Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:45:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 131878 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 02, 2008, 00:18:02 »

Златомира, ти да не знаеш за това момиче, за което знам и аз crazy..
И аз я чакам да се похвали вече чеееееее...как търпи и не казва направо и се чудя..
но нека когато се почуства готова да си каже тя, защото няма по-голямо щастие от това, а и тя го искаше многооооо yahoo yahoo
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 02, 2008, 13:05:37 »

кристинка не знам може да е същото момиче smile даамм много го искаше smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 02, 2008, 13:21:42 »

Еееее какви са тез тайни бе  smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 02, 2008, 23:49:02 »

 Offtopic тайна-майна, нищо не казваммммммм
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 03, 2008, 09:55:58 »

аз също нищо не казвам, който трябва да каже, ще си каже  blum
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #20 -: декември 08, 2008, 13:28:39 »

Здравейте smile!Реших се и аз да си кажа blush ,а може и да вдъхна кураж и на момичето за което се говори по-горе да си признае  и то;)!Моят термин е на 19 юли Girl_hide yahoo Girl_hide!За сега всичко е наред,е спи ми се постоянно,гадими се,лесно раздразнима съм,но съм щастлива danceg Yes!Абе това да са ми всичките проблеми...!Поздрави на всички и дано ме приемете при вас! Girl_hide
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 08, 2008, 13:57:21 »

Честито мила, лека и безпроблемна бременност. Отбора започна да се множи, дано така да продължава и занапред Wink
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #22 -: декември 08, 2008, 14:18:04 »

Еее,мерси че ме добавихте и то толкова бързо goody!Айде станахме на бързо 3 и още по-бързо да ни се увеличава бройката!!!!! girl_in_love
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 08, 2008, 15:39:57 »

Goldi ти в тази тема ли се отчиташ girl_wink smile
Хитруша си ти не казваш нищо ама......
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 08, 2008, 16:03:49 »

Честито на новите бъдещи мамички! Bravo
Леко бременеене и редовно отчитане в темичката! girl_wink
Дано тук се напълни с още много бъдещи мамчета! yahoo yahoo yahoo
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 08, 2008, 18:29:10 »

Честито на новите мами.Нека тази тема се напълни до пръсване smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 08, 2008, 19:12:30 »

Честито на новите мами give_rose Леки и безпроблемни бременностти!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 09, 2008, 01:23:27 »

Еха, и тази темичка лека-полека почва да се пълни!!! Поздарви на новите бъдещи мами, лека бременност и дано ви подминат гадните симптоми от първите месеци и накрая ви пожелавам най-слдките бебоци! ... А на тези, които още се крият  beating хайде не ни карайте да гадаем  girl_wink !
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #28 -: декември 09, 2008, 18:42:31 »

Здравейте,мерси за пожеланията!Хей имам един много важен въпрос и ще съм благодарна ако нчкои ми даде бърз отговор!Доста съм притеснена защото ме боли ниско долу като лек предменструален синдром(никога не съм имала болезнен цикъл така че не мога да кажа дали болката е такава)с една дума от време на време ме пробожда,пия но-шпа по предписание на моя лекар който ме посъбетва да го пия защото имах и преди такива по леки болки а и матката ми била леко нагъната(демек за успокоение).Скоро нчмах оплаквания но от 30 мин ме пробожда,мислите ли че е нещо страшно или е нормално? :scratch:На някой случвало ли му се е?Дали е от растящата матка?В 8-ма седмица съм,моля даите ми съвет,че ме удари шубето!Ще съм ви мнооооогооооо благодарна,Мерси предварително!!!! huhhuh.gif
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 10, 2008, 09:59:39 »

kriseto,не се притеснявай това е нормално.Аз също не знаех дали трябва да е така,но се убедих от много места ,че е нормално и че е заради растежа и уголемяването на матката.Спокойно и ако има нещо ,питай give_rose
Аз да ви се похваля,вчера бях при моят прекрасен доктор yahoo...мъничето ми е вече цели 4 см. pardon,има си ръчичики и крачета,даже доктора искаше да го ядоса и да се размърда ,за да може горе-долу да го измери колко е дълго,но то като започна да се мърда ,та не спря голям смях падна :laugh:и не можахме да разберем мерките.Но доктора каза,че е с голям характер от сега и май ще е момиченце,но има още малко време докато ми каже със сигурност.Ако знаете колко искам да е момиченце girl_in_love,но имам някакво огромно чувство ,че в мен се крие един младеж,незнам...ще разберем когато трябва.Каквото и да е пак ще си го обичаме Girl_hide.
Има и друго,от което  направо полудявам ,вече втора сутрин след като закуся и веднага  bad,ужасно еееееее.Много мразя да  bad,но може би защото в момента съм настинала и имам секрети и те ме дразнят,дано като се оправя да не  bad,толкова добре ми беше като не  :!досега.Уж казват,че се повръща най-много до 3 месец,а аз ..........дано да не започвам сега angry
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines