Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 05:31:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ameliaa - 06.12.2008 г.!!!  (Прочетена 27713 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« -: ноември 07, 2008, 17:04:43 »

ameliaa, от няколко дни си мисля, че наближава време и ти да си имаш темичка, ама тъй като нямам никакво време да пиша, едва сега успявам да осъществя намерението си и гледам, че никой не ме е изпреварил smile

Та можеш да започваш с отчета за свършената работа и настроенията!  Wink
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #1 -: ноември 07, 2008, 17:19:00 »

Aaaa аз да кажа, че щях да те изпреваря, ама тя булката нещо се дърпаше.

Хайде мила ameliaa честита темичка и започвай да докладваш. А на мен знаеш колко ми помогна, за което ти благодаря  give_rose. И чакам да пишеш знаеш за кое  blum.

И снимкиииииииииииииии искаме.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 07, 2008, 18:54:38 »

Честита темичка  give_rose То останало по- малко от месец  girl_wink Разказвай докъде сте стигнали и какво е настроението.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 07, 2008, 18:56:34 »

 Bravo Хайде - чакаме...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 09, 2008, 11:19:42 »

Мерси,Кикси,за темичката и се извинявам на Дяволитса,защото тя наистина искаше първа да ми направи темичка,но аз се дърпах! blush
Така и сега за предстоящата сватба...
Ами вече почти всичко е уредено,както някои от вас знаят фотографа ни е Калоян,видео-В.Лазаров,DJ-Свилен и Григор!
Сватбата ще е в Х-л "Бургас",вече имаме уточнено меню само трябва една седмица предварително да идем да уточним вече точните бройки,за обличането на столовете!
Имаме си и танцьори за пилето и тортата(,за което благодаря на Кикси)!
Роклята се шие в момента на 20-и ноември трябва да е готова!
Младоженеца много пътува и още не сме му взели костюм ,но като се върне другата седмица и това ще стане!
Също така другата седмица ще имам и информацията,която трябва на Дяволитса! Wink blum(тя си знае за какво става въпрос)
Ами май само за това се сещам в момента ако има още нещо ще пиша! pardon
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 09, 2008, 11:34:42 »

А също забравих да пиша,че онази вечер ходихме официално да каним кумовете,голям смях падна!
Взехме питка,бонбони,бутилка уиски и така натоварени отиваме ние да ги каним(не съм сигурна,че точно това се взима като се ходи да се канят кръстници,но ние нямахме никаква идея и затова взехме тези неща),но кумата от вълнение взела още от 2 часа на обяд да пие вино и не итрябваше много,за да започнат да и светят очите!
И като цяло отидохме напихме ги,сложихме ги да си легнат и ние се прибрахме! sarcastic
 Обещаваме и занапред така добре да се грижим за тях ,да са напоени,нахранени и добре завити! laugh
Друго,което ни казаха е че учат танца на Галена и Азис от Dansing Stars girl_impossible ,за да го изиграят на сватбата само,че с разменени роли(кума ще играе ролята на Галена,защото чупките в кръста повече му се отдават)!
Като цяло беше много забавна вечер! blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 10, 2008, 09:20:48 »

Друго,което ни казаха е че учат танца на Галена и Азис от Dansing Stars girl_impossible ,за да го изиграят на сватбата само,че с разменени роли(кума ще играе ролята на Галена,защото чупките в кръста повече му се отдават)!

 Oh my ... funnytooth laugh Ей това ще е много яко да се види. Ще чакам с нетърпение shok
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 10, 2008, 16:43:17 »

Ами така е то, Дяволица като те пита, ще се дърпаш.  tease
Виж ме мен - без да питам и хоп, имаме си темичка за поредната бургаска булка!  yahoo
Така че вече няма за кога да се дърпаш...lol

Много забавно е било каненето на кумовете.  yahoo, а за танца...нямам думи - браво на тях!!!  Bravo yahoo

Къде ти шият роклята?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 13, 2008, 10:47:03 »

Роклята ми я шият в "Минон",те ми предложиха най-добра цена,за това ,което искам,а и просто момичетата,които работят там са много готини и ме спечелиха веднага с отношението си! Bravo
А и до момента това,което виждам,че се получава ми харесва!
Преди това бях ходила до сватбения магазин на Македония и жената,която питах дали могат да ми ушият това ,което искам се държа меко казано отвратително diablo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 13, 2008, 19:21:14 »

Брей, учудва ме това за "Мирена", аз пък бях очарована именно от отношението им и от роклята съм доволна (с някои дребни забележки, разбира се), че сътвориха почти на 100% това, което само ми беше в главата и не можех да го нарисувам дори sad

А отношението им наистина беше любезно...
Освен да си случила на собственичката, ама и тя се държа любезно с мен crazy Виж, ако си случила на майка й - тогава всичко е ясно, тя по принцип държи магазина на "Мара Гидик", аз бях ходила да питам там за шиене на рокля, толкова отвратително се държа и надменно diablo, че не стъпих повече.
Чак после видях, че и въпросният магазин е "Мирена" и го държи майката на жената, която държи магазина на "Македония", ако се бях усетила по-рано, можеше и заради нея да не отида в магазина на "Македония".

А от "Минон" със сестра ми купувахме само дреболии, аз си взех бутониерките от там, ама винаги бяха много любезни, нищо, че всеки път отивахме за нещо дребно и аз лично се чудих по сто часа какво да избера  blum, въпреки че ставаше въпрос за дребни суми, нито веднъж момичетата не се изнервиха, а търпеливо изчакваха да се "начудя" и да реша smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 13, 2008, 21:37:06 »

Аз от "Мирена" на "Мара Гидик" си взех почти всичко дребно и момичето беше наистина любезно,на "Македония" продавачките също са готини ,а тази жена ,за която говоря излезе някъде из отзаде и беше просто ужасна! beating
Сигурна е същата ,за която говориш!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 13, 2008, 23:03:30 »

Мацки, как да ви кажа - майката на Мирена е приятелка на моята майка от не знам кога. Вярно - не поддържат голяма връзка, но майка и носеше първите списания за булченски рокли от Италия преди 100 години danceg... Та както и да е - тя дори с нас се държа така...Така, че - жената явно си е такава и не схваща, че не е това начина...Какво да ви кажа girl_impossible
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 14, 2008, 11:14:47 »

skylife , ти направо ме изуми  crazy, явно си е такава жената, щом и с вас така се държи  Oh my ...
А явно със собственичката на "Мадам М" като стара конкуренция много се мразят и емного смешно едната като вземе да плюе по другата lol

Амелиа, сори, че ти "оспамихме" темата  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 20, 2008, 12:39:06 »

Честита темичка и от мен с малко закъснение  Wink
Както прочетох в темата роклята ти трябва да е готова днес?!
Искамеее снимки, нали ни знаеш какви сме любопитни  blum blum blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 20, 2008, 12:56:52 »

Ама хич не докладва за нищо тази девойка sad

Разбрах, че си се чула с танцьорите и всичко е ок, аз само проверявам, че нали аз ти ги препоръчах smile
И освен, че играят страхотно, с много душа и сърце, цената им е един път просто, аз и затова техните координато ти дадах, защото повечето, доколокото знам взимат доста по-скъпо...

Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 22, 2008, 10:39:24 »

Признавам се за виновна и имате право да ми се сърдите! blush

Но последно време не влизам толкова често във форума,постоянно съм на някъде!
Започвам с това ,че довечера съм на пробен грим в салон "Екстраваганца" и искрено се надявам да ме направи добре!
Аз при нея си правя почти всичко като започнете от веждите минете през кола маската и завършете до парнатя баня досега съм много доволна,но ще видим с грима как ще се справи!
Поръчах си и тортата в "Марс",ще ми струва 150,което според мен е много добра цена само дано се справят да я направят 1:1 с оригинала!
Роклята си я взех в четвъртък и искам да кажа,че са я направили просто страхотна точно както си я представях Bravo!Само още не мога да реша да имам ли було или да нямам?

P.S.Да ви попитам къде си правихте медицинските и за колко време станаха?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 22, 2008, 10:43:47 »

Ето я и тортата,че първия път нещо не можах да я кача!

Уфф,нещо не мога и не мога да я кача тук за това я качих в галерията още на първата страница една розова със сърчица!


* моята торта.JPG (14.75 KB, 256x340 - видяно 3022 пъти.)
« Последна редакция: ноември 22, 2008, 10:53:51 от ameliaa » Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 02, 2008, 08:11:57 »

Честита темичка и от мен!
То не останало до сватбата!
Пожелавам ти успех с оставащата подготовка и много слънчево настроение! smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 02, 2008, 12:34:14 »

Да, наистина, къде се изгуби бъдещата ни булка - то не останало, а нея никаква я няма да каже какво свърши и как е настроението.
Айде, чакаме подробности с приготовлението. Свършихте ли вече всичко или има още какво да се прави?... blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 02, 2008, 13:54:32 »

Ехоооооооо, готови ли сме? И как е настроението?  yahoo

Щях да ти пиша за медицинските и забравих, сигурно вече е късно, ама  blush - в "Св. София" ги правихме ние.
Хайде, драсни ред-два, да видим как е положението!  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 02, 2008, 14:06:23 »

Като гледам какво временце се е отворилооооо, само да се позадържи до събота ще е екстра!!!

Всичко най-хубаво, весела подготовка и приятни емоции! good
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 03, 2008, 09:34:21 »

Мерси за пожеланията,дано наистина се задържи времето,аз само се моля да не вали!

Бъдещата булка не се е спряла,всяка вечер сме някъде на гости и направо вече се затъжих за вкъщи!
Сънувам някакви луди кошмари от рода на това,че тортата не е готова или ,че младоженеца не идва!
Само като се сетя,че остават 3 дни и нещо ме свива стомаха! pardon

Вече сме абсолютно готови danceg,вчера ходихме да вземем безалкохолното и мин.вода,запазихме места в клуб "Addict"за след сватбата!
 И което е най-гадно съм качила 2 кг.от толкова много гостита!Добре,че роклята е с връзки отзад  и позволява леко напълняване!От днес съм само на плодове до събота girl_wink
Кикси,пък нали баба ти ни е комшийка,нашата баба е казала на всички от 5-ти блок ,че ще има сватба и в колко ще ме взимат,за да можели бабите да гледат! laugh
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 03, 2008, 12:00:57 »

Еее, това с килограмите да не те притеснява толкова - ти си хапвай, че да не ти прималее и прилошее на сватбата и вместо добро да си докараш лошо на главата.
Пък за бабите - ми нормално, то си е като латино сериал за пенсионерите. Само като чуят гайдите и хукват да гледат булки smilesmilesmile
А какво стана с грим, прическа. Хареса ли се?
Ама много сме любопитни...няма ли малко снимчици да гледаме blum blum blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 03, 2008, 12:25:29 »

ameliaa , това с бабите направо lol

Аз съвсем изключих, че ще те взимат от "Зорница", я, кажи в колко часа, аз нали съм наблизо и сигурно ще намина в събота към баба, ако нямаш против  blush да хвърля едно око тайничко и да те видя като булка. Да се включа и аз в отбора на бабите lol

А за килограмите - споко, по-добре така, отколкото като мен да отслабнеш, без да се усетиш и после полата леко ми се въртеше на кръста sad
И по-добре гостита всяка вечер, а не като при мен само списъци, задачки, мислене. Затова разтоварвай се от напрежението, имаш ли възможност!  good

Къде е този клуб "Addict", че нещо май съм изостанала с нощния живот в града?  Girl_hide

Вчера специално обърнах внимание на прогнозата за времето за събота заради твоята сватба и видях, че го дават  Sunshine, което си е направо страхотно   danceg

И да не ни изоставиш тотално, още 3 дни имаш, спокойно само и да не забравиш да пишеш за часа, в който ще те взимат  Wink
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 03, 2008, 13:06:33 »

Ееее,как ще ви забравя,то се оказа,че последните 3 дни ще съм най-свободна и съм се отдала на разкрасителни процедури! girl_wink
В събота бях на пробна прическа и много се харесах,но аз от много време ходя при нея и вече ми отгатва желанията преди да съм ги изрекла , и което е най-хубаво ще дойде вкъщи да ме направи,а покрай мен и сестра ми ще намаже! smile
Вчера ходих да си слагам ноктопластика,за да може булката да има маникюр,че по принцип си пада малко гризач и къде има къде няма нокът blum,а в петък ще ходя да ми направи някаква нежна декорация на ноктите и да ми ги скъси малко,че нещо не се възприемам с такива дълги нокти! nea
Днес бях на козметик и добре ме поизмъчи,докато ми направи мишниците и бикини зоната,ама като всеки път крайния резултат си струва,също така ми оформи и веждите,изобщо много съм доволна от нея! Bravo
А за клуб "Addict",намира се точно до катмите срещу хотел "България"!
Кикси,естествено,че нямам нищо напротив да се присъединиш към на отбора на бабите blum,по последни изчисления младоженеца трябва да е в "Зорница" към 14:30,защото ритуала ни е от 15:40!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 03, 2008, 13:17:58 »

А, така добри новини да се чуват!  good

Успех с ноктопластиката, че трудно се свиква с това чудо, аз накрая реших да заложа на къс маникюр и се прежалих само за един нокът с ноктопластика, защото така грозно го счупих до месо чак, че нямаше как да го избегна и хем ми беше много скъсен и пак ми беше "терсене" с него.  girl_impossible

Аз коламаските ги бях оставила за последния ден преди сватбата, добре, че си я свършила и тази работа, че аз накрая в последния ден препусках като луда между два козметични салона и ми излезе душата плюс другите задачки, плюс, че останахме без кола, защото тази, която бяхме капарирали за наемане я блъснали в последния ден преди сватбата. Ау, като се сетя и  girl_impossible, дано всичко при теб е наред.  good

А имам ли възможност - нареждам се в отбора на бабите, защото нямам търпение да те видя булка  blum

Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #26 -: декември 03, 2008, 15:41:12 »

Охооо, на кой не му останало време до сватбата? Браво за организацията и че ти е останало време за релакс  Bravo. Стискаме палци за много9 хубаво временце и всичко да е по мед и масло (не по вода). Ще чакаме разказче и снимки (ама задължително нали знаеш, че твоите снимки чакам  blum).

Пиши как вървят нещата и дай някоя снимка на нещицата де.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 03, 2008, 19:10:58 »

Още само да се добера до снимките и веднага ще ги кача да ги видите! good
За съжаление не мога да пусна снимки на дреболийките,защото вече са разпредели-една част са при кумата,а друга при сестра ми! pardon

Дано пожеланията ви за хубаво време се сбъднат! give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: декември 03, 2008, 19:14:13 от ameliaa » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 03, 2008, 19:54:25 »

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100732770#d06.12.2008
Виж тук и се поуспокой - времето ще е с вас.  Sunshine Sunshine Sunshine  blum Wink smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 03, 2008, 19:59:41 »

Мерси,Стаси,наистина ме поуспокои! air_kiss
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 03, 2008, 22:07:53 »

Амелия, какво стана с тортата? ще могат ли сладкарите да ти я направят същата каквато искаше?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 03, 2008, 22:19:53 »

Ами ,надявам се,оставих им снимката,казах,че я искам абсолютно същата ,но ще видим как ще се справят!
Казаха,че ще могат да я направят същата,само дето няма да е много сиропирана,защото има опасност да се срути! smile
И аз нямам търпение да видя какво са направили! tease
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 04, 2008, 01:12:07 »

Имаш силно стиснати палци от мен! Дано се справят както са казали:)
Пожелавам ти мноооооггооо спокойствие и едно прекрасно време на 6-ти:) give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 05, 2008, 00:38:51 »

И аз отсега ти пожелавам един страхотен сватбен ден!
Наслаждавайте му се, защото чувството е наистина невероятно и неописуемо! smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 05, 2008, 08:44:59 »

Олееее,момичета,едииин дееен  focus focus focus!
Днес станах рано-рано не можах да спа,още от днес ме свива стомаха,а пък утре направо не знам!
Луда работа!
Мерси,dorina79,за пожеланията!
Наистина стискайте палци утре всичко да мине ОК! air_kiss
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 05, 2008, 09:35:33 »

Пожелавам ти спокойствие и много усмивки. Не се притеснявай за дреболии, а се наслаждавай на вашия ден. heart Много слънце, любов и едно прекрасно сватбено тържество.  weddingday
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #36 -: декември 05, 2008, 10:56:00 »

Хайде Ади, не остана  yahoo. Пожелавам ти един мнооого слънчев ден (като днешния) изпълнен св прекрасни емоции. Бъди най - красивата и най - щастливата булка на света. Не се притеснявай за нищо, просто остави нещата да се случват. И не забравяй да се УСМИХВАШ smile.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 05, 2008, 14:58:06 »

Айде дойде време и за да ти пожелая много положителни сватбени емоции утре и много  Sunshine Sunshine Sunshine не само във времето, ами и в сърцата ви.
Определено имаш стиснати палци от мен утре всичко да върви по мед и масло и да бъдеш най-красивата, най-усмихнатата и най-веселата булка. Започвай с положителното настроение още отсега. blum good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 05, 2008, 15:00:37 »

 Party time nazdrave много танци и много хубави емоции желая няма да се притесняваш ама то и няма да тиостане време за това от шок tease така че само гледай да се забавляваш и не го мисли пак ще си приказваме като мине  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 05, 2008, 15:59:21 »

Аmeliaa,
пожелавам ти много положителни емоции, много танци и хубаво време!
 heart heart heart
Каквото и да става запомни, че ти ще си най-красива и трябва да се чувстваш най-щастлива на този ден!
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 05, 2008, 16:36:47 »

 give_rose пожелавам ти да се чувстваш като истинска принцеса на твоя ден, всичко да се получи както си го мечтала и нека сте много щасливи, а за бъдещите дни на съвместен живот ви пожелавам всеки следващ ден да е по хубав и от сватбения yahoo good blum
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 06, 2008, 16:30:59 »

Бъдете щастливи и усмихнати в днешния ден!
   Пожелавам Ви животът ви за напред да е нез само от хубави и весели моменти! 
   Съхранете топлите си чувства един към друг завинаги!


* 55462_1685346.jpg (35.26 KB, 340x340 - видяно 2453 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 06, 2008, 18:52:00 »

Вече мисля, че дойде време да кажа

ЧЕСТИТО на младото семейство и ГОРЧИВО!!!
Щастлив семеен живот, изпълнен с много страст, разбирателство, хармония и силна, истинска любов!
Бъдете винаги един до друг и гледайте заедно в една посока!
И помислете скоро за наследници...

Наздраве!!!


* 1.jpg (38.43 KB, 262x400 - видяно 2430 пъти.)
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 06, 2008, 19:04:25 »

Честито и от мен.Бъдете много щастливи и влюбени.Винаги да сте щастливи както в днешния ден.Наздраве
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 06, 2008, 22:33:39 »

Честито на младото семейство  Bravo  give_rose ! Миличка желая ви дълъг и щастлив семеен живот, и нека само обич топли вашите очи и и нека слънцето угрява дните ви с лъчи.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 06, 2008, 22:41:56 »

4естито на Младото Семейство!!!
Ади, пожелавам Ви цялото щастие на земята,много много  heart и семейно разбирателство!!!
Надявам се че денят Ви е бил прекрасен и изпълнен с любов!
Обичайте се! heart[/center[/b][/color]]
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 06, 2008, 23:30:10 »

Честито мило младо семейство. Дълъг и щастлив семеен живот, да остареете заедно, да си спомняте за този ден и да го разказвате на внуци и правнуци.
Пожелавам ви да изживеете живота си така, че да можете в най-последния ден да си кажете един на друг "Аз бях винаги с теб, а ти винаги с мен".
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 07, 2008, 09:56:08 »

Честито на младото семейство!
Желая ви много здраве и щастие, много страст и любов, и много сбъднати мечти във вашия семеен живот! give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 07, 2008, 11:03:28 »

честито на младото семейство много любов и разбирателство

Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #49 -: декември 07, 2008, 12:06:29 »

Честито мила. Пожелавам ви много любов  да изпълва дните ви като семейство.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 07, 2008, 17:43:32 »

ЧЕСТИТО!!!
Бъдете много щастливи дълги години. Само хубави емоции и незабравими спомени!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 08, 2008, 11:55:30 »

Честито на новото семейство!
Пожелавам ви емоциите от сватбения ви ден никога да не ви напускат, а чувствата, владели сърцата ви в тези незабравими мигове, да стават все по-силни и дълбоки с всеки изминал ден от семейния ви живот!


« Последна редакция: декември 08, 2008, 12:02:00 от Kiksi » Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 08, 2008, 11:59:15 »

Честито младо семейство!

Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот!
Обичайте се с всеки ден все по-силно!  heart heart heart


* kokicheta.jpg (44.91 KB, 342x500 - видяно 312 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 08, 2008, 15:57:39 »

Честито Госпожо! yahoo
Желая ви дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много любов, разбирателство и взаимни компромиси!
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 12, 2008, 10:51:58 »

Мерси на всички за хубавите пожелания и за това,че сте се сетили за мен и моя прекрасен ден!
Сега не знам от къде да започвам да разказвам! angry
  За това реших,че ще ми е най лесно час по час!
08:00 ч.-ставане и пиене на кафе
09:00 ч.-пристигане на фризьорката правене на косата до 11 ч.
12:00 ч.-грим в салон "Екстраваганца",сърдечни благодарностти на Хурие за търпението и разбирането!
12:20 ч.-пристига Калоян(фотографа) да ме снима докато ме гримират smile
13:00 ч.-вече съм при майка и татко,половината роднини още не са пристигнали,но това не ми пречи да си сипя едно уиски за блясък в очите и да си кажа наздраве с на-близките ми
13:30 ч.-обличане на булката,милото ми се обажда да ми каже ,че вече са прикумовете и като чувам гласа му сякаш напрежението ми спада до нула
14:00 ч.-най-накрая всички роднини и приятелки са на лице
14:30 ч.-чувам приближаващите клаксони и сърцето ми направо ще изскочи,след малко се чуват и тъпаните ,а аз не мога да си намеря място в стаята,само обикалям от единия край до другия!Осъзнаваме ,че цветчетата за закичването ги няма и започва едно звънене по телефоните да идат до стаята в хотела  и да ги донесат,добре ,че приятеля на сестра ми реагира бързо! blum
14:45 ч.-започва голямото бутане на вратата(много ми измъчиха младоженеца),аз още на втората минута казах да го пускат ,ама докато не го изпотиха не го пуснаха! shok
16:00 ч.-Вече сме официално сем.Байчеви
16:10 ч.-Фотосесия в морската и тук е момента да благодаря на Калоян Спасов,за уникалните хрумвания и невероятните снимки,които направи!
17:00 ч.-Време е да кажем своето "Да" и пред Бог в Църква "Св.Богородица"
17:40 ч.-Влизане в ресторанта!Време е купона да започне сега! yahoo
     
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 12, 2008, 10:54:58 »

Ха, изненада! Вече взех да се чудя какво става, ама ето те  yahoo Нямам търпение да продължаваш с разказа, ама дай по-подробно, де! И поне една снимчицаааааааааааааааааааа!  danceg
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 12, 2008, 10:56:07 »

Момичета,много съм разочарована от ресторанта ,но за това ще пиша в темата за Бургас!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 12, 2008, 10:57:24 »

Ок, а сега давай поред на номерата повечко подробности, че нямам търпение  danceg
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 12, 2008, 10:59:28 »

За снимките чакам Калоян днес или утре да ми се обади да ми ги даде и обещавам веднага да ги кача!
Ама айде нали си ви обичам ще кача една от любителските! LOVING
Вижте "моите снимки"!
« Последна редакция: декември 12, 2008, 11:21:04 от ameliaa » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 12, 2008, 10:59:37 »

Честито на новата бургаска госпожа! Нека св. Никола пази семейството ви и ви дари с много любов, щастие и малки палавници!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 12, 2008, 13:49:13 »

Дори и от любителските снимки си личи, че си била много красива булка. Аз с нетърпение се включвам към дружинката чакаща повече подробности около сватбата и снимки smilesmilesmile
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 12, 2008, 13:52:13 »

Снимките са много хубави-много красива булка Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 21, 2008, 20:21:55 »

Ameliaa, може ли да пуснеш малко снимки от вашата сватба и по- конкретно снимки правени от фотографът ви Калоян.  give_rose give_rose give_rose
   

Благодаря предварително!
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 26, 2008, 12:46:40 »

Най-накрая си седнах на дупето и качих снимките от сватбата да ги разгледате!
http://picasaweb.google.bg/adriana746/06122008?authkey=juPpZyD0wVk#
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 26, 2008, 12:53:34 »

Амелия,прекрасни сте били give_rose
Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!
А снимките и 'малките' детайли като надписите в асансьора , украсата,тортата и т.н. judges judges judges
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 26, 2008, 17:28:53 »

Най-накрая се появи, бе булка!  danceg Откога те чакам, ако знаеш, вече щеше да има  beating

Да не забравя нещо само, че толкова много се впечатлих от всичко, че мога само да кажа, че сватбата ви е била просто  judges
Страхотни сте просто и най-вече ти като булка си прекрасна!  Bravo

 Bravo за оригиналните и страшно красиви надписи в асансьора и за вратата
 Bravo за страхотните ти рокля и букет
 Bravo за страхотните и много оригинални тейбълки (ако не е тайна, кой ви ги прави?)
 Bravo за страхотните снимки и много оригиналните фотографски решения
 Bravo за страхотната торта ("Марс" ти я правиха, нали?)
 Bravo за страхотната украса (и за нея исках да те питам кой ви я прави)
 Bravo за страхотния купон, който сте си спретнали

Понеже забравих да те питам за танцьорите, а и ти нищо не каза, сега се успокоих като ги видях на снимките, че са се появили. Шегичка  pardon , те са сериозни деца, не съм й очаквала, че ще има проблем  blum
Ама като гледам проблем е имало  crazy с изсипаната на земята торта. И се чудя моят човек (танцьорът) ли е виновен или кумата е била прекалено напориста в борбата за тортата и затова се е получило така?  Wink Важното е, че е било весело.  good

Чакаме те с повечко подробности. За ресторанта разбрахме, че не сте били додолни, но разказвай и за другите неща подробно, ако си мислиш, че ще минеш само с онова телеграфно разказче, няма да стане.  Wink
Искам подробности!  smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 26, 2008, 19:31:45 »

Всичко по сватбата съм си го правила сама!
Първото нещо ,което направих 5 месеца преди сватбата бяха точно тези тейбълки(татко режеше розовия картон,майка връзваше панделките,а аз разпечатвах имената на принтера и ги залепях)! blum
За украсата мога да кажа само"Да живее интернет!",че без него нищо нямаше да има,всичко съм си поръчвала от там!Диамантчетата са от ebay,розовите листенца са от един бълг.сайт,както и малките свещничета!По едно време лятото SPEEDY бяха през ден пред вкъщи! bounce

Мога да кажа само танцьорите,които ми препоръча се справиха перфектно и момчето нямаше никаква вина за полета на кумовата торта funnytooth,просто кумата не преценила тежеста на тортата и като я хванала се оказало,че е по-лека отколкото е мислела и така тортата запя:"I believe I can fly...." girl_wink

Не знам дали съм споделяла ,че нямахме агенция , за всичко ,за украсата ,за организацията ,за удобството на гостите дължа огромни благодарностти на сестра ми,защото ако не беше тя да контролира сервитьорите сигурно щях да съм още по-бясна на управителката,която не става за нищо!

Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 26, 2008, 19:38:45 »

Няма да повтарям пожеланията си, само ще ги умножа! Разгледах снимките и БЛАГОДАРЯ, че ги сподели с нас. Страхотни са и си личи колко много сте се забавлявали. От всичко лъха на стил, любов и щастие!!!
п.п. И наистина продължи с разказчето......а нещо за медения месец, къде е бил?!  blush
Весели празници и повярвайте в мечтите си, те се сбъдват!  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 26, 2008, 19:45:06 »

Фотографа се е справил страхотно,чак съжалих че е в Бургас sad
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 26, 2008, 19:59:24 »

Фотографа наистина е невероятен и като човек и като професионалист!
За всяка бъдеща булка мога да кажа,че съм с две ръце за Калоян Спасов! judges

http://www.360bg.net/index.php
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: декември 26, 2008, 22:07:36 »

Страхотна сватба!  :bravo:Поздравления за украсата, справила си се чудесно. Имала си невероятни идеи и си ги реализирала със стил.  good

И аз съм доста доволна че успях да ангажирам Калоян и с радост виждам, че и тук перфектно се е справил - обожавам 2-те снимки с падащата торта!

Пожелавам ви много щастие, попътен вятър и много вяра в любовта която ви свързва!  heart
 

 
« Последна редакция: декември 26, 2008, 22:14:39 от minalina » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 26, 2008, 22:46:16 »

Амелия, като гледам какво са написали другите момичета, за мен просто не са останали думи, за това ще кажа че това е една ВЕЛИКОЛЕПНА СВАТБА! Bravo Bravo Bravo
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 27, 2008, 17:27:08 »

Ето ми и албума ,който си поръчах днес и трябва да дойде след около 1 месец(виждат се само първите 15 стр.от него)!
http://www.blurb.com/books/518640

P.S. Кристинка, какво ще кажеш за тортата все пак ако не беше ти ,нямаше да я има?  kiss2
« Последна редакция: декември 27, 2008, 17:30:12 от ameliaa » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 27, 2008, 17:33:28 »

Всичко е много красиво и стилно.
 Bravo Bravo Bravo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 27, 2008, 17:34:36 »

Ади, тортата е супер! даже по-голяма ми се вижда от оригинала.но  Bravo на сладкарите..
а албума е  judges judges judges
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 27, 2008, 18:58:33 »

Снимките са страхотни!
И вие също!
Поздравления!
Желая ви дълъг семеен живот и много сбъднати мечти! give_rose
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 27, 2008, 19:20:26 »

Поздравления ameliaa прекрасна, много стилна и много красива сватба! Бъдете много щастливи!
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 28, 2008, 14:54:54 »

Благодаря на всички за хубавите думи,много се радвам,че ви харесва! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines