Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: След сватбата  (Прочетена 46028 пъти)
 
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« -: май 23, 2006, 13:39:39 »

ами сподели как са първите впечатления от брачния живот  Wink То може би не е за тази тема, аз само те подканвам biggrin
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #1 -: май 24, 2006, 13:38:25 »

Шефката ми ме пита и тя същия въпрос  blum
И аз и отговорих: Същия си е  biggrin
И тя ми каза: Ех, вие младите сега .... затова е същия защото не сте като нас едно време .... до сватбата никакви целувки, никакви милувки ....
Отвърнах и: Е .... сега  blush нали трябва да се пробва.... да няма рекламации после  pleasantry
« Последна редакция: май 24, 2006, 14:08:51 от Teo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 24, 2006, 14:10:11 »

Отвърнах и: Е .... сега  blush нали трябва да се пробва.... да няма рекламации после  pleasantry

 lol lol lol Ще го запомня това аз, много весел отговор  ROFL ROFL ROFL
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #3 -: май 26, 2006, 07:38:37 »

 biggrin blum
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #4 -: юни 01, 2006, 10:49:45 »

И тя ми каза: Ех, вие младите сега .... затова е същия защото не сте като нас едно време .... до сватбата никакви целувки, никакви милувки ....

това и да ме убиеш не го вярвам secret, само се правят на скромни те beating
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #5 -: юни 01, 2006, 15:03:06 »

Абе знам ли ... като гледам филмите сега ...  pardon
Погледне ли момъка момата и тя  blush .... после пък вземе тя да му се върже и го прасне с една ябълка по главата да му привлече вниманието  crazy Той пък вземе, че се ухили тъповато, щото уж това неговата избраница ...  pardon Не дай си боже да я докосне по дланта и  shok Oh my ... blush леле, мале ... големия орг***м  biggrin
Абе ... що не.... може да име нещо верно пък .... pleasantry
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #6 -: юни 02, 2006, 10:53:01 »

lol ROFL crazy
DIVA, много сапунки гледаш бре, де ги видя тез' романтики Dance LOVING

мен ако питаш - погледнат се, намигнат си и се питат само къде е по-спокойно да се нагушкат pleasantry, айде да не употребявам други думички Love girl
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #7 -: юни 04, 2006, 09:26:05 »

Ей, Мим  biggrin
Аз и сапунки само в банята  biggrin
Но все пак ... времената се менят и нашето общество определено започва да се изчанчва вече ... едно време е било различно .... не, че не е имало подобни помисли  blush , не  .... но все пак са били леееееко преди нас в това отношение .... а сега пък нашите с нагона напред  blum
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #8 -: юни 06, 2006, 08:47:56 »

Отвърнах и: Е .... сега  blush нали трябва да се пробва.... да няма рекламации после  pleasantry

A taka! Рекламации на гишето. Като изтече гаранционния срок и край  mega_chok  tease yahoo
Затова - първо пробвай, виж дали няма скрити дефекти ииии тогава - газ  drinks crazy
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #9 -: юни 06, 2006, 11:05:16 »

МДа...
Аз затова първо го огледах и пробвах от всякъде, дори като татко.. blush
Е,това с таткото си беше рисковано, но пък за мой късмет много сполучливо good
Активен
al_stoev
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 06, 2006, 12:07:08 »


..., дори като татко.. blush


 Oh my ... на това му се вика смелост....
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #11 -: юни 06, 2006, 14:24:26 »

МДа...
Аз затова първо го огледах и пробвах от всякъде, дори като татко.. blush
Е,това с таткото си беше рисковано, но пък за мой късмет много сполучливо good

бравос за което, черпя те вируално! drinks
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #12 -: юни 06, 2006, 14:39:20 »

Благодаря, благодаря   Blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #13 -: юни 07, 2006, 07:59:52 »

Абе, герои сме всички в този форум ако ме питате мен  pardon
Щото това все пак си е сериозна крачка  Wink
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #14 -: юни 07, 2006, 11:35:36 »

Щото това все пак си е сериозна крачка  Wink

кое - детето или брака biggrin
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #15 -: юни 14, 2006, 08:29:27 »

 biggrin blum и двете де... добре.... tease
Активен
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #16 -: юни 15, 2006, 17:23:42 »

За свекървите, снахите и синовете
http://www.liniastandart.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1010&mode=thread&order=0&thold=0   Blush
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #17 -: юли 10, 2006, 12:26:13 »

Как се чувстват вече венчаните;))))))))))))))))
Айде де.... стига сте мълчали ей  nea
Да не би да сте  crazy или  crazy или  mega_chok
А? А? А?  biggrin
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #18 -: юли 24, 2006, 13:29:36 »

Ами ние се чувстваме прекрасно и не по-малко влюбени от преди, че май даже и повече  DanceАма то това не е от сватбата (поне не само), женени сме от 2 години, то просто при нас винаги си е така, живеем си в една хармония  drinks, явно сме на една вълна и се разбираме без много приказки, бе направо идилия  blush
« Последна редакция: юли 24, 2006, 13:59:53 от denisimo » Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #19 -: юли 25, 2006, 12:52:58 »

Mного е хубаво  Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 04, 2006, 08:55:50 »

Здравейте всички!!!!  yahoo
Аз още не съм омъжена, има месец и половина още!!!  Blush yahoo После ще споделя и аз!!!  bye kiss2
И се надявам, че нищо няма да се промени по между ни, че ще сме си все така влюбени, както преди 2,5 години..., че ще си се обичаме толкова много, че даже може би и повече и ще си имаме бебчета - за сега планираме поне 2 - момче (за първо бебе) и момиченце....  heart

Но моята най-близка приятелка все се притеснява: пита ме какво ще стане като се омъжа, защо ще се омъжвам... crazy И все такива. А аз й казвам, че нищо няма да се промени!!! good good good Незнам дали съм я обедила  sad Нали нищо не се променя след брака, спрямо приятелството, нали?! Надявам се и при мен да е така!!!  blum
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #21 -: септември 01, 2006, 09:41:23 »

При нас се получава много странно-познаваме сме и сме заедно от 8,5 години, семейство от 4- а от ден на ден се обичаме все повече и повече. И направо се чудя на някой като кажат, че с годините си омръзват... nea това няма да го позволя!! Дано да се обичаме и уважаваме още мнооого години!  *DRINK*пожелавам го и на вас! give_rose heart Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 01, 2006, 09:44:15 »

При нас се получава много странно-познаваме сме и сме заедно от 8,5 години, семейство от 4- а от ден на ден се обичаме все повече и повече. И направо се чудя на някой като кажат, че с годините си омръзват... nea това няма да го позволя!! Дано да се обичаме и уважаваме още мнооого години!  *DRINK*пожелавам го и на вас! give_rose heart Dance

Дано и при на с да е така!!! heart Поне за сега, въпреки всичко ние много се обичаме!!! heart heart heart И дай Боже да е така завинаги и дане позволим на нищо и никопй д азастава помежду ни!!!!! Dance
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #23 -: септември 05, 2006, 08:14:27 »

При нас се получава много странно-познаваме сме и сме заедно от 8,5 години, семейство от 4- а от ден на ден се обичаме все повече и повече. И направо се чудя на някой като кажат, че с годините си омръзват... nea това няма да го позволя!! Дано да се обичаме и уважаваме още мнооого години!  *DRINK*пожелавам го и на вас! give_rose heart Dance
Това, което съм писала наистина е така, но да не пренебрегваме и дребните неразбории и проблемчета, които понякога направо ни стъжняват животеца.... cray Не вярвам на никой който ще ми каже, че не са се карали с половинката си!! nea Те хората са измислили приказка по този повод-Комин без дим няма!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 02, 2006, 14:12:16 »

При нас се получава много странно-познаваме сме и сме заедно от 8,5 години, семейство от 4- а от ден на ден се обичаме все повече и повече. И направо се чудя на някой като кажат, че с годините си омръзват... nea това няма да го позволя!! Дано да се обичаме и уважаваме още мнооого години!  *DRINK*пожелавам го и на вас! give_rose heart Dance
Това, което съм писала наистина е така, но да не пренебрегваме и дребните неразбории и проблемчета, които понякога направо ни стъжняват животеца.... cray Не вярвам на никой който ще ми каже, че не са се карали с половинката си!! nea Те хората са измислили приказка по този повод-Комин без дим няма!


Съгласна съм с теб, Яни!!!
Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #25 -: октомври 12, 2006, 14:53:09 »

При нас се получава много странно-познаваме сме и сме заедно от 8,5 години, семейство от 4- а от ден на ден се обичаме все повече и повече. И направо се чудя на някой като кажат, че с годините си омръзват... nea това няма да го позволя!! Дано да се обичаме и уважаваме още мнооого години!  *DRINK*пожелавам го и на вас! give_rose heart Dance
Това, което съм писала наистина е така, но да не пренебрегваме и дребните неразбории и проблемчета, които понякога направо ни стъжняват животеца.... cray Не вярвам на никой който ще ми каже, че не са се карали с половинката си!! nea Те хората са измислили приказка по този повод-Комин без дим няма!

Така е, не е нормално двойка, никога да не са се карали. Особено след 3-4 години живот заедно. Ако има такава, нека да се обадят да се запознаем   look

Да ви призная при нас, след всяко скарване ставаме все по-близки. Сърдим се много един на друг, след това се сдобряваме, признаваме си грешките и така.  secret

След сватбата има една разлика – взе да ми помага по-вече и да мързелува по-малко. Дано тази тенденция се запази във времето иначе  beating
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 12, 2006, 15:05:19 »

Ми при нас няма никаква разлика след сватбата!!! good
Което е много хубаво!!! LOVING
Ние винаги си помагаме и всичко правим заедно, това едно, че е хубаво и забавно, но така и си почиваме еднакво и заедно, което е още по-хубаво!!! hiphip

Дано все така да сме си!!! heart heart  любов заедно  heart  heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #27 -: октомври 16, 2006, 13:54:44 »

 Tongue Само който не се е оженил/омъжил не знае какво е  danceg music danceg
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #28 -: октомври 17, 2006, 14:09:57 »

Ето ,че дойде и моят ред да се разпиша тук. Незнам защо ,но аз не виждам някаква разлика след сватбата. Може би ,защото живяхме заедно 3 години преди да се оженим и всички наши познати на приемаха като семейство (макар че нямахме брак) ,понеже винаги и навсякъде бяхме заедно  любов заедно И когато трябваше да вземаме някакво решение по даден въпрос се допитвахме един друг и първо обсъждахме нещата. Същото е и сега  understand heart
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 20, 2006, 13:14:03 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 20, 2006, 13:14:57 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.
Хм? Тук може малко да се поспори!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 27, 2006, 17:03:43 »

След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 04, 2006, 19:01:31 »

Много хубаво и точно казано!! hiphip hiphip hiphip
След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно

само бих добавила: И защото са от и с ЛЮБОВ!!! LOVING girl_in_love heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 08, 2006, 09:57:14 »

Много хубаво и точно казано!! hiphip hiphip hiphip
След сватбата сме по-щастливи и повече се обичаме.Чувстваме се като две хлапета които са направили някоя голяма беля.Има нещо много голямо и красиво което ни обвързва.Дал си обещанието да направиш този човек щастли в за цял живот и сега трябва да го спазиш.Просто ,защото обещанията се дават , за да се спазват! любов заедно

само бих добавила: И защото са от и с ЛЮБОВ!!! LOVING girl_in_love heart
Като гледам наши приятели женени от по 10 год как се държат за ръчичка и се гледат влюбено, започвам все повече във вечната любов!Толкова са ми мили ,че  cray от умиление  като ги гледам!
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #34 -: декември 11, 2006, 12:22:24 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.

E, Тео!?! Как можа да го напишеш това.... angry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 11, 2006, 14:59:08 »

Добро е семейството, когато жената гълчи, а мъжът - мълчи.
E, Тео!?! Как можа да го напишеш това.... angry

И аз това се питам? Ама го е написал!!!  pleasantry
« Последна редакция: декември 17, 2006, 23:01:23 от Bulechka_TS » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 16, 2006, 14:55:37 »

Когато хората искат и се стараят да се разбират ,няма начин да не се получи! Curtsey
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #37 -: януари 16, 2007, 06:43:37 »

Ние дори след годежа и около приготовления за сватбата се сближихме още повече- сякаш има невидима връзка помежду ни- нали ни обвързва обещанието и очакването на деня, в който ще си кажем официално "да", и само мога да си представя как ще е след сватбата. Дай боже на всички още повече щастие и любов след сватбата!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 16, 2007, 10:53:18 »

Дай боже на всички още повече щастие и любов след сватбата!

Ами ние и преди сватбата си бяхме като женени, защото живеехме заедно почти година, та решението ни да се оженим не изнедюанда почти никой!!! girl_in_love

Но е важно да с еобичаме, да си имаме доверие и д аси вярваме и споделяме всичко!!! Curtsey CHEERS heart
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 01, 2007, 09:04:09 »

Според вас каква е формулата за да се постигне това.Вярвате ли, че любовта може да остане жива, такава каквато е в деня на вашата сватба, вместо да премине в приятелство, уважение и с времето, да "улегне" и т.н. както обикновено се смята.
Според нас любовта няма как да не отмине ако вярваш в това и си се примирил, че става точно така.
Смятаме, че формулата на щастливия брак е на първо място да вярваш, че това е възможно, да се стараеш всеки ден, не само в началото, докато заплениш любимия, а двойно повече след това, за да поддържаш любовта му жива и да не позволиш тя да стане навик. Да изненадваш партньора си, да не се уморяваш да бъдеш романтичен, да не спирате да разговаряте за всичо, което е важно за вас или ви тревожи. Важно е партньора ти да вярва в същото, в противен случай нищо няма да се получи.
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 09, 2007, 01:34:19 »

Момичета, току що се прибирам от най-прекрасното място на света. ВЕНЕЦИЯ и града на влюбените- ВЕРОНА.
Ние с милото си направихме едно малко сватбено пътешествие.
Така приключваме с всички сватбени и следсватбени емоции.
Беше едно от най-невероятните преживявания. DANCE DANCE yahoo
Там отпразнувахме нашият първи месец от както сме семйство. Имаше много красота и много романтика.
Сега се надявам от тук нататък да бъдем все така влюбени и щастливи. Dance
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 09, 2007, 01:39:51 »

http://album.svatbata.bg/pelevi
В нашия албум ще има и няколко снимки.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 17, 2007, 23:11:45 »

Тази темичка ми е убягнала, а и като гледам е доста позабравена  Girl_sing
При нас не съм забелязала да се е променило нещо след сватбата, защото ние живяхме заедно с милото от 3 години  pardon
Дори не се чувствам по-различно от преди, но с удоволствие си нося с халката  girl_in_love
Единственото, което се промени всъщност и ми трябваше време да свикна (а може би още не съм свикнала съвсем) е смяната на фамилията  Girl_sing Доста време след сватбатбата си казвах и пишех старата фамилия по инерция  pardon но с течение на времето се свиква  good

Нека и другите да споделят да се е променило нещо след тяхното "Да" един на друг или всичко е по старому  good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 19, 2007, 10:59:17 »

И аз така. Вече мина повече от месец и аз продължавам да си пиша и казвам старата фамилия.
След сватбата обаче сме много щастливи, всички тези емоции, които преживяхме... yahoo.
Трудно ми беше да свикна с новия ми дом, доста ми беше мъчно за нашите, за старата махала  cray защото ние живяхме заедно само два месеца преди да станем семейство, но мисля, че сега се справям по добре отколкото в началото.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 19, 2007, 12:05:39 »

Нека и другите да споделят да се е променило нещо след тяхното "Да" един на друг или всичко е по старому  good

Ами и при нас нищо не се е променило след сватбата, ние се събрахме около година и половина преди сватбата!!! Вече минаха 9 месеца yahoo CHEERS heart
А за фамилията -  аз съм си с двете, и нямам проблем, още преди да станем семейство си представях как ще звучи името ми след сватбата и някак си свикнах много бързо!!! good
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2007, 15:51:12 »

Нас постоянно ни питат:"И сега как се чувствате като семейство?Разкажете и т.н" А ние всъщност сме си същите хора,в смисъл това не ни е променило по никакъв начин!А има и такива които казват "...ще видите по нататък" Oh my ... Какво ще видим?-питам аз!Незнам какво ще се случи по нататък,но все си мисля,че всичко си зависи от хората,т.е. ако те позволят да ги залеят някакви битовизми-сигурно ще се получи така,но ако се опитват да подреждат живота си и си правят изненади и въобще продължават да показват любовта и уважението си един към друг всеки ден,то нещата си вървят много добре!!!Аз лично познавам хора,които могат да ми бъдат баба и дядо и имат невероятни отношения помежду си!!! girl_in_love
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 21, 2007, 09:51:37 »

Съгласна съм с теб desislavka - всичко зависи от нас самите  good и от това дали ще позволим нещо в отношенията ни да се промени  girl_wink
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 27, 2007, 12:50:07 »

А всички ние, млади и влюбени семейства twohearts twohearts twohearts twohearts няма да спираме да се обичаме и да се стараем нещата да не се променят поне още 100 години.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 12, 2007, 08:58:40 »

Ние с милото живеем от 10 месеца. След сватбата чувствам,че има промяна (една злобна колежка ме пита като дойдох на работа "Мири, как си , е има ли някаква промяна". Аз и отговорих "Да, има , просто всичко е много по-хубаво"), много по-хубаво е , едно такова чувство на сигурност и топлота. Освен това сме още по-влюбени , все едно току що сме се запознали и сме се влюбили от пръв поглед.
Е понякога се карамае, но общо взето след един час най-много се сдобряваме.  Но винаги като се караме си казваме,че се обичаме много, независимо ,че в момента сме на различни мнения.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #49 -: октомври 05, 2007, 23:29:12 »

И аз съм съгласна с desislavka , че всичко зависи от хората. Ако поддържат пламъчето в сърцата си всичко ще става все по-хубаво  любов заедно gu6 Kinder
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #50 -: октомври 07, 2007, 11:05:39 »

Ние с милото живеем от 10 месеца. След сватбата чувствам,че има промяна (една злобна колежка ме пита като дойдох на работа "Мири, как си , е има ли някаква промяна". Аз и отговорих "Да, има , просто всичко е много по-хубаво"), много по-хубаво е , едно такова чувство на сигурност и топлота.

Miri, много хубаво си й отговорила на тази колежка DANCE Как да бъде иначе? По-лошо ли, какво очаква тя да й кажеш? Плюс това бракът един вид още повече заздравява една вече достатъчно здрава връзка. good Wink
При мен имаше различно отношение от страна на хората преди и след брака. След брака, вече взеха да ни гледат като истинска двойка. Не се шегувам, това е самата истина!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 13, 2007, 18:50:30 »

И аз да споделя своя опит по темата...
Тъй като сме 8г. заедно си мислех,че няма да има промяна,но все пак имаше,макар и за кратко...Тази сватба някак посъживи чувствата ни и ни внесе някакво разнообразие,а в същото време и спокойствие...Но иначе няма как да се променим,само като се караме вече си вмятаме и по едно"защо се ожених за теб! ?tease" и после пада смях-"ето,че и скандалите ни се разнообразиха!преди казвахме вече сме заедно от....г.,а сега ..." :laugh:Но аз му казах на моя мъж,че това,че сме вече женени официално не го освобождава от мило държание и старание за връзката,защото нали съм юрист знам как и да се разведем :laugh:Тук малко е черен хумора,ама си е така.
И да,наистина след като се оженихме и някои хора ни възприемат по-сериозно,явно все още обществото е консервативно...
Иначе след сватбата като минат всиаки суетни съм забелязала,че нас булките ни наляга лека депресия и меланхолично настроение...А и както сега предстои зима.. :angry:Но аз лично намирам утеха тук,а и  вочакване на коледните празници....първите като женени! laugh girl_in_love
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 13, 2007, 19:21:18 »

Е, и аз да се изкажа по въпроса.И аз като Тони си мислех, че след седем години заедно няма да е кой знае каква промяната, но се оказа, че не е точно така.Първо, мисля, че започнахме да си правим повече компромиси, тоест, ако трябва да бъда честна, аз започнах малко повече да отстъпвам, преди все аз се цупех, а той милия се чуди как да ме омилостиви.Сега се старая повече да го разбирам Wink Освен това, да, чувствам се и по-сигурна определено, улавям се как на моменти, когато забележа, че някой досадник ме гледа нагло, и обсъжда нещо със също таканаглите си приятели, гледайки към мен, аз умишлено заставам така, че да ми се види халката laugh и все се шегувам с Илито, и му викам "Женена, ама все още ставам, а?" laugh
Когато бяхме на медената седмичка, понеже мъжете ни все ги е срам, и постоянно ни караха да ходим ние да питаме в хотелите дали има свободни стаички, при което ние с кумата почвахме да мънкаме, аз им викам "Ще изглеждаме като някои проститутки /извинявам се за израза/ дето си търсят терен", а те се шегуват "Първо почукайте с халките на рецепцията и тогава питайте" laugh
Абе с една дума, много е забавно да си женен DANCE, само дето сега като се скараме и като кажа, че си тръгвам, никой не ми обръща внимание blum

А иначе, искам да споделя, че бях доста разочарована от доста "приятели", на които като има съобщихме, че ще се женим и започнаха с въпроси от сорта на "Ама как така го решихте", "Ама ти искаш да бъдеш булка ли???" , "Ама кога решихте че искате сватба", а имаше и такъв "Ама сватба, с хора и всичко останало??? Oh my ..."
Така че след сватбата, или по скоро около сватбата се научаваш кой си струва и кой не...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 13, 2007, 19:40:07 »

Миличка, няма да те очуди,ако ти кажа,че и при нас е същата ситуация :laugh:Особено това за тръгването като го прочетох и се сетих как и аз ги правя тия номера laugh
А за приятелите....нямам думи колко си права и тук!И ние си направихме една чистка около сватбата,ама вече съм мрънкала по тоя въпрос 8PА една колежка като разбра,че ще се женим и каза с погребален тон:"ама как така!в теб ми беше надеждата!Сега аз ли останах само старата мома!?Аз не мислих,че имаш такива амбиции и мераци!" :!Какво да й отговоря на тая?Да се оправдавам,че ще се женя за мъжа с който съм от 8г. ли?Луда работа! crazy
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 15, 2007, 10:12:06 »

При нас, няма особено голяма промяна, даже често ми се случва да си казвам още старата фамилия, а бейби ме гледа изпод вежди-" Как ти е фамилията????"  laugh
Наистина се чувствам малко по-сериозно вече, но и обществото ни наистина е консервативно-като кажеш, че си женен и отношението се променя, гледат на теб, по-сериозно, някак си...Но както казах, аз или още не съм го осъзнала и8ли няма особено голяма промяна smile Но със сигурност сме много щастливи! DANCE DANCE DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 15, 2007, 10:24:32 »

Аз това с фамилията и вчера го обърках :laugh:Правих си снимки за паспорт и момичето вика"Едно име...." и аз "Антоанета Стоянова!" и мъжа ми вика "Моля! Oh my ...",а аз даже в първия момент се стреснах и не можах да разбера защо се кара :laugh:и се поправих смутено..."Петрова" :girlhide:Ама и той още не можел да свикне с това "жена ми" и все изтърсвал "приятелката ми" това, "приятелката ми" онова :laugh:А аз му казвам,че на мен сега ми е много по-лесно и кратко да казвам "мъжа ми",та за това,не за друго laugh tease
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 15, 2007, 10:38:12 »

И аз сега след сватбата много обичам да казвам "мъжа ми", и ми е изключително приятно когато го чувам да говори с някой и "Жена ми това, жена ми онова " blum А колкото до фамилията редовно се предствям  "Николова", вместо "Симеонова" и той все ми се смее, и ме бъзика, че май не искам да си сменям името и затова не ходя да сменям документи, а аз му викам за да го дразня "Сега заради твойта фамилия, виж колко главоболия" - да не говорим, че редовно когато някой по някаква причина се обърне към мен с "Госпожо", аз все го поправям "Госпожица" laugh и после се светвам, че вече не съм от госпожиците
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 18, 2007, 13:44:03 »

Тази темичка е замряла направо, нека да я съживим малко... pleasantry

Нека се изкажа и аз...след сватбата нищо особено не се е променило при нас. Заедно сме от 5 год. и половина и преди да се оженим постоянно ни питаха - "Кога ще се жените?", "Той предложи ли ти вече?"  Wink и т.н. и ето защо решението ни да се вземем не изненада никого...Ние започнахме да живеем заедно малко преди сватбата и все още привиквам с домашните задължения, но мога да кажа, че не ми тежат. Милото много ми помага и активно се включва, много съм му благодарна...Все още ми е трудно да казвам "мъжа ми"..., заобикалям го със "съпруга ми"  pleasantry, но той при всеки един удобен случай казва - "жена ми това, жена ми онова..."  tease и ми става едно такова хубаво... girl_in_love
Що се отнася до чувствата ни...обичаме се повече от преди и се разбираме и без думи - само по изражението на лицето...с удоволствие си носим халките. Даже, ако не я намери сутрин ме вдига накрак да я търсим заедно  Bravo Изобщо мисля, че сватбата е преход към още по-голяма и искрена любов...така, че - препоръчвам горещо  good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 18, 2007, 19:03:53 »

Еее тази тема не я и знам  crazy
след сватбата, ами след сватбата май се обичаме повече  gu6 girl_in_love аз още не мога да свикна с фамилията и още вдигайки телефона на работа се представям със моята си, но се бъркам защото всички документи лични и служебни са със старата фамилия. Отивам на работа и показвам пропуска и те ме търсят из списъците и аз не се сещам да им кажа че съм с друга фамилия вече  funnytooth
Свиквам и с израса "мъжа ми това, мъжа ми онова", а не "приятеля ми", гледам си халката все още и не мога да проумея, че е истина, абе яко си е гот и това си е  good
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #59 -: март 22, 2008, 13:23:10 »

Хайде момичета , чакаме ви да споделите как е при вас след сватбата ?
Активен
_Deskata_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 26, 2008, 00:34:15 »

Засега не виждам разлика. Такава може би най-много се усеща при двойките, които не са живели заедно преди сватбата за постоянно. Ние си живеехме почти 1 година заедно, изградили сме си навици и след сватбата ни е същото. danceg
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 07, 2008, 09:42:21 »

Ние си живеем 2 години и половина заедно и няма абсолютно никаква разлика friends
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 07, 2008, 10:34:51 »

И при нас е така свикна ли сме постояно заедно и сега е същото но с малко повече адреналин  Wink
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 15, 2008, 09:44:42 »

Ние сме заедно от 7 години!Освен да се чувствам по-щаслива и влюбена друга рязлика май няма! girl_wink heart twohearts heart heart heart heart heart heart
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 04, 2008, 17:44:53 »

Когато минаваха гостите и ни поздравяваха след сключването на гражданския брак една моя близка ме попита: "Е как е?", отговорих й: "Същото". Но след този ден осъзнах, че не е същото - чувстваме се по-влюбени и заредени с много повече положителна енергия...незнам някак си ми е трудно да го опиша точно...прекрасно е....не вярвахме, че сватбата може да донесе толкова положителни емоции...
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 05, 2008, 09:00:49 »

И аз все отговарям същото ,но наистина сме по-влюбени от преди  heart
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 05, 2008, 18:10:02 »

 И аз си мислех, че няма да има никаква разлика, но за моя изненада има smile Много се обичаме и сме по-щастливи от всякога.
Активен
antoniqa
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #67 -: ноември 05, 2008, 23:00:35 »

така е, защото вече сме едно цяло с мъжете си yahoo
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 06, 2008, 19:27:34 »

И аз си мислех, че няма да има никаква разлика - все пак десет години съвместно съжителство си е цял брак  tease Но някак почнахме да си обръщаме повече внимание един на друг, да правим повече романтични неща - разходки, уикенди извън София... Wink Майтапим се, че все едно сме млади гаджета, мноооого освежаващо, наистина  kiss Dance
Активен
nidfl_
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 12, 2008, 00:46:01 »

За мен разлика няма, всичко си е по старо му, изключвам това, че като чели се обичаме повече blush
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 12, 2008, 22:45:34 »

при нас с душето ситуацията е следната, от 8 години и нещо сме заедно yahoo
живеем заедно от 4 гонини а сме семейсто от 1 година и 2 месеца yahoo
и пак не е същото, когото искараш един страхотен ден какъвто е свадбата yahoo
и той мине като по вода Yes и ти остане страхотния спомен yahoo
няма как да е същото, има повече heart heart heart
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 19, 2008, 10:00:37 »

Ама разбира се, че ще сме по-щастливи и по-влюбени, кой каквото иска да ми казва, но брака си е брак и някак скрепява връзката, веч вървиш гордо с халаката, гледаш да не си я забравиш:), неволно все с дясната ръка си подпираш главата и си е едно особено чувство, че си заявили и пред държавата и пред Бога и пред целия свят, че обожаваш този човек и с него ще си винаги и вече си имате "ООД"smile heart
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 19, 2008, 12:27:16 »

Макар и толкова скоро след сватбата бих искала да споделя мнение! blum
Нищо не се е променило, освен че се обичаме повече, грижим се един за друг повече и сме по любвеобилни един към друг! LOVING twohearts girl_in_love gu6 infatuated
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 19, 2008, 11:21:15 »

Макар и толкова скоро след сватбата бих искала да споделя мнение! blum
Нищо не се е променило, освен че се обичаме повече, грижим се един за друг повече и сме по любвеобилни един към друг! LOVING twohearts girl_in_love gu6 infatuated

"по-щастливи и по-влюбени, кой каквото иска да ми казва, но брака си е брак и някак скрепява връзката, веч вървиш гордо с халаката, гледаш да не си я забравиш:), неволно все с дясната ръка си подпираш главата и си е едно особено чувство, че си заявили и пред държавата и пред Бога и пред целия свят, че обожаваш този човек и с него ще си винаги и вече си имате "ООД" smile heart

 judges judges judges
Нямам какво да добавя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен
Nancy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #74 -: февруари 05, 2009, 13:44:38 »

Напълно съм съгласна с горните мнения! Нашата сватба беше на 11 януари тази година, все още малко време е минало от нея, но мисля, че сега се обичаме още повече! Обаче още не съм свикнала с новата фамилия и ми е странно да казвам "мъжа ми"  smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 05, 2009, 13:50:38 »

Вече менаха 6 месеца от нашата незабравима сватба smile  мога да кажа,че очти нищо не се е променило освен че май още-повече не можем един без друг heart heart pardon А на милото му прави голям кеф като ме представя като своя жена blum....и дори понякога го повтаря по няколко пъти ЖЕНА МИ!ЖЕНА МИ!ЖЕНА МИ! funnytooth
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 12, 2009, 11:30:09 »

В ежедневния ни живот няма  разлика в сравнение с времето преди сватбата, но аз се чувствам много щастлива от факта, че съм омъжена. Доста е трудно в днешно време да се намериш сродна душа. Многото възможности, които човек има го карат трудно да се реши на тази стъпка. Жените се притесняват как ще съчетават семейството с кариерата, а мъжете - как ще издържат семейството. И направо си е голямо постижение и късмет да има благоприятни емоционални, финансови и битови условия, така че двама души да се оженят.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 17, 2009, 16:04:04 »

Ами, след сватбата всичко е по- хубаво! Той е много горд, че е женен и и не спира да се хвали с това въпреки, че вече мина почти половин година! Вече живеем сами, грижим се сами за дома и за всичко в него! Абе, живота ни си е в наши ръце- правим това, което искаме и се наслаждаваме на всичко около нас много повече отколкото преди!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #78 -: август 11, 2009, 10:12:42 »

И при нас и различно!Разбирасе мина само месец,но е няккси различно,а и имам чувството че това което изживяхме на сватбения ден ни направи много щастливи и се усеща!
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 11, 2009, 12:00:37 »

В отношенията ни няма нищо по-различно-чудесни са  ,  усеща се как щастието витае около нас , може би още не можем да се отърсим от неверояното преживяване на сватбеният ден - искаме да се повтори отново и отново.Имам чувството че се обичаме с пъти в повече, а не сме си мислели, че е възможно.Пожелавам го на всеки
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 20, 2009, 15:29:56 »

Днес на годишнината ни , мога да кажа , че колкото и да се промениха толкова неща в живота ни сме много щастливи и се обичаме  heart
Сега имаме детенце и се обичаме още повече  yahoo На годишнината си спомняме сватбения ден, всички прекрасни моменти до сега и не съжаляваме за нищо  cray twohearts
Тази година ще си направим и втори меден месец на същото място  Girl_hide
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 22, 2010, 21:05:37 »

Мога само да потвърдя това, което много от момичетата са писали - по-близки сме, обичаме се и се разбираме повече, познаваме се повече, споделяме хубаво и лошо... с две думи, ПО-ХУБАВО Е!!!  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines