Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:16:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 117016 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: декември 19, 2008, 13:13:36 »

Наде, ами аз вече надух сигурно главата на Теди!! И на двата пощенски клона звънях, подаръка  етам, не са го взели, та дано Теди оправи нещата!!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: декември 20, 2008, 11:43:13 »

А защо не помолите Теди да разпита послушните деца,дали са ги получили и ако не са ,да идат до пощата/куриерската фирма и да попитат дали няма нещо за тях blush

Който има проблем да не се притеснява да ми пише , аз ще посреднича както трябва за щастливия развой на нещата  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: декември 20, 2008, 12:08:11 »

Моето послушно дете вчера се  похвали че гое получила подарък.Аз иначе вчера така или иначе проверих по номер на товарителницата в куриера и те ме успокоиха че го е получила и затова не съм те занимавала.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: декември 20, 2008, 13:11:53 »

Моят подарък вече е готов и опакован good и в понеделник или вторник ще го пращам!!! yahoo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: декември 20, 2008, 13:43:53 »

Моята Снежанка ми се разкри преди няколко дни, за да се раберем как ще ми е удобно да получа подаръка. Уговорихме се и аз цял четвъртък си вися вкъщи, а подарък няма sad
Че и нея притесних, без да искам с този непристигнал подарък sad

Но преди малко си влязох вкъщи и хоп,  Girl_hide, изненада, куриерът ми донесе подаръка от моята Снежанка - aleksa_sm  yahoo Много й благодаря за прекрасните неща, страшно ме зарадва, ще разказвам и показвам в съответната тема!  give_rose

А какво било станало - куриерът ми се извинява как пратката трябвало да я получа в четвъртък, ама колегата му в четвъртък... не можал да намери блока  Oh my ..., представяте ли си crazy Е, това не го бях очаквала, да не живея в Ню Йорк  crazy, пък и блокът ни не е нов, нито е в някой забутан квартал, не знам, аз ли не съм в час, ама тия куриерски фирми някой път ми иде да ...  diablo

А иначе аз ща, не ща, се разкрих на моето детенце по същите причини, за да си е вкъщи като го пращам. Най-накрая съм напълно готова, даже и кутия си намерих (много ме кефят подаръци в кутии  blush ) и само остана да опаковам и понеделник пращам!  danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: декември 20, 2008, 14:30:16 »

момичета, обещавам довечера да се отчета, че с тоя ремонт ....

просто се занимавам с монтажи тия дни ... и направо съм полудяла
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: декември 20, 2008, 14:38:35 »

Ох, аз нещо не разбирам...... blushпък сигурно е късно вече (бях доста заета и не бях редовна във форума blush
Какво трябва да направя, за да изпратя подарък на някой??И как става това?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: декември 20, 2008, 15:02:26 »

Agent T , много жалко, че не успя да се включиш. sad

Страхотната идея е на Теди!  Bravo
Ами ние още преди месец си намислихме всеки по едно цвете, изпратихме ги на Теди, тя публикува списъка. После всеки си избра по едно цвете от списъка и Теди ни прати адреса на цветенцето.
И така един подарява на един, а на него му подарява - друг, много забавно. С цветя, а не с имена, за да има момент на изненада - не знаеш кой се крие зад съответното цветенце.  Wink

Гучи, направи 2-ри тур за пропусналите срока, само че с животинки.

Ама понеже имаше още желаещи, изпуснали и 2-рия тур, милата ни Гучи направи и трети тур, с градове, ама не знам, дали и неговият срок не изтече. Надникни тук
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14761.0.html
 Ако има още някой пропуснал или изтървал срока, можете с него да си разменяте подаръци, нищо че няма да е изненада. Но за по-сигурно питай Гучи, дали е приключил и третия тур!  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: декември 20, 2008, 15:41:44 »

Третия тур също приключи.Но ако се намерят още прпуснали които ми пишат на лични ще ви групирам пак да има изненада само че избора ще бъде по редан на получаване на лс а не с цветя градове и т.н. щото няма време.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines