Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 15:30:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ameliaa - 06.12.2008 г.!!!  (Прочетена 27685 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 12, 2008, 13:49:13 »

Дори и от любителските снимки си личи, че си била много красива булка. Аз с нетърпение се включвам към дружинката чакаща повече подробности около сватбата и снимки smilesmilesmile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 12, 2008, 13:52:13 »

Снимките са много хубави-много красива булка Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 21, 2008, 20:21:55 »

Ameliaa, може ли да пуснеш малко снимки от вашата сватба и по- конкретно снимки правени от фотографът ви Калоян.  give_rose give_rose give_rose
   

Благодаря предварително!
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 26, 2008, 12:46:40 »

Най-накрая си седнах на дупето и качих снимките от сватбата да ги разгледате!
http://picasaweb.google.bg/adriana746/06122008?authkey=juPpZyD0wVk#
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 26, 2008, 12:53:34 »

Амелия,прекрасни сте били give_rose
Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!
А снимките и 'малките' детайли като надписите в асансьора , украсата,тортата и т.н. judges judges judges
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 26, 2008, 17:28:53 »

Най-накрая се появи, бе булка!  danceg Откога те чакам, ако знаеш, вече щеше да има  beating

Да не забравя нещо само, че толкова много се впечатлих от всичко, че мога само да кажа, че сватбата ви е била просто  judges
Страхотни сте просто и най-вече ти като булка си прекрасна!  Bravo

 Bravo за оригиналните и страшно красиви надписи в асансьора и за вратата
 Bravo за страхотните ти рокля и букет
 Bravo за страхотните и много оригинални тейбълки (ако не е тайна, кой ви ги прави?)
 Bravo за страхотните снимки и много оригиналните фотографски решения
 Bravo за страхотната торта ("Марс" ти я правиха, нали?)
 Bravo за страхотната украса (и за нея исках да те питам кой ви я прави)
 Bravo за страхотния купон, който сте си спретнали

Понеже забравих да те питам за танцьорите, а и ти нищо не каза, сега се успокоих като ги видях на снимките, че са се появили. Шегичка  pardon , те са сериозни деца, не съм й очаквала, че ще има проблем  blum
Ама като гледам проблем е имало  crazy с изсипаната на земята торта. И се чудя моят човек (танцьорът) ли е виновен или кумата е била прекалено напориста в борбата за тортата и затова се е получило така?  Wink Важното е, че е било весело.  good

Чакаме те с повечко подробности. За ресторанта разбрахме, че не сте били додолни, но разказвай и за другите неща подробно, ако си мислиш, че ще минеш само с онова телеграфно разказче, няма да стане.  Wink
Искам подробности!  smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 26, 2008, 19:31:45 »

Всичко по сватбата съм си го правила сама!
Първото нещо ,което направих 5 месеца преди сватбата бяха точно тези тейбълки(татко режеше розовия картон,майка връзваше панделките,а аз разпечатвах имената на принтера и ги залепях)! blum
За украсата мога да кажа само"Да живее интернет!",че без него нищо нямаше да има,всичко съм си поръчвала от там!Диамантчетата са от ebay,розовите листенца са от един бълг.сайт,както и малките свещничета!По едно време лятото SPEEDY бяха през ден пред вкъщи! bounce

Мога да кажа само танцьорите,които ми препоръча се справиха перфектно и момчето нямаше никаква вина за полета на кумовата торта funnytooth,просто кумата не преценила тежеста на тортата и като я хванала се оказало,че е по-лека отколкото е мислела и така тортата запя:"I believe I can fly...." girl_wink

Не знам дали съм споделяла ,че нямахме агенция , за всичко ,за украсата ,за организацията ,за удобството на гостите дължа огромни благодарностти на сестра ми,защото ако не беше тя да контролира сервитьорите сигурно щях да съм още по-бясна на управителката,която не става за нищо!

Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 26, 2008, 19:38:45 »

Няма да повтарям пожеланията си, само ще ги умножа! Разгледах снимките и БЛАГОДАРЯ, че ги сподели с нас. Страхотни са и си личи колко много сте се забавлявали. От всичко лъха на стил, любов и щастие!!!
п.п. И наистина продължи с разказчето......а нещо за медения месец, къде е бил?!  blush
Весели празници и повярвайте в мечтите си, те се сбъдват!  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 26, 2008, 19:45:06 »

Фотографа се е справил страхотно,чак съжалих че е в Бургас sad
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 26, 2008, 19:59:24 »

Фотографа наистина е невероятен и като човек и като професионалист!
За всяка бъдеща булка мога да кажа,че съм с две ръце за Калоян Спасов! judges

http://www.360bg.net/index.php
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 26, 2008, 22:07:36 »

Страхотна сватба!  :bravo:Поздравления за украсата, справила си се чудесно. Имала си невероятни идеи и си ги реализирала със стил.  good

И аз съм доста доволна че успях да ангажирам Калоян и с радост виждам, че и тук перфектно се е справил - обожавам 2-те снимки с падащата торта!

Пожелавам ви много щастие, попътен вятър и много вяра в любовта която ви свързва!  heart
 

 
« Последна редакция: декември 26, 2008, 22:14:39 от minalina » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 26, 2008, 22:46:16 »

Амелия, като гледам какво са написали другите момичета, за мен просто не са останали думи, за това ще кажа че това е една ВЕЛИКОЛЕПНА СВАТБА! Bravo Bravo Bravo
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 27, 2008, 17:27:08 »

Ето ми и албума ,който си поръчах днес и трябва да дойде след около 1 месец(виждат се само първите 15 стр.от него)!
http://www.blurb.com/books/518640

P.S. Кристинка, какво ще кажеш за тортата все пак ако не беше ти ,нямаше да я има?  kiss2
« Последна редакция: декември 27, 2008, 17:30:12 от ameliaa » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 27, 2008, 17:33:28 »

Всичко е много красиво и стилно.
 Bravo Bravo Bravo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 27, 2008, 17:34:36 »

Ади, тортата е супер! даже по-голяма ми се вижда от оригинала.но  Bravo на сладкарите..
а албума е  judges judges judges
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines