Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:16:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кога усетихте за първи път движенията на вашето бебе? :)  (Прочетена 76259 пъти)
 
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« -: ноември 10, 2008, 15:52:46 »

Мамички , от известно време не спира да ме вълнува тази тема - Кога ще усетя бебето? Как ще позная движенията му , какво е чувството ?  Girl_hide
Разкажете вие какво точно почувствахте, когато усетихте движенията на вашето бебе ! yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 10, 2008, 17:10:48 »

Luv4e, на мен докторката, при която ходих в петък, ми каза, че било нормално да се усети към 20-та седмица, въпреки че аз имам наблюдения, че повечето мами усещат бебо към 17-18. Аз лично усетих ритничетата на 7.11 и съм била в 18-та седмица и 4 дни. Това, което усетих е едно много леко и приятно почукване. И аз съм се чудила дали ще разпозная движенията на мъника -вярвай ми, няма как да се сбъркат  heart
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 10, 2008, 22:19:40 »

 Аз не помня точно датата, но беше също в началота на 18тата седмица. При мен беше като вибрация, сега дори ме потритква лекичко heart
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 10, 2008, 22:25:31 »

Здравейте и от меен smile аз усетих моят бебчо за първи път на 21 октомври, странното беше, че си го усетих как шава преди това не съм чувствала гъделичкания или други такива и така от тогава насетне си го усещам всеки ден и особено когато започна да уча (тъй като сега съм в сесия) явно бебо е ученолюбив  girl_wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 11, 2008, 09:34:32 »

Спомням си много добре-при първата бременност усетих първите движения на Димитровден-26октомври,тогава бях в 19г.с.Сега,второто бебче го усетих в коремчето доста по-рано,за мое и на доктора учудване /той направо не ми повярва/-в 13-14г.с.Естествено,минаха няколко седмици преди леките и плавни движения да станат доста по-отчетливи и силни.Усещането е прекрасно,а за хората около мен пък-доста интересно проявлението на тези движения от външната страна на коремчето smile
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #5 -: ноември 11, 2008, 13:41:59 »

17-та седмица, не бях сигурна, че е бебето, но се оказа то. girl_wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 11, 2008, 15:27:46 »

При мен първото движение се усети някъде към 20 г.с. Беше много странно. нещо като леко побутване отвътре. Първоначално не бях много сигурна дали е бебето. но после тези побутвания станаха по-чести и по-осезаеми.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 11, 2008, 17:05:51 »

аз го усетих за пръв път 17 г.с същото почукване, в началото беше доста рядко и постепенно започна да се увелича честотата и силата  yahoo heart
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 11, 2008, 17:09:30 »

Аз устих моя бебо мнооого (забременяла съм към средата на м. януари) рано на 22 април 2007 г. беше, както си седях пред компа и изведнъж нещо в мен помръдна shok  girl_in_love
Като казах на майка ми, тя каза, че си въобразявам!!! laugh
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 12, 2008, 20:33:17 »

Аз усетих моят мъник в петия месец tease Усещането беше все едно нещо ме гъделичка отвътре yahoo някои го наричат пърхане на пеперуда blum е хубава пеперудка излезе от там Momy
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 13, 2008, 11:15:56 »

аз усетих моето бебче към 4 месец.Бяхме на кафе с приятели и седнала на едни ниски сепаренца в центъра и стоя си аз и нещо като ме гъдилка в корема и си викам брехх кво е това чудо и стоя и мисля... и моя мъж вика какво става, добре ли си?Викам мисля че да и той как така мислиш?И след малко пак нещо като пърхане и така няколко пъти и се сетих, че това е бебчо... сле дняколко дни бях на лекар и я попитах дали е възможно и тя каза, да !
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 13, 2008, 12:14:28 »

Абе момичета и аз го имам това гаделичкане от 2-3 дни, но ми се струва много рано да е бебчето crazy Майка и тя ми казва , че е рано още , но ми е странно какво е това трепкане crazy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 13, 2008, 12:21:35 »

Пете, ами аз усещах гъделичкане някъде около 14-15 седмица, но го отдавах да "въртене " на бебето, защото при мен беше рядко и нямаше нищо общо с ритничета, а си беше точно "пърхане и гъделичкане".  Та може да усещаш вече бебо, според мен, но има още някоя и друга седмичка докато заякне и започне да раздава шутчета  blum
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 13, 2008, 12:34:33 »

Luv4e , аз мисля че е бебко.Така го усещах в началото  Wink Подкрепям solecito-все още е много мъничко,широко му е в мама,но и се движи! pqz   Все още ясно си спомням моите първи усещания и ми става едно хууубаво и мило!!!! Пък после изненадва с първото ритниче  blum
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 13, 2008, 13:27:56 »

Ей , момичета дано да сте прави! yahoo
Нямам търпение вече да го усетя съвсем ясно! danceg
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines