Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 13:56:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: След сватбата  (Прочетена 46670 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 20, 2006, 13:14:57 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.
Хм? Тук може малко да се поспори!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 27, 2006, 17:03:43 »

След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 04, 2006, 19:01:31 »

Много хубаво и точно казано!! hiphip hiphip hiphip
След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно

само бих добавила: И защото са от и с ЛЮБОВ!!! LOVING girl_in_love heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 08, 2006, 09:57:14 »

Много хубаво и точно казано!! hiphip hiphip hiphip
След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно

само бих добавила: И защото са от и с ЛЮБОВ!!! LOVING girl_in_love heart
Като гледам наши приятели женени от по 10 год как се държат за ръчичка и се гледат влюбено, започвам все повече във вечната любов!Толкова са ми мили ,че  cray от умиление  като ги гледам!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #34 -: декември 11, 2006, 12:22:24 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.

E, Тео!?! Как можа да го напишеш това.... angry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 11, 2006, 14:59:08 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.
E, Тео!?! Как можа да го напишеш това.... angry

И аз това се питам? Ама го е написал!!!  pleasantry
« Последна редакция: декември 17, 2006, 23:01:23 от Bulechka_TS » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 16, 2006, 14:55:37 »

Когато хората искат и се стараят да се разбират ,няма начин да не се получи! Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #37 -: януари 16, 2007, 06:43:37 »

Ние дори след годежа и около приготовления за сватбата се сближихме още повече- сякаш има невидима връзка помежду ни- нали ни обвързва обещанието и очакването на деня, в който ще си кажем официално "да", и само мога да си представя как ще е след сватбата. Дай боже на всички още повече щастие и любов след сватбата!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 16, 2007, 10:53:18 »

Дай боже на всички още повече щастие и любов след сватбата!

Ами ние и преди сватбата си бяхме като женени, защото живеехме заедно почти година, та решението ни да се оженим не изнедюанда почти никой!!! girl_in_love

Но е важно да с еобичаме, да си имаме доверие и д аси вярваме и споделяме всичко!!! Curtsey CHEERS heart
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 01, 2007, 09:04:09 »

Според вас каква е формулата за да се постигне това.Вярвате ли, че любовта може да остане жива, такава каквато е в деня на вашата сватба, вместо да премине в приятелство, уважение и с времето, да "улегне" и т.н. както обикновено се смята.
Според нас любовта няма как да не отмине ако вярваш в това и си се примирил, че става точно така.
Смятаме, че формулата на щастливия брак е на първо място да вярваш, че това е възможно, да се стараеш всеки ден, не само в началото, докато заплениш любимия, а двойно повече след това, за да поддържаш любовта му жива и да не позволиш тя да стане навик. Да изненадваш партньора си, да не се уморяваш да бъдеш романтичен, да не спирате да разговаряте за всичо, което е важно за вас или ви тревожи. Важно е партньора ти да вярва в същото, в противен случай нищо няма да се получи.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 09, 2007, 01:34:19 »

Момичета, току що се прибирам от най-прекрасното място на света. ВЕНЕЦИЯ и града на влюбените- ВЕРОНА.
Ние с милото си направихме едно малко сватбено пътешествие.
Така приключваме с всички сватбени и следсватбени емоции.
Беше едно от най-невероятните преживявания. DANCE DANCE yahoo
Там отпразнувахме нашият първи месец от както сме семйство. Имаше много красота и много романтика.
Сега се надявам от тук нататък да бъдем все така влюбени и щастливи. Dance
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 09, 2007, 01:39:51 »

http://album.svatbata.bg/pelevi
В нашия албум ще има и няколко снимки.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 17, 2007, 23:11:45 »

Тази темичка ми е убягнала, а и като гледам е доста позабравена  Girl_sing
При нас не съм забелязала да се е променило нещо след сватбата, защото ние живяхме заедно с милото от 3 години  pardon
Дори не се чувствам по-различно от преди, но с удоволствие си нося с халката  girl_in_love
Единственото, което се промени всъщност и ми трябваше време да свикна (а може би още не съм свикнала съвсем) е смяната на фамилията  Girl_sing Доста време след сватбатбата си казвах и пишех старата фамилия по инерция  pardon но с течение на времето се свиква  good

Нека и другите да споделят да се е променило нещо след тяхното "Да" един на друг или всичко е по старому  good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 19, 2007, 10:59:17 »

И аз така. Вече мина повече от месец и аз продължавам да си пиша и казвам старата фамилия.
След сватбата обаче сме много щастливи, всички тези емоции, които преживяхме... yahoo.
Трудно ми беше да свикна с новия ми дом, доста ми беше мъчно за нашите, за старата махала  cray защото ние живяхме заедно само два месеца преди да станем семейство, но мисля, че сега се справям по добре отколкото в началото.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 19, 2007, 12:05:39 »

Нека и другите да споделят да се е променило нещо след тяхното "Да" един на друг или всичко е по старому  good

Ами и при нас нищо не се е променило след сватбата, ние се събрахме около година и половина преди сватбата!!! Вече минаха 9 месеца yahoo CHEERS heart
А за фамилията -  аз съм си с двете, и нямам проблем, още преди да станем семейство си представях как ще звучи името ми след сватбата и някак си свикнах много бързо!!! good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines