Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:18:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 123272 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: ноември 23, 2008, 18:41:00 »

Момичета, вие доста сте напреднали май! Аз мислех да не е в коледен дух, но това, което измислих е по-скъпо от 20 лв и гледам, че тези дни сте коментирали сумата и аз си мисля, че всеки си преценява, орентировачно 20 лв. решихме, пък и за 10 лв да е подаръка сигурна съм, че всеки ще се радва! Не знам, ще потърся през Декември да видя какво ще харесам...
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 23, 2008, 19:27:10 »

Мили , всеки си решава на каква тематика да е  girl_wink
А за 20-те лева , това е ориентировъчна цена която приехме , сега ако е 2-5 лева повече или по-малко няма да го върнем я . А и няма с касовата бележка да пращаме подаръците  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: ноември 23, 2008, 19:46:46 »

Офф  много е трудно това с подаръците blum идея си нямам какво точно да е pleasantry ама никаква все ми хващат окото коледни играчки и коледни прахосъбирачки angry ама ще го измисля  blum blum blum
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: ноември 23, 2008, 20:49:07 »

Само аз ли не съм решила какво да взимам и не съм и гледала даже  girl_impossible
Аз май в близките 2-3 дни ще го купя и пратя,че после незная дали ще ми остане време за такива нещица....та моето цвете по-раничко ще го зарадвамм  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #349 -: ноември 23, 2008, 20:57:04 »

Данитка и аз не съм  sad
Гледам, чудя се, но съм напълно  girl_impossible
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: ноември 23, 2008, 21:01:37 »

И аз не съм гледала още, но пък имам идея какъв да е подаръка на моето цвете  Girl_hide
Края на другата седмица сигурно вече ще имам време за оглеждане и съответно пазаруване danceg danceg danceg

Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 23, 2008, 23:17:37 »

Абе мацки, има време аз се оглеждам като излизам по разходки ама докато не дойде декември нищо не взимам, защото знам какво ще стане - накрая ще взема не един а няколко подаръка... с две думи, днес ще харесам едно и ще си кажа -това е, утре ще видя друго което още повече ще ми хареса - айде и него и т.н. Няма да отбивам номера я, моето детенце заслужава нещо мнооооогооо яко  blum хихихи
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: ноември 24, 2008, 09:15:44 »

И аз съм се спряла на подарък!  yahoo Не е прахосъбирачка, но не е и в коледен дух! Но мисля, че зарадвам моето послушно дете! Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 25, 2008, 08:57:46 »

И мен днес сутринта ме озари идея за подаръка...различна от първоначалната! Много съм доволна, че се сетих за нещо споменато преди от моето послушно детенце!! Та в събота ще ходя да взема и аз!!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: ноември 25, 2008, 11:14:14 »

уф, аз още не съм измислила нищичко - но искам да е нещо, което като го видя и да си кажа - ТОВА Е!!!

мисля да е в Коледен дух, но да видим

Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 25, 2008, 11:15:40 »

И аз смятам да купувам в коледен дух, нещо ,което да остане за спомен и смятам към 10ти декември да пращам yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #356 -: ноември 25, 2008, 11:28:36 »

Полудяла съм напълно ! Ходя, гледам и нищо не ми се вижда достойно  nea Имам 4-5 идеи и като ги обмислям за всяка си казвам "Да, това е хубаво, ама ако...не й хареса, не й отговаря на вкуса, се разочарова, й се види евтиния или избрано небрежно, за да отбие номера..." Много ми е трудно...  cray Нещо много насериозно го взех. Май трябва малко да отпусна  crazy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: ноември 25, 2008, 11:31:52 »

И аз смятам да купувам в коледен дух, нещо ,което да остане за спомен и смятам към 10ти декември да пращам yahoo

И аз така! good
Даже вече съм избрала подаръка! yahoo danceg good
Мисля, че ще е полезен и със сигурност ще влезе в употреба! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 25, 2008, 11:32:36 »

Полудяла съм напълно ! Ходя, гледам и нищо не ми се вижда достойно  nea Имам 4-5 идеи и като ги обмислям за всяка си казвам "Да, това е хубаво, ама ако...не й хареса, не й отговаря на вкуса, се разочарова, й се види евтиния или избрано небрежно, за да отбие номера..." Много ми е трудно...  cray Нещо много насериозно го взех. Май трябва малко да отпусна  crazy
Същата съм,ту едно нещо харесвам,после се отказвам,ту е коледно,ту не... и накрая май ще заложа и аз на нещо коледно tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: ноември 25, 2008, 11:33:12 »

Инче,

каквото и да е, ще бъде уважено!!!!


защото твоето цветенце ще знае, че си обикаляла, разглеждала, чудила и с най-искрени чувства си взела това, според теб, което е било най-хубвият подарък;

важното е, че си отделила от ценното си врме да избереш подарък, мислейки за своето цвете!!!!

а това - е най-милият момент от всичко!!!!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines