдоха... както и да е.След това чиститене получих много, много цветя и след това той ме изведе на ръце от рит. залат пуснахме 2 бели гълъба малко снимки и хайде по колите към църквата.Отодохме в църквата, там 3, 4 пъти щях да запаля попа и така приключи церемонията пак снимки от вън и по колите и ние на кафе ,а гостите в ресторанта.изпихме по едно кафе с кръстниците и братовчед ми и отидохме в ресторанта, там беше невероятно, ди джея ни беше чудесен.Направи страхотна сватба, през цялото време не спряхме да танцуваме.След всички ритуали  ресторанта вечерта свърши и ние решихме да продължим в една кръчма и така до сутринта smile
Та това беше моята приказна сватба  yahoo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 13, 2008, 11:17:18 »

Златомира, Честито (макар и бая късничко), разказваш с много енусиазъм мила  give_rose.
Бил е вашият ден  Bravo изкарали сте супер, разбира се.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 13, 2008, 15:37:12 »

Златомирка, бях разглеждала албума ви, но сега с разказчето, добих още по-пълна представа за сватбения ви ден!
Всичко е било чудесно, обичайте се все така силно и пазете емоцията от този ден още много дълги години!  give_rose
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 13, 2008, 15:50:09 »

честито и от мен!
Бъдете много щастливи и се обичайте и скоро да се радвате на рожбата си!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 13, 2008, 16:18:21 »

Честито и от мен! Много да се обичате и да се радвате на детенцето си!  give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines