Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:52:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 132583 пъти)
 
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #30 -: декември 10, 2008, 12:09:43 »

благодаря че ми отговори jasmine give_rose,знам аз че не е нещо страшно сигурно,ама да си питам... girl_wink!Поздравлени за добрите резултати все такива да са Bravo!А за пола-какъвто и да е,както казваш  все ще си ги обичаме!! *INLOVE*Аз съм на 15.12 при чичо д-р.дано и аз да се похваля с добри резултати... blum!
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #31 -: декември 14, 2008, 11:39:28 »

Момичета,ако някой случайно влезе в темата и може да ми отговори до края на деня ще е супер good!Тъй като утре съм на преглед,но ходя все на частно до(сега съм била 2 пъти на ехограф),никакви други изследвания не съм правила.Аз съм попринцип от Пловдив и там ми е личната лекарка(сега живея в София) и знам,че с направление кръвните изследвания,както и микробиологията са безплатни,та въпроса ми е понеже ще се пребирам за Коледа в Пловдив да бързам ли да си правя и плащам изследванията тук или да изчакам ощте 1-2 седмици...мислите ли че ще е фатално,ако не ги направя утре,а отида само на ехограф!?!Знам,че каквото и да покаже микробиологията лекарите избягват лечение в първия триместър,а кръвна картина си правя поне 1 или 2 пъти годишно и нямам проблеми!Мерси предварително give_rose!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 14, 2008, 12:10:24 »

Имаш ли някакви оплаквания, за да правиш микробиология. На мен лично ми я пуснаха сега , защото имам проблеми с бъбреците. Според мен не е фатално, ако нямаш някакви неразположения
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #33 -: декември 14, 2008, 12:20:21 »

ами аз трябваше да слагам свещички Гино-певарил след като ми свърши цикъла,но той така и не дойде blum!Споменах на доктора миналия път и той каза че дори сега може да се увеличи кандидата,но не им било практика да лекуват първите месеци...Мен за кръвните изследвания ме интересува повече дали да бързам да ги права сега или след 15 дни най-късно...Как мислите? =]Цитонамазка правих преди 6 месеца беше си наред всичко(аз съм на 21)знам 4е на моята възраст се прави 1 годишно(ще направя 2 разбира се,но за там също мисля да изчакам да си взема направление)...
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 14, 2008, 12:23:33 »

според мен можеш да изчакаш, не е фатално 10-15 дни, но все пак ти си реши, ако се притесняваш си пусни едни кръвни изследвания  good
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #35 -: декември 14, 2008, 13:28:37 »

Mmariana,багодаря ти за бързия отговор,май ще изчакам smile и аз си мисля,че кой знае какво няма да се промени за 2 седмици!Мерси още веднъж give_rose
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #36 -: декември 16, 2008, 10:00:09 »

Момичета да се похваля-вчера доктора каза че всичко е наред,вече сме 23 мл.незнам защо по ехограф съм в 9 седмица и 5 дни на мен ми се струва много поне като ги смятам няма как да е толкова,но нищо за някой и друг ден не е кой знае какъв проблем! :PТаткото влезе с нас,чу тоновете,доктора му обесняваше кое какво е,как е (не че имаше много нужда,милото завърши Биология,ама да си каже човека),та се беше нахилил, danceg.!Другата хубава новина е,че казахме на техните и хората и те монго са се зарадвали! yahoo и така ...от мен толкова за сега,но искам да знам каде са другите бъдещи майки от нашата темичка? P-(Айде пишете бе момичета smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #37 -: декември 23, 2008, 16:17:16 »

Здравейте бъдещи мами   smile Реших и аз да се запиша във форума вече - термина ми е определен живот и здраве за 23.07.2009, а вече сме над 2 см (това от прегледа преди 4 дена). Да видя двете чертички за мен беше  yahoo След това дойдоха и не толкова приятните мигове сутрин и вечер на гадене и  bad, но каузата си заслужава и не се оплаквам smile
Пожелавам на всички Весела Коледа и леко и приятно бременеене  danceg
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 23, 2008, 17:52:51 »

добре дошла mamcheto smile пожелавам ти лека и бепроблемна бременност.Гаденето отминава след като усетиш ритничетата на бебчо, но каузата си заслужава :)Весела Коледа
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 25, 2008, 13:30:06 »

jasmine , щях да те питам при кой доктор ходиш и работи ли по каса?

Гледам, че в темичката засега има само юлски мами, днес е Коледа, пожелавам много скоро след Нова година, темичката скоро да се напълни и с августовски и септемврийски мами!  Wink
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 25, 2008, 16:59:50 »

Ами ходя при Доктор Душепеев,но той не работи с здравна каса.Ако някой иска координати ще му дам,определено няма да съжалява *THUMBS*Kiksi,наистина си права,айде дай боже следващата година да има още мноого майки Girl_hide
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 26, 2008, 13:27:54 »

Така като гледам и аз съм в тази тема, живот и здраве моето съкровище е определено за 11 юли . Май вече сме доста юлски мами. Желая леко бременеене на всички smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 26, 2008, 15:12:00 »

Айде честито и тук мила  yahoo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 26, 2008, 19:11:15 »

Честито на новите мами Bravo Най-леките 9 месеца ви пожелавам! give_rose
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #44 -: декември 26, 2008, 21:53:54 »

mamchetoчестито,айде редовно да се отчиташ!!!
Роди Bravo Bravo Bravoрадвам се много за теб дълго четох в клуб на бебеправещите,твои статии и се радвам че най-после  се сбъдна мечтата ти и че си точно в нашата тема! yahoo
НА ВСИЧКИ ЧЕСТИТА КОЛЕДА,ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ-В ТОВА СЕ СЪДЪРЖАТ ВСИЧКИ ВАЖНИ НЕЩА!!! give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines