Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:47:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 134311 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 05, 2009, 09:46:32 »

Да ви питам някой път имате ли силен световъртеж, защото аз понякога се замайвам, но сутринта влязох да се къпя и едвам излязох, направо изгубих картина.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #316 -: февруари 05, 2009, 10:04:46 »

Zahira™  и на мен веднъж ми се случи така, но бях в магазин и то точно на рожденният ми ден. Започнах да усещам как погледа ми се събира и започна да ми се вие свят. Успях да стигна само до мивките (честно незнам как стигнах до там - имах чувството че всеки момент ще припадна) и да се напръскам със студена вода и се оправих. За съжаление имаше много хора, които видяха, че не ми е добре, но никой не ме попита дали съм добре и дали имам нужда от помощ  crazy
От тогава гледам винаги да имам нещо в чантата за хапване - сладичко. Смятам че ми беше паднало кръвното.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #317 -: февруари 05, 2009, 10:27:39 »

Zahira, и на мен ми се е случвало. Може би кръвното ти е паднало. По някое време в края на първия триместър (не си спомням коя седмица), се увеличава обема на кръвта. Ти както си висока и слаба, може и течностите да не са ти достигнали (само предположение). Пий повече вода и изчакай да видиш дали ще се повтори.

bandidi, биохимичния скрийнинг и феталната морфология дават съвсем различна информация, не са съвсем взаймно заменяеми се. Но разбира се, че трябва да се отиде при някой специалист. Както разбирам в София са само десетина такива.

kikolina, какво стана с теб. Това кръвотечение е много обезпокойтелно. Ходи на лекар?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 05, 2009, 10:59:01 »

Zahira, според мен ти е паднало кръвното, на мен ми се е случвало, но преди. Помоага ми да се напръскам с вода и да седна.

Киколина, надявам се, че си добре, чувала съм, че дните когато трябва да ти идва цикъла (ако не беше забременяла) са по-особени и тогава може да прокървяваш, все едно организмът "по навик" си продължава да има кървене в тези дни. На мен не ми се е случвало, но много момичета прокървяват около тези дни.

Аз пък от вчера имам чувството, че се опитва да ми се появява корем. Много е странно, постоянно си го чувствам подут, а кантарът и той ме показва повече от обикновено. Имам и една тъмна линия над пъпа. Не е ли рано за коремче според вас?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 05, 2009, 11:13:45 »

Киколино какво стана с лекаря какво ти каза smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 05, 2009, 13:13:03 »

Zahira  и аз имах такъв проблем с първата си бременност и дори два пъти припадах - във вторият и третият месец. Единият път беше на една автобусна спирка и като си отворих очите около мен се беше струпал толкова народ... От тогава зная че почувствам ли причерняване най-важното е да седна или да клекна, защото от падането последствията може да са по-лоши.
No4ko сигурно е възможно. Аз и днес си гледах коремчето и си ми стърчи, а пък съм едва във втория месец. Направо ужас за мен. Все си мислех че до края на третия месец няма да ми личи. И пак в сравнение с предишната ми бременност - тогава ми се появи коремче в петият шестият месец.
 Надявам се  Kikolina скоро да се появи с успокояващи новини !
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #321 -: февруари 05, 2009, 13:52:08 »

Моето коремче щтръкна още 10-11 седмица, ей така изведнъж. И аз си мислех, че е много рано, но това е положението. От тогава само расте ли расте. Като гледам снимките в темата за коремчетата... ми то моето се класира за към 25-та седмица.
Аз обаче, много му се радвам, а и като го виждам как расте си предтавям и как бебчо расте.
 
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 05, 2009, 13:54:27 »

Пуснте по едно фото да ви видим коремчетата мами
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 05, 2009, 14:01:12 »

KlaraFina  funnytooth и моето е така, обаче ме е срам да го покажа защото хората ще си помислят че съм се ояла  funnytooth Мисля сега на пролет, като излязат пресните зеленчуци и плодове да направя един плодово зеленчуков режим. Дано не ми се гади тогава.
Диде чакай още малко да порасне че да е ясно че е от бебето.  DANCE
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 05, 2009, 14:02:31 »

Здравейте smile И аз се присъединавам към клубчето smile края на септември очакваме нашето съкровище!  danceg
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 05, 2009, 14:04:09 »

Охоо, още една мама  Bravo
 Welcome Миме !
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 05, 2009, 14:04:47 »

Честито Мимееее този месец май бебе ви изненада а yahoo пожелавам ти една много лека бременност и накрая здраво и хубаво бебр give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #327 -: февруари 05, 2009, 14:06:43 »

Здравейте smile И аз се присъединавам към клубчето smile края на септември очакваме нашето съкровище!  danceg

Честито и от мен! Пожелавм ти спокойна и безпроблемна бременност!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: февруари 05, 2009, 14:11:22 »

На Мимето честито и добре дошла при нас! yahoo
За коремчетата - моето някой път е много издуто особено ниско долу, но друг път не чак толкова. Аз със сигурност си го забелязвам, но друг човек едва ли нещо би видял. Иначе явно има промяна, защото 2-3 панталона, които си нося редовно много взеха да ме стягат и да ме дразнят в областта на корема.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 05, 2009, 14:15:57 »

Благодаря ви момичета smile много сте мили пожелавам ви и на вас леко бременеене  blum Не беше изненада аз си го знаех може ми от момента в който е станало, незнам дали е нормално ама постояно ми се гадише, отначало си казвах , че си внушавам , ама като взех да се събуждам от гадене си казах май май  има нещо по сериозно. И това гадене направо ме побърква. Не повръщам ама постояно ми се гади и немога да стана от леглото а съм още в началото една на 7 седмица.  Вие как се справяте с гаденето?
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines