Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честота сватба на desito07!!!  (Прочетена 13669 пъти)
 
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 22, 2007, 22:03:04 »

Благодаря на всички момичета за прекрасните пожелания!!!!За нас със Пеши това е наистина сбъдната мечта!!!Още не мога да се осъзная на коя планета се намирам  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 23, 2007, 13:59:46 »

Честита сватба
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 23, 2007, 14:02:27 »

Честито, desito07  Bravo give_rose
Много любов, много щастие, много бебчета и безоблачно бъдеще ти желая. Чакаме да разкажеш и да пуснеш снимки !!! Личи си, че сте си изкарали прекрасно  Bravo girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #18 -: април 23, 2007, 15:36:43 »

Деси, честито! Пожелавам ви много семейно щастие и безоблачни дни. Надявам се всичко да е минало както трябва и разбира се, чакам снимки! Good luck
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 24, 2007, 15:16:20 »

Ех вече се завърнах на планетата Земя и ще ви разкажа за това как мина всичко!!
При нас нямаше да има вземане на булката от дома й, а гостите ни чакаха пред ритуалната зала!!Честно казано не бях притеснена, не съм спала неспокойно, просто като се събудих си взех един душ и започнахме с приготовленията!!Тъй като церемонията ни в ритуалната зала започваше в 11 ч, аз от толкова много приготовления в 10 ч не бях се облякла, нямах прическа, нямах грим и не си бях налепила ноктите!!!Голямо бързане беше!!Ама много се притеснявах в ритуалната зала, защото знаех, че за 15 мин. трябваше да  се направят толкова много неща!!Е малко ни се развика служителката, че закъсняхме ама всичко мина без инциденти!!След ритуала поднесохме цветя на паметника "Майка България" във центъра  на Велико Търново и се сничахме в всички гости.Отправихме се към църквата. Аз бях вече спокойна защото знаех, че ввсичко ще мине добре, понеже се познавахме със свещеника много добре. И наистина получи се прекрасно!!Бях много изненадана, защото бяха дошли и хора, които си идват на църква всяка неделя!!Бяха се организирали страхотно и пееха в хор!!Церемонията продължи около 1 ч, след това се снимахме пред църквата!!Качихме се на хълма "Царевец" и там пак снимки с кумуве и приятели и се отправихме към реторанта. DJ-я ни беше страхотен и всичко мина невероятно!! DANCE DANCE DANCE

Хайде бъдещи булки не се шашкайте толкова как ще мине всичко, а се оставете на течението и всичко си идва от самосебе си!! CHEERS

 
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 24, 2007, 15:24:32 »

Еееех, много хубаво разказче   good
Припомни ми за моята сватба и ми стана едно такова хубаво  girl_in_love
Добре е, че не си се притеснила, защото това е най-лошото - да се притесняваш на сватбата си, вместо да се отпуснеш и да си изкараш един невероятен празник с всички гости  give_rose CHEERS
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 24, 2007, 15:41:50 »

Много се радвам че всичко е минало ок Деси! :bravo:Я разкажи как беше в ресторанта!
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 24, 2007, 15:45:44 »

Честито и от мен една друга булка.Надявам се дълги години да празнуваме годишнините си и да се поздравяваме за решението което сме взели.Много щастие и дечица които да ви радват kiss2
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #23 -: април 25, 2007, 08:31:28 »

Госпожо Андреева, нямам търпение да попълните новия сватбен албум със снимчици за разглеждане! give_rose
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #24 -: април 25, 2007, 13:58:57 »

desito, честито и от мен !!!! Желая ви много любов, щастие и безоблачен семеен живот!!!! Обичайте се толкова силно, колкото и в деня на сватбата!!! Горчиво!!!! CHEERS
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 25, 2007, 14:09:21 »

desito07, ако имате албум, запиши се ТУК  good
Активен
club
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66


любовта ще спаси света


« Отговор #26 -: април 26, 2007, 12:15:48 »

 heartЧестито и от мен! Пожелавам ви вашата любов да остане вечна като даде началото на нови, красиви светове!
Активен
bibi_best11
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #27 -: април 27, 2007, 12:27:35 »

desito07, честита сватба и от мен! Пожелавам ти и всеки един ден от тук нататък да ти носи само сбъднати мечти! Да се обичате много и да се радвате на много бебчета!
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #28 -: май 02, 2007, 12:16:24 »

Честито и от мен!много да се обичате,да се научите да правите компромиси и да гледате в една посока!!!
Активен
mimeto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 09, 2007, 11:14:53 »

Честито!Пожелавам ви море от любов girl_in_love
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines