Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 17:25:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 118639 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: декември 16, 2008, 14:53:33 »

Моето цвете пък е влизало,ама явно още не е пристигнал подаръка  cray
Ох ,дано пристигне на време  girl_impossible
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #466 -: декември 16, 2008, 14:58:02 »

И аз да ви кажа съм пратила на една съфорумка подарък-изненадка. Пратих го по същото време както подаръка на моето цвете, но тя не казва нищо - явно още не е стигнал. Пък на цветчето стигна преди седмица и повече, и съм се притеснила много сериозно  girl_impossible а уж го бях пратила препоръчано Cray Cray Cray
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #467 -: декември 16, 2008, 15:21:37 »

Изпратих гоооооооооооооооооо  insane Дано стигне навреме и здрав  good Всички съфорумки да си стоят на посочените адреси утре, че една от тях ще бъде изненадана  blum (куриерът е Интерлогистика)
Голяма одисея беше с този подарък, чак милото беше замесен и ми помагаше, за един от елементите. Избирах го с много внимание и се надявам да се хареса.  Ashamed
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: декември 16, 2008, 15:28:02 »

Аз да ви кажа, чак сега се сещам, че си дадох домашния адрес на Теди, а там реално от 8:30 до 18:30 няма никой  huhhuh.gif
Макар, че той офиса ми е на такова място, че дори таксиджиите едва го намират  angry
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: декември 16, 2008, 15:29:51 »

Вчера тъкмо похвалих куриерската фирма и днес - хоп, поизлагат се sad. Варненски мацки, моля ви стойте си тази вечер у дома, защото куриерът ми обеща дори и късно вечерта, но пак ще мине smile!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: декември 16, 2008, 16:04:23 »

Днес изпратих моя подарък за цветето по Спийди , утре ще е при нея  yahoo
Нямам търпение да го получи и да си каже вчепетленията  blush
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: декември 16, 2008, 16:10:05 »

Привет момичета-кокичета. smile Аз малко бях поизчезнала, но вече съм тук! Днес подаръка на моето цвете беше завършен и ако успея ще го пусна до довечера, ако не утре ранооооооо сутринта. Много дълго го умувах подаръка, защото исках да създаде коледно настроение и се надявам след толкова старателно и дълго търсене да съм постигнала желания ефект и моето цветенце да го хареса! Girl_hide
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: декември 16, 2008, 16:14:19 »

Момичета, и аз вече треперя да видя дали подаръка, който изпратих е пристигнал невредим...
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: декември 16, 2008, 16:16:00 »

Vanilly, всичко ще е наред. И аз от това се притеснявах, но Гери го е получила невредим. Така, че и с твоя всичко ще е наред. Нямам търпение твоето момиче да се похвали с изпратеното от теб.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: декември 16, 2008, 16:36:35 »

Денис, душата, такова мрън-мрън, кой какъв подарък е получил си споделяме в другата тема - Подаръкът, който получих от съфорумка...... Еееееех, то влюбено замаено такова blum blum blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: декември 16, 2008, 17:02:26 »

Моето цвете не е писало.А трябваше днес до 2 часа да пристигне.Поне така ми обещаха момчетата от Интерлогистика.Вече се притеснявам.Дано всичко да е наред и подаръка да е пристигнал невридим.
 :offtopic:Аз пък имам нещо в пощата и от два дни не мога да го взема.Имам писмо ама не е от моята Снежанка. Offtopic
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #476 -: декември 16, 2008, 17:23:30 »

Малей, къде ми е бил акъла днеска. Тц тц тц. И аз сега забелязах какви съм ги свършила. Ми около мен се хвърчи в работа и все не мога да вляза и като получих подаръка - айде, хоп тука и не съм се усетила. Каква ти влюбеност, Ина? - работа и липса на сън, ама мерси за забележката Wink  - сега какво да правя? Да копна темата и да я изтрия оттук ли? (Леле, леле, срам ме е каква съм отнесена).

Аз още не съм изпратила моя подарък на цветето... аман от мене.  beating beating beating
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: декември 16, 2008, 17:45:40 »

аз да подскажа на моята снежанка, че съм болна и ще съм на работа чак в четвъртък,

ако е пуснала подаръка - нека ми пише на лични, или Теди да пи драсне, за да си дам домашния адрес.

поздрави на всички
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: декември 16, 2008, 18:11:03 »

аз на моето цвете съм взела подаръка, ама ще й го дам лично след празниците  smile Тя каза, че няма нищо против, а пък аз определено предпочитам да се видим и запознаем лично, щом имаме възможност, а не да го пратя по пощата  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: декември 16, 2008, 22:26:22 »

Последен шанс за размяна на подърци ето тук

 Offtopic :offtopic:Извинявам се за големия  Offtopic Offtopic Offtopic

Просто се надявам да видят повече хора щото това е последния шанс за пропусналите първите два срока а трябва да се действа бързо.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines