Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:37:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ameliaa - 06.12.2008 г.!!!  (Прочетена 27728 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 22, 2008, 10:39:24 »

Признавам се за виновна и имате право да ми се сърдите! blush

Но последно време не влизам толкова често във форума,постоянно съм на някъде!
Започвам с това ,че довечера съм на пробен грим в салон "Екстраваганца" и искрено се надявам да ме направи добре!
Аз при нея си правя почти всичко като започнете от веждите минете през кола маската и завършете до парнатя баня досега съм много доволна,но ще видим с грима как ще се справи!
Поръчах си и тортата в "Марс",ще ми струва 150,което според мен е много добра цена само дано се справят да я направят 1:1 с оригинала!
Роклята си я взех в четвъртък и искам да кажа,че са я направили просто страхотна точно както си я представях Bravo!Само още не мога да реша да имам ли було или да нямам?

P.S.Да ви попитам къде си правихте медицинските и за колко време станаха?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 22, 2008, 10:43:47 »

Ето я и тортата,че първия път нещо не можах да я кача!

Уфф,нещо не мога и не мога да я кача тук за това я качих в галерията още на първата страница една розова със сърчица!


* моята торта.JPG (14.75 KB, 256x340 - видяно 3027 пъти.)
« Последна редакция: ноември 22, 2008, 10:53:51 от ameliaa » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 02, 2008, 08:11:57 »

Честита темичка и от мен!
То не останало до сватбата!
Пожелавам ти успех с оставащата подготовка и много слънчево настроение! smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 02, 2008, 12:34:14 »

Да, наистина, къде се изгуби бъдещата ни булка - то не останало, а нея никаква я няма да каже какво свърши и как е настроението.
Айде, чакаме подробности с приготовлението. Свършихте ли вече всичко или има още какво да се прави?... blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 02, 2008, 13:54:32 »

Ехоооооооо, готови ли сме? И как е настроението?  yahoo

Щях да ти пиша за медицинските и забравих, сигурно вече е късно, ама  blush - в "Св. София" ги правихме ние.
Хайде, драсни ред-два, да видим как е положението!  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 02, 2008, 14:06:23 »

Като гледам какво временце се е отворилооооо, само да се позадържи до събота ще е екстра!!!

Всичко най-хубаво, весела подготовка и приятни емоции! good
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 03, 2008, 09:34:21 »

Мерси за пожеланията,дано наистина се задържи времето,аз само се моля да не вали!

Бъдещата булка не се е спряла,всяка вечер сме някъде на гости и направо вече се затъжих за вкъщи!
Сънувам някакви луди кошмари от рода на това,че тортата не е готова или ,че младоженеца не идва!
Само като се сетя,че остават 3 дни и нещо ме свива стомаха! pardon

Вече сме абсолютно готови danceg,вчера ходихме да вземем безалкохолното и мин.вода,запазихме места в клуб "Addict"за след сватбата!
 И което е най-гадно съм качила 2 кг.от толкова много гостита!Добре,че роклята е с връзки отзад  и позволява леко напълняване!От днес съм само на плодове до събота girl_wink
Кикси,пък нали баба ти ни е комшийка,нашата баба е казала на всички от 5-ти блок ,че ще има сватба и в колко ще ме взимат,за да можели бабите да гледат! laugh
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 03, 2008, 12:00:57 »

Еее, това с килограмите да не те притеснява толкова - ти си хапвай, че да не ти прималее и прилошее на сватбата и вместо добро да си докараш лошо на главата.
Пък за бабите - ми нормално, то си е като латино сериал за пенсионерите. Само като чуят гайдите и хукват да гледат булки smilesmilesmile
А какво стана с грим, прическа. Хареса ли се?
Ама много сме любопитни...няма ли малко снимчици да гледаме blum blum blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 03, 2008, 12:25:29 »

ameliaa , това с бабите направо lol

Аз съвсем изключих, че ще те взимат от "Зорница", я, кажи в колко часа, аз нали съм наблизо и сигурно ще намина в събота към баба, ако нямаш против  blush да хвърля едно око тайничко и да те видя като булка. Да се включа и аз в отбора на бабите lol

А за килограмите - споко, по-добре така, отколкото като мен да отслабнеш, без да се усетиш и после полата леко ми се въртеше на кръста sad
И по-добре гостита всяка вечер, а не като при мен само списъци, задачки, мислене. Затова разтоварвай се от напрежението, имаш ли възможност!  good

Къде е този клуб "Addict", че нещо май съм изостанала с нощния живот в града?  Girl_hide

Вчера специално обърнах внимание на прогнозата за времето за събота заради твоята сватба и видях, че го дават  Sunshine, което си е направо страхотно   danceg

И да не ни изоставиш тотално, още 3 дни имаш, спокойно само и да не забравиш да пишеш за часа, в който ще те взимат  Wink
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 03, 2008, 13:06:33 »

Ееее,как ще ви забравя,то се оказа,че последните 3 дни ще съм най-свободна и съм се отдала на разкрасителни процедури! girl_wink
В събота бях на пробна прическа и много се харесах,но аз от много време ходя при нея и вече ми отгатва желанията преди да съм ги изрекла , и което е най-хубаво ще дойде вкъщи да ме направи,а покрай мен и сестра ми ще намаже! smile
Вчера ходих да си слагам ноктопластика,за да може булката да има маникюр,че по принцип си пада малко гризач и къде има къде няма нокът blum,а в петък ще ходя да ми направи някаква нежна декорация на ноктите и да ми ги скъси малко,че нещо не се възприемам с такива дълги нокти! nea
Днес бях на козметик и добре ме поизмъчи,докато ми направи мишниците и бикини зоната,ама като всеки път крайния резултат си струва,също така ми оформи и веждите,изобщо много съм доволна от нея! Bravo
А за клуб "Addict",намира се точно до катмите срещу хотел "България"!
Кикси,естествено,че нямам нищо напротив да се присъединиш към на отбора на бабите blum,по последни изчисления младоженеца трябва да е в "Зорница" към 14:30,защото ритуала ни е от 15:40!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 03, 2008, 13:17:58 »

А, така добри новини да се чуват!  good

Успех с ноктопластиката, че трудно се свиква с това чудо, аз накрая реших да заложа на къс маникюр и се прежалих само за един нокът с ноктопластика, защото така грозно го счупих до месо чак, че нямаше как да го избегна и хем ми беше много скъсен и пак ми беше "терсене" с него.  girl_impossible

Аз коламаските ги бях оставила за последния ден преди сватбата, добре, че си я свършила и тази работа, че аз накрая в последния ден препусках като луда между два козметични салона и ми излезе душата плюс другите задачки, плюс, че останахме без кола, защото тази, която бяхме капарирали за наемане я блъснали в последния ден преди сватбата. Ау, като се сетя и  girl_impossible, дано всичко при теб е наред.  good

А имам ли възможност - нареждам се в отбора на бабите, защото нямам търпение да те видя булка  blum

Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #26 -: декември 03, 2008, 15:41:12 »

Охооо, на кой не му останало време до сватбата? Браво за организацията и че ти е останало време за релакс  Bravo. Стискаме палци за много9 хубаво временце и всичко да е по мед и масло (не по вода). Ще чакаме разказче и снимки (ама задължително нали знаеш, че твоите снимки чакам  blum).

Пиши как вървят нещата и дай някоя снимка на нещицата де.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 03, 2008, 19:10:58 »

Още само да се добера до снимките и веднага ще ги кача да ги видите! good
За съжаление не мога да пусна снимки на дреболийките,защото вече са разпредели-една част са при кумата,а друга при сестра ми! pardon

Дано пожеланията ви за хубаво време се сбъднат! give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: декември 03, 2008, 19:14:13 от ameliaa » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 03, 2008, 19:54:25 »

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100732770#d06.12.2008
Виж тук и се поуспокой - времето ще е с вас.  Sunshine Sunshine Sunshine  blum Wink smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 03, 2008, 19:59:41 »

Мерси,Стаси,наистина ме поуспокои! air_kiss
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines