Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 23:58:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 117767 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 27, 2008, 22:43:12 »

Мале момичетаааааааааааааааааааа.Толкова ми е трудно да избера подарък.Даже не ми хрумват идеи :huh:Ужас.Страх ме е да не се изложа.Представям си как моята снежанка вече ме е зарадвала/демек ми е взела нещичко/а аз се чудя и мая все още.
Разбира се че най-важното е да е от сърце.Аз никога не съм получавала подарък от непознат човек.И толкова се възлнувам.Да си призная нямам търпение да разбера коя сладурка е моята красива снежанка и да и благодаря лично защото съм сигурна,че от сърце е избрала моето подаръце.Много се вълнувам признавам си blush

Мирка, това все едно аз съм го писала. И аз никакво време не съм имала да обикалям, днес ми беше почивен ден уж, ама нещо ми беше много отпаднало и никъде не излязох.
Тъпото е, че само мисля и нищо не измислям sad Накрая от мотане, ще вземат да минат празниците sad Ама ще умувам.

И аз като Ина Лимончето смятам да мълча като риба lol, за да не стане така, че вместо да "улесня" моята Снежанка, да я затрудня още повече да търси нещо конкретно. На всичко бих се зарадвала, дори и на една картичка - като знам, че е избрана за мен и ще ми стане много топло на душата.  heart
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #376 -: ноември 28, 2008, 11:18:33 »

Приятелки,
до снощи си мислех, че ще ми е лесно да избера подарък, ноооо след като обиколих половината Бургас, осъзнах, че изобщо не е лесно. Моята коледна избраничка ми е дала жокер, но така ми се иска като си види подаръка първата и мисъл да не бъде "ама това е много тъпо"  angry Ще видим, имам още време за мислене, но искам да ви питам, вие как смятате да се справите с чупливите неща? или няма да рискувате с такива?  Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 28, 2008, 11:20:08 »

Въйййййй, blum blum blum, ти си от Бургас и си траеш??? Що бре?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #378 -: ноември 28, 2008, 11:25:03 »

вие как смятате да се справите с чупливите неща? или няма да рискувате с такива?  Wink
Чупливите неща можеш винаги да ги обвиеш в найлон с въздушни балончета и като напълниш пространството между предмета и кутията плътно със смачкана хартя, така че нещото да не мърда вътре, няма никакъв проблем  pardon
« Последна редакция: ноември 28, 2008, 11:44:47 от inaxastra » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 28, 2008, 11:25:38 »

Аз излизам за подарък..... и обещавам че няма да се върна без такъв  diablo Какво пък толкова трябва да ми е притеснено... каквото взема взема, то и моето не беше чуденка с бога и прилика...излизам и се връщам с подарък  girl_wink
Активен
Milizandra
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #380 -: ноември 28, 2008, 11:27:23 »

Въйййййй, blum blum blum, ти си от Бургас и си траеш??? Що бре?


 Offtopic ами Ина, незнам в интерес на истината, но важното е, че аз теб пък те знам и ако знаеш колко пъти съм те засичала с Точката да се разхождате и с мъж ти.А веднъж на пицария "Палас" чак ми стана неудобно да те зяпам  blush  tease

въййййййййййййй  laugh
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 28, 2008, 11:31:38 »

Ми вземи се обади другия път, че да не ти е неудобно, ама ха..... Сори за ОФФФФФФФФА!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 28, 2008, 12:44:29 »

Аз вече взех подарък за моето цвете  yahoo Само трябва да ми остане врееме да го пратя  =]И картичката да не забравя само  Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #383 -: ноември 28, 2008, 12:51:29 »

Аз ще пращам другата седмица - понеделник, вторник. Рискувам да пристигне по-рано (имам чувството, че обслужването в пощите се е подобрило), но по-добре така, отколкото твърде късно. Миналата година пратих картички към 10 декември и всичките бяха пристигнали в края на януари.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 28, 2008, 13:20:31 »

Аз още не съм избрала подарък  blush Ходих по магазините тези дни, но не мога да се спра на нищо.

Искам да кажа на моята Снежанка че ще съм в отпуска от 19.12.2008 до 02.01.2009 включително, т.е. няма да съм в офиса, така че този адрес отпада като вариант за този период. Освен това не зная дали ще съм в Пловдив, София или Бургас. Знам че много усложнявам нещата, но мисля че ако се чуем по телефона ще е най-удачно като вариант, макар че ми се искаше да е изненада.

А иначе да ви кажа нещо тайн, моето цвете е от София и мисля да го изненадам лично с подаръка на вратата. Е ще звънна преди това да видя дали си е вкъщи  tease
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 28, 2008, 13:38:07 »

От два дни се оглеждам мнго сериозно за подарък. Какво да кажа 1во тук е много скъпо, реших че само да харесам нещо няма проблем ама това което се вмества в 10-15 евро е абсолютна глупост, в Бг ще взема нещо много по-хубаво. Нищо не ме "грабна" до сега - голям проблем се оказа, а аз не смятах че ще е така  sad
Ще разглеждам още седмица, на 6ти сме в Охрид може там нещо да ми хареса.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 01, 2008, 21:45:21 »

Аз май харесах нещо за моето цвете  blush
Мисля че е нещо напомнящо за акцията и нещо което би влязло в употреба , дано само и тя го хареса  good
Остана да намеря време и да го купя , и после мисля лично да и го занеса... Girl_hide
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 01, 2008, 21:53:37 »

 Моето "послушно дете" не ми даде насока какво харесва. Имам идея какво да и купя, ама дали ще я зарадвам Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 02, 2008, 12:31:10 »

Аз да ви се похваля, освен, че измислих подаръка, купих и едната част от него, сега в събота ще купя и другата и съм готова, но почвам да се замислям как да го пращам, че ме е страх да не се счупи по куриер, пък и дали ще има кой да го получи?? А може и за лична среща да се обадя и уредя с моето цвете!! danceg
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: декември 02, 2008, 13:58:00 »

Ужас, аз дори не съм излизала по магазините - рожден ден, работа, спане  blush и голямо чудене паралелно с това... Ще се постарая скоро да съм готова, няма да бързам обаче, за да не претупвам нещата...
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines