Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:59:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци ще има за всички от сърце :)  (Прочетена 123249 пъти)
 
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 02, 2008, 14:34:46 »

Момичета и моето коледно момиче не ми помогна особенно много , ноооо след дъъълго обикаляне по магазините и  умуване - най сетне намерих подаръкът за моето момиче.Просто още като го видях и той ме повика  yahoo yahoo yahoo - подаръка е от 2 части smile едната е коледна а другата не коледна smile
Сега само остана да го изпратя  и да чакам да видим дали ще и хареса smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: декември 02, 2008, 15:29:51 »

Малееее покрай Симона съвсем нямам време да избера подарък на моето дете.
Ще излизам в петък на едн събиране и ще си пазаря дрешки за тогава.Мисля да купя тогава подаръче на моето сладко дете heart
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 02, 2008, 16:37:34 »

И аз купих подарък за моето цвете  yahoo
Мисля обаче да го пращам по една колежка, че нещо не ми се рискува с тия фирми, като съм била свидетел как хвърлят и блъскат всичко  pardon
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 02, 2008, 18:10:01 »

То и моето подаръче е малко чупливо, но съм го увила добре и в кутийката мисля, че няма да има проблем  smile
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 03, 2008, 09:12:31 »

Мен направо ме е срам, аз още не съм взела подаръче на послушното ми детенце blush Обаче през уикенда ще го направя. Важното е че имам идеята откъде и какво  tease Освен ако не до тогава не реша нещо друго  tease tease tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: декември 03, 2008, 09:24:10 »

Мен направо ме е срам, аз още не съм взела подаръче на послушното ми детенце blush Обаче през уикенда ще го направя. Важното е че имам идеята откъде и какво  tease Освен ако не до тогава не реша нещо друго  tease tease tease

И аз не съм взела! Имам една идея, обаче се притеснявам как ще се възприеме, защото не е съвсем стандартен! sad
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 03, 2008, 12:36:05 »

Ох, надявам се до края на седмицата да съм избрала нещо, че вече срам ме хваща  blush

Аз продължавам да не си казвам предпочитанията с идеята моята Снежанка да е спокойна, че ще се зарадвам на всичко!  give_rose

Само да си кажа за изпращането, че за мен няма значение, дали по куриер или по пощата - пощенският клон е доста близо до нас, така че няма проблем и по пощата да е. Както й е удобно на моята Снежанка - така Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: декември 03, 2008, 13:00:53 »

Аз също не съм взела.Имам си съображения.Скоро на моето 'дете"му предстои нещо голямо.което ще промени живота му. *INLOVE*За това чакам да се случи и да видим как ще са нещатапокрай нея. blushТогава ще взема подаръка,макар да нямамоще нищо на ум,но поне ще знам,че си е в къщи Girl_hide
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: декември 03, 2008, 13:21:55 »

И аз още не съм взелаподаръка blush
Но от доста време съм го избрала! good
Макар че и при мен нещата са както е казала, Клео, та ще видим дали в последния момент няма да реша нещо друго да подарявам Girl_hide
Но при всички случаи ще пратя моя подарък след 15.12
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: декември 03, 2008, 15:42:50 »

Милички и аз още не съм съвсем готова с подаръка. blush Едната част от него я избрах, обаче с другата имам леки затруднения. pullpigtails Е, ще се справя - няма как. Нали трябва да зарадвам "послучното ми детенце".
Иначе смятам да изпратя подаръка между 10-15.12. blum
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: декември 05, 2008, 11:13:31 »

И аз съм до средата с моя подарък. Гледам хем да е практичен, хем коледен...
Дано моето послушно дете не се разочарова от избора ми  sad
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 05, 2008, 11:25:10 »

Ох момичета, като ви чета и ми става едно особено. Аз от известно време съм готова с подаръка, но чакам да дойде 15-ти, за да го пратя все пак е коледен подарък. Ама сега като ви чета и започвам да се притеснявам дали моето цвете ще го хареса, че аз толкова бързо намерих подарък и го купих. Проблем, обаче, ми създава текста за картичката искам да е нещо специално и оригинално, но не ми идва нищо на ум. Може ли да съм толкова ..... mega_chok mega_chok mega_chok
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: декември 05, 2008, 12:08:11 »

Лелее  Oh my ... момичета, само аз ли нищо не съм взела  Girl_hide
Моето детенце си го знам аз, и не ми е (надявам се де  blush) трудно да го зарадвам, но просто нищо не ми е грабнало окото още  girl_impossible
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #403 -: декември 05, 2008, 14:26:07 »

Да се похваля  tease преди малко излизах по съвсем други дела на вън и нещеш ли, от едно магазинче ми занамигаха разни мнооого симпатични коледни неща  Girl_hide и аз бам в магазина и веднага харесах подарък за моето послушно дете  blush Сега само се надявам и на него да му хареса, но си е чисто коледен и мисля да го пращам от сега още за да създаде малко коледно настроение smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #404 -: декември 05, 2008, 14:27:14 »

Хорааааа, аз съм май първата, която има честта да ви сподели : получих своя подарък !! И той е ... направо нямам думи, божествен  yahoo yahoo yahoo

 :thanks:От цялото ми сърце, огромни благодарности на Maslinka за повече от страхотния избор !!! thank you

А самият подарък е :

Правоъгълен керамичен часовник с бели маргаритки на тъмно червен фон. Цветовете и модела са създадени за нашата къща !!!

 danceg Много съм щастлива !!!  danceg
« Последна редакция: декември 05, 2008, 15:12:02 от inaxastra » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines