Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:11:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на elinora - 27.12.2008г.  (Прочетена 21812 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 31, 2008, 16:00:49 »

1-во ... били сте прекрасни Girl_hide с нетърпение чакам и останалите снимки pleasantry
2-ро на патерици "Горчиво" kiss2
Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 03, 2009, 09:53:39 »

ЧНГ на всички!Нека Новата Година Ви донесе здраве,любов и всичко,което старата не можа!

Благодаря ви за хубавите пожелания. smile
Сега да си продължа разказчето:
В ресторанта докато чакахме всички гости да се настанят си направихме малко снимки.Дойде длъжностното лице от общината,проведе ни малък инстуктаж и засвириха Менделсон.Когато влязохме в пълната с хора зала и чух ръкопляскания се почуствах като някоя кино звезда.smile
Церемонията започна.от страни на нас бяха родителите ни.Маика ми едва се сдържаше да не се разплаче,отново. Казахме си да,сложихме си халките...аз малко ми сложих неговата до кокълчето,за6тото не успях да я смъкна по-надолу и той си я доуправи smile. Дойде време за подписи...като се върна на мястото си моят мъж лекичко си повдигнах роклята и го настъпах преди той да се е усетил  funnytooth
След церемонията гостите ни поздравих и се настаниха по местата си.
Последва захранване от свекърва  ми.Въпреки, че моя мъж беше решил,че майка му няма да успее да го излъже,тя се справи чудесно (е все пак и е за 2-ри път).smile Докато ни пожелаваше после здраве,щастлив семеен живот гласът й трепереше и тя едва се сдържаше да не се разплаче.След това ни дадоха  питката и я разчупихме на половина.smile
Седнахме си по местата.ДЖ покани кума да каже няколко думи.smile
Официалната част свърши и дойде време за танци,танци,танци..... yahoo
 Първият семеен танц
http://www.vbox7.com/play:2e102944
Малко се настъпвахме,но поне ни беше весело.smile
И после като се започна танц за кръсниците,за родителите,а след тава хора танци:)На почти всички хора се вклучих.Елениното го бях научила предната вечер и трябваше заделжително да покажа какво съм усвоила. :)Е,признавам си оплетох малко крачките в началото blush, но под роклята се надявам,че никои не е видял.
Към 21ч дойдоха танцьорите и ка то се почна едно надигравяне...Кума бурзо успя да вземе питата и тортата,но кумата доста се поизпоти smile.Накрая с малко помощ от кума го грабна.
Дойде време за да минем по масите и да поздравим всички гости.Някъде  посредата на поздравлнията вече толкова много ме боляха краката,че си събух обувките и продължих боса.smile
След това кратка почивка,снимки,танци,който го държат краката smile
Една бърза игра:всеки си тегли листче с обещание от 1 купа и чете какво ще прави за семейството.Да ги бяхме нагласили нямаше да се разпределят така- на мен ми се падна готвене,чистене,гледане на децата,да избирам къде ще ходим на почивки,а на Мечо-работата,да хвърля боклука,да ми прави масажи smile...
Времето минаваше толкова бързо...
Дойде време за тортата.Изкараха и кумовете с нас и ги накараха да ни затворят очите и ние без да виждаме да се захраним с торта:).Е сложих  малко торта и в носа на младоженеца blush blum
После трябваше да дадем торта на следващата,която искам да се омъжи smile.На кумата разбира се.А младоженеца нахрани 3-ма свои приятели. smile
Когато стана време за хвърляне на букета и жартиера иобшо не очаквах,че всички неомъжени и неженени ще излязат доброволно.Даже се бяхме шегували с  ДЖ ,че ако никой не излезе ще ги изкарваме по списък.smile
Вечерта беше към края.Гостите започнаха да си тръгват.След като изпратихме повечето с малкото останали решихме да си продължим верта в 1 дискотека.Аз разбира се тръгнах с булчинската рокля,нищо че хората ме гледаха странно.
Не стояхме много. Умората вече си казваше думата...
Това беше нашата сватба накратко.Много бързо мина, но важното е че стана весело.
 
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 05, 2009, 14:15:49 »

Много сте хубави! Кога ще ни пуснеш повече снимки?
Иначе от разказа ти си личи колко хубава сватба сте имали. Така е, хубавите неща минават бързо, но пък оставят прекрасен спомен!
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 06, 2009, 11:04:16 »

Албума вече е напълно готов. Дано ви хареса smile
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 06, 2009, 11:13:07 »

elinora, Честито семейство на патерица!
Пожелавам ви дълъг семен живот изпълнен с много обич и нежност!

Разгледах албума ви - направо сте невероятни. Много сте сладки, а сниките са повече от чудесни  give_rose
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #65 -: януари 06, 2009, 12:09:00 »

Elinora, поздравления за празника и дълъг и щастлив семеен живот!
От албума ти личи, че наистина това е вашият ден.
Хареса ми сватбената торта. Ще споделиш ли къде е правена?
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 06, 2009, 12:47:38 »

smile Благодаря ви!
Хареса ми сватбената торта. Ще споделиш ли къде е правена?
Беше и много вкусна:) Правиха ми я в Пикадили (гр. Русе)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 06, 2009, 13:35:11 »

Много хубави снимки! А вие сте прекрасни! Толкова много любов има в погледите ви... цял живот така да се гледате!
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #68 -: януари 06, 2009, 15:30:04 »

Благодаря за отговора. Много полезна информация.
 Offtopic Не знаех, че там правят сватбени торти. Като стане дума за торти се сещам само за две сладкарници в Русе  smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines