Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 07:11:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 134301 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 27, 2009, 10:56:12 »

Ели аз постоянно дъвча нещо, някой път го и повръщам де, но по-рядко. По засилено е гаденето и умората при мен. Иначе добре, че до този момент не съм качила килограми впредвид постоянното хрупане.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 27, 2009, 11:01:46 »

Ели аз постоянно дъвча нещо, някой път го и повръщам де, но по-рядко. По засилено е гаденето и умората при мен. Иначе добре, че до този момент не съм качила килограми впредвид постоянното хрупане.

аз и до сега съм така, постоянно трябва да имам нещо в устата !! по на често, по по-малко и така !!! още малко ми остана, дано при теб премине  pardon
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #227 -: януари 27, 2009, 11:18:36 »

Darling добре дошла и от мен - пожелавам ти най-хубавите моменти, безпроблемна бременност и щастлив финал с най-хубавото бебче smile
При мен за гаденето ми помагаха лимоните - лимонов сок във вода и го пиех на няколко глъдки. А и хапването в леглото също ми се отразяваше добре.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 27, 2009, 11:51:03 »

ДАрлинг добре дошла и леки месеци до финала  Bravo
Жасмин не съм се ядосала Wink  good ;)просто нещо беше замряла темата и викам къде изчезнаха всички и затова, как да се ядосам на това че всички сме добре и нямам кои знае какви оплаквания освен това пусто гадене което някой го имат , ама това ще мине smile
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: януари 27, 2009, 14:59:50 »

Darling, добре дошла smile

Захира, ти къде ще се записваш на ЖК? Аз още не съм се записала  blush Другата седмица на 3.02 съм на преглед в Токуда.
Засега съм доста по-добре от преди, гаденето изчезва (дай Боже), обаче това главоболие ще ме умори!! Не знам вече какво да правя - лягам с главоболие и се будя с главоболие  bad

А да споделя - взех си кръвните изследвания и желязото ми е супер - 22 при граници от 6 до 29. Изненадващо, имайки предвид, че хемоглобинът си ми е нисък  huhhuh.gif Преди имах желязонедоимъчна анемия, сега очевидно не е желязонедоимъчна, а някаква друга.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 27, 2009, 15:09:10 »

НОчко браво за изследванията -радвам се че са идеални. smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 27, 2009, 15:13:22 »

Благодаря ви много за топлото посрещане! give_rose
Zahira моят термин е 5ти септември, но засега си изпреварвам термина с два дни, и аз като че ли предпочитам август  smile
Браво на тези от вас, които засега не са качили кг. И аз имах проблеми с гаденето и не можех да хапвам нищо от нещата които обичах, почти никакви плодове и зеленчуци и салати. Насилвах се с киви и круши. Единствено филийка със сирене или кашкавал...  И от повечето тестени неща вече
 съм килограм и половина отгоре. Изпитвам постоянна жажда, но ме спасява цеден лимон с мед и вода (като мамчето, и компотчета ( които иначе не ям много). Сега от няколко дни се чувствам по-добре и мога да ям плодове през деня.
За умората и сънливостта и аз съм в тази група. Напълно те разбирам, Вики. Аз нямах сили да стана да си почистя къщата и приличам на онова спящо мече, което някои беше пуснал в темата " Вижте това".
Пия само фолиева киселина и ако се не се наложи, мисля да не минавам на други витамини.
На женска консултация мисля да се запиша към края на февруари. Бременността ми я следи лекарят при, които раждах първото ни дете, а той не работи със здравната каса, така че мисля засега да ходя само при него, за да не се дублират нещата. А ЖК не е задължителна нали ?
No4ko  и аз имах главоболие в първите седмици, а сега само като съм по емоционална. Имам лоши спомени от мигрената и дано не ми се налага да го преживявам сега.
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #232 -: януари 28, 2009, 00:52:00 »

Специално влизам тук, за да поздравя официално darling за хубавата новинааааа  tease tease tease

желая ти (както и на всички мами тук де) хубава, лека, безпроблемна и изпълнена само с положителни емоции бременност... с най-красивите и здрави финали.... give_rose give_rose give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #233 -: януари 28, 2009, 16:31:28 »

 Hide Ехо, има ли място за още един? В момента съм 7г.с. и вече имаме пулс  heart Официално термина ми е 15.09.09,а по мои по-точни сметки е 18.09.09, но това няма значение. Много съм щастлива и същевременно много ме е страх. Дано този път всичко е наред само. Ми това е от мен за сега.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 28, 2009, 16:40:16 »

Мариянка всичко ще бъде наред - ще видиш. Само положителни мисли в главата! Тук настана истински бремелински бум! Bravo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: януари 28, 2009, 16:40:35 »

mariana, честита бременност! Желая ти много леки 9 месеца!  give_rose
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #236 -: януари 28, 2009, 17:10:58 »

mariana честито и от мен и добре дошла при нас  Bravo Пожелавам ти наистина лека бременност, безпроблемна и на финала със сладичко бебенце  smile
Аз да ви разкажа какво ми се случи днес - нали имах болки ниско в корема миналата седмица. И всичко мина и замина. Спряха. Да ама не - към 6 сутринта се събудих от много силна болка в дясно. Останах си в къщи да лежа и по едно време пак така - ама силна ви казвам. Отидох при лекарката и тя веднага ме пита дали съм оперирана от апандисит. Да. Та се оказа, че е от това - матката придърпва и айде болка (имам получено срастване някакво, ама бях забравила за него). Та поуспокоих се де - много се бях притеснила. Надявам се вече да имам само хубави неща за споделяне.
Ама като видях бебето колко е пораснало и как скача забравих всичко. Даже каза, че тежи 100 грама и му мери всичко и е съразмерно и се развива нормално smile
Както лекарката ми каза - почти всички с първа бременност са така и е нормално да се шашкаме от такива неща. Важното е, че всичко е наред.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 28, 2009, 17:14:16 »

mamcheto добре ,че не е било нещо сериозно...и страхотно,че бебо се развива добре smile
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: януари 28, 2009, 17:37:09 »



Захира, ти къде ще се записваш на ЖК? Аз още не съм се записала  blush Другата седмица на 3.02 съм на преглед в Токуда.

В МБАЛ Св. София при д-р Павлова понеже ми е наблизо. Вече бях на един преглед при нея и каза, че ще ме запише. Иначе мисля да си ходя и при д-р Кирякова в Токуда поне веднъж месечно платено.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: януари 28, 2009, 18:00:21 »

Mарияка добре дошла леки месеци до финала в които ще видиш най сладкото същество на цялия свят Bravo smile smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines