Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 05:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ameliaa - 06.12.2008 г.!!!  (Прочетена 27729 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« -: ноември 07, 2008, 17:04:43 »

ameliaa, от няколко дни си мисля, че наближава време и ти да си имаш темичка, ама тъй като нямам никакво време да пиша, едва сега успявам да осъществя намерението си и гледам, че никой не ме е изпреварил smile

Та можеш да започваш с отчета за свършената работа и настроенията!  Wink
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #1 -: ноември 07, 2008, 17:19:00 »

Aaaa аз да кажа, че щях да те изпреваря, ама тя булката нещо се дърпаше.

Хайде мила ameliaa честита темичка и започвай да докладваш. А на мен знаеш колко ми помогна, за което ти благодаря  give_rose. И чакам да пишеш знаеш за кое  blum.

И снимкиииииииииииииии искаме.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 07, 2008, 18:54:38 »

Честита темичка  give_rose То останало по- малко от месец  girl_wink Разказвай докъде сте стигнали и какво е настроението.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 07, 2008, 18:56:34 »

 Bravo Хайде - чакаме...
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 09, 2008, 11:19:42 »

Мерси,Кикси,за темичката и се извинявам на Дяволитса,защото тя наистина искаше първа да ми направи темичка,но аз се дърпах! blush
Така и сега за предстоящата сватба...
Ами вече почти всичко е уредено,както някои от вас знаят фотографа ни е Калоян,видео-В.Лазаров,DJ-Свилен и Григор!
Сватбата ще е в Х-л "Бургас",вече имаме уточнено меню само трябва една седмица предварително да идем да уточним вече точните бройки,за обличането на столовете!
Имаме си и танцьори за пилето и тортата(,за което благодаря на Кикси)!
Роклята се шие в момента на 20-и ноември трябва да е готова!
Младоженеца много пътува и още не сме му взели костюм ,но като се върне другата седмица и това ще стане!
Също така другата седмица ще имам и информацията,която трябва на Дяволитса! Wink blum(тя си знае за какво става въпрос)
Ами май само за това се сещам в момента ако има още нещо ще пиша! pardon
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 09, 2008, 11:34:42 »

А също забравих да пиша,че онази вечер ходихме официално да каним кумовете,голям смях падна!
Взехме питка,бонбони,бутилка уиски и така натоварени отиваме ние да ги каним(не съм сигурна,че точно това се взима като се ходи да се канят кръстници,но ние нямахме никаква идея и затова взехме тези неща),но кумата от вълнение взела още от 2 часа на обяд да пие вино и не итрябваше много,за да започнат да и светят очите!
И като цяло отидохме напихме ги,сложихме ги да си легнат и ние се прибрахме! sarcastic
 Обещаваме и занапред така добре да се грижим за тях ,да са напоени,нахранени и добре завити! laugh
Друго,което ни казаха е че учат танца на Галена и Азис от Dansing Stars girl_impossible ,за да го изиграят на сватбата само,че с разменени роли(кума ще играе ролята на Галена,защото чупките в кръста повече му се отдават)!
Като цяло беше много забавна вечер! blum
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 10, 2008, 09:20:48 »

Друго,което ни казаха е че учат танца на Галена и Азис от Dansing Stars girl_impossible ,за да го изиграят на сватбата само,че с разменени роли(кума ще играе ролята на Галена,защото чупките в кръста повече му се отдават)!

 Oh my ... funnytooth laugh Ей това ще е много яко да се види. Ще чакам с нетърпение shok
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 10, 2008, 16:43:17 »

Ами така е то, Дяволица като те пита, ще се дърпаш.  tease
Виж ме мен - без да питам и хоп, имаме си темичка за поредната бургаска булка!  yahoo
Така че вече няма за кога да се дърпаш...lol

Много забавно е било каненето на кумовете.  yahoo, а за танца...нямам думи - браво на тях!!!  Bravo yahoo

Къде ти шият роклята?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 13, 2008, 10:47:03 »

Роклята ми я шият в "Минон",те ми предложиха най-добра цена,за това ,което искам,а и просто момичетата,които работят там са много готини и ме спечелиха веднага с отношението си! Bravo
А и до момента това,което виждам,че се получава ми харесва!
Преди това бях ходила до сватбения магазин на Македония и жената,която питах дали могат да ми ушият това ,което искам се държа меко казано отвратително diablo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 13, 2008, 19:21:14 »

Брей, учудва ме това за "Мирена", аз пък бях очарована именно от отношението им и от роклята съм доволна (с някои дребни забележки, разбира се), че сътвориха почти на 100% това, което само ми беше в главата и не можех да го нарисувам дори sad

А отношението им наистина беше любезно...
Освен да си случила на собственичката, ама и тя се държа любезно с мен crazy Виж, ако си случила на майка й - тогава всичко е ясно, тя по принцип държи магазина на "Мара Гидик", аз бях ходила да питам там за шиене на рокля, толкова отвратително се държа и надменно diablo, че не стъпих повече.
Чак после видях, че и въпросният магазин е "Мирена" и го държи майката на жената, която държи магазина на "Македония", ако се бях усетила по-рано, можеше и заради нея да не отида в магазина на "Македония".

А от "Минон" със сестра ми купувахме само дреболии, аз си взех бутониерките от там, ама винаги бяха много любезни, нищо, че всеки път отивахме за нещо дребно и аз лично се чудих по сто часа какво да избера  blum, въпреки че ставаше въпрос за дребни суми, нито веднъж момичетата не се изнервиха, а търпеливо изчакваха да се "начудя" и да реша smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 13, 2008, 21:37:06 »

Аз от "Мирена" на "Мара Гидик" си взех почти всичко дребно и момичето беше наистина любезно,на "Македония" продавачките също са готини ,а тази жена ,за която говоря излезе някъде из отзаде и беше просто ужасна! beating
Сигурна е същата ,за която говориш!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 13, 2008, 23:03:30 »

Мацки, как да ви кажа - майката на Мирена е приятелка на моята майка от не знам кога. Вярно - не поддържат голяма връзка, но майка и носеше първите списания за булченски рокли от Италия преди 100 години danceg... Та както и да е - тя дори с нас се държа така...Така, че - жената явно си е такава и не схваща, че не е това начина...Какво да ви кажа girl_impossible
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 14, 2008, 11:14:47 »

skylife , ти направо ме изуми  crazy, явно си е такава жената, щом и с вас така се държи  Oh my ...
А явно със собственичката на "Мадам М" като стара конкуренция много се мразят и емного смешно едната като вземе да плюе по другата lol

Амелиа, сори, че ти "оспамихме" темата  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 20, 2008, 12:39:06 »

Честита темичка и от мен с малко закъснение  Wink
Както прочетох в темата роклята ти трябва да е готова днес?!
Искамеее снимки, нали ни знаеш какви сме любопитни  blum blum blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 20, 2008, 12:56:52 »

Ама хич не докладва за нищо тази девойка sad

Разбрах, че си се чула с танцьорите и всичко е ок, аз само проверявам, че нали аз ти ги препоръчах smile
И освен, че играят страхотно, с много душа и сърце, цената им е един път просто, аз и затова техните координато ти дадах, защото повечето, доколокото знам взимат доста по-скъпо...

Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines