Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:15:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: След сватбата  (Прочетена 46024 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 05, 2009, 13:50:38 »

Вече менаха 6 месеца от нашата незабравима сватба smile  мога да кажа,че очти нищо не се е променило освен че май още-повече не можем един без друг heart heart pardon А на милото му прави голям кеф като ме представя като своя жена blum....и дори понякога го повтаря по няколко пъти ЖЕНА МИ!ЖЕНА МИ!ЖЕНА МИ! funnytooth
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 12, 2009, 11:30:09 »

В ежедневния ни живот няма  разлика в сравнение с времето преди сватбата, но аз се чувствам много щастлива от факта, че съм омъжена. Доста е трудно в днешно време да се намериш сродна душа. Многото възможности, които човек има го карат трудно да се реши на тази стъпка. Жените се притесняват как ще съчетават семейството с кариерата, а мъжете - как ще издържат семейството. И направо си е голямо постижение и късмет да има благоприятни емоционални, финансови и битови условия, така че двама души да се оженят.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 17, 2009, 16:04:04 »

Ами, след сватбата всичко е по- хубаво! Той е много горд, че е женен и и не спира да се хвали с това въпреки, че вече мина почти половин година! Вече живеем сами, грижим се сами за дома и за всичко в него! Абе, живота ни си е в наши ръце- правим това, което искаме и се наслаждаваме на всичко около нас много повече отколкото преди!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #78 -: август 11, 2009, 10:12:42 »

И при нас и различно!Разбирасе мина само месец,но е няккси различно,а и имам чувството че това което изживяхме на сватбения ден ни направи много щастливи и се усеща!
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 11, 2009, 12:00:37 »

В отношенията ни няма нищо по-различно-чудесни са  ,  усеща се как щастието витае около нас , може би още не можем да се отърсим от неверояното преживяване на сватбеният ден - искаме да се повтори отново и отново.Имам чувството че се обичаме с пъти в повече, а не сме си мислели, че е възможно.Пожелавам го на всеки
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 20, 2009, 15:29:56 »

Днес на годишнината ни , мога да кажа , че колкото и да се промениха толкова неща в живота ни сме много щастливи и се обичаме  heart
Сега имаме детенце и се обичаме още повече  yahoo На годишнината си спомняме сватбения ден, всички прекрасни моменти до сега и не съжаляваме за нищо  cray twohearts
Тази година ще си направим и втори меден месец на същото място  Girl_hide
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 22, 2010, 21:05:37 »

Мога само да потвърдя това, което много от момичетата са писали - по-близки сме, обичаме се и се разбираме повече, познаваме се повече, споделяме хубаво и лошо... с две думи, ПО-ХУБАВО Е!!!  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines