Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 14:30:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересни филми - 2 част  (Прочетена 153797 пъти)
 
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #135 -: юни 30, 2009, 12:09:34 »

Dar4eto, благодаря ти за препоръката за Knowing!  smile Снощи го гледахме и ни хареса. А на мен ми дойде като глътка свеж въздух сред морето от комедии, романтични филми и сериали. Ей така от време на време търся нещо да ме разсее и това филмче си изпълни предназначението.

Скоро гледахме един трилър While she was out с Ким Бейсинджър. Започна обещаващо, нещо като Crash..., но уви - общо взето не си струва - на мен ми изглеждаше все едно гледам пародия  sad И има няколко убийства, за това не го препоръчвам на бременни или хора със слаби нерви.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #136 -: юни 30, 2009, 12:18:45 »

Последно гледахме Трансформърс 2 и ако сте фенове на фантастиката и автоботите, 100% си заслужава да бъде гледан на голям екран, защото прелива от ефекти, при това много добри. Казва го момиче, което не си пада по този тип филми, но този филм и първия и втория си заслужават.

Преди това гледахме на кино Ангели и Демони, малко със смесени чуства, но се гледа, а и показва Рим отблизо  Wink
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #137 -: юни 30, 2009, 13:40:37 »

Последно гледахме Трансформърс 2 и ако сте фенове на фантастиката и автоботите, 100% си заслужава да бъде гледан на голям екран, защото прелива от ефекти, при това много добри. Казва го момиче, което не си пада по този тип филми, но този филм и първия и втория си заслужават.

Преди това гледахме на кино Ангели и Демони, малко със смесени чуства, но се гледа, а и показва Рим отблизо  Wink
Кате, аз не съм го гледала,но една сутрин Люба Кулезич говореше за този филм и това койте ми направи впечетление това което тя каза ,а именно от Ватикана са забранили да снимат при естествен декор така ,че много средства са вложени да направят декори едно към едно като Ватикана и Рим.Католическата църква била недоволна от начина по който се показва във този и предишният филм /забравих името с Том Ханкс/
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 16, 2009, 09:18:03 »

Дайте идеи за стари,но хубави филми,защото аз нищо не се сещам? *crazy*Нямам претенции за жанровете!
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 17, 2009, 16:30:42 »

Така-а-а, ето някой стари класики, като ти се гледат стари филми без претенции за жанровете  smile:

комедии
- Полицейска академия ( която и да е серия)
- Виж кой говори (която и да е серия)
- Боговете сигурно са полудели (която и да е серия)
- Мозъчни донори
- Смотаняци (която и да е серия)
- Лудостта на величията (Луи Дьо Финес)
- Приключенията на равин Якоб (Луи Дьо Финес)
- Робин Худ - мъже в чорапогащи
- Час пик (комедия+екшън)
- Смокинг (комедия+екшън) и който и да е филм на Джеки Чан
- Запознай се с нашите


Приключения:
- Завръщане в бъдещето (която и да е серия)
- Индиана Джоунс и ...... ( която и да е серия)
- Петия елемент

Екшън:
- Умирай трудно
- Смъртоносно оръжие
- италианска афера ( за перфектно замислен обир е)
- Клопка (подобен стилна горния с Катрин Зита Джоунс и Шон Конъри)
- Посейдон ( за потъване на огромен кораб)

Набързо за сега това се сещам.



Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 18, 2009, 13:00:15 »

Момичета, ако не сте гледали, а обичате да гледате комедии, изтеглете си задължително „Розовата пантера 2”. Аз вчера си го изтеглих и днес го гледах - страшно свежо и хубаво филмче. Много ми хареса  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 18, 2009, 13:25:10 »

А относно старите филми, аз се сещам за няколко наистина хубави филмчета:
"Усещане за жена"; "Форест Гъмп"; "Полет над кукувиче гнездо"; "Рейнмън"; "Шепот на коне"; "Кабаре"; "Последно танго в Париж"; "Кръстникът"; "Апокалипсис сега"; "Коса"; "Оцеола"; "Слонът моя приятел"; "Хероин"; "Четиримата танкиста и кучето"; "Горещ вятър"; "Стената"; "Убийствен пъзел"; "Гладиатор"; "Параграф 22"; "Жени на ръба на нервна криза"; "Шоколад"; "Да напуснеш Лас Вегас"; "8мм"; "Град на ангели"; "Смело сърце"; "Final Destination"; "Предай нататък"; "Гепи"; "Да срещнеш Джо Блек"; "Боен клуб"; "Троя"; "Пърл Харбър"; "Армагедон"; "Американски прелести"; "Такси (1,2,3)"; "Фаренхайт 9/11"; "Красив ум"; "Какво искат жените"; " Хрониките за Ридик"; "Колкото - толкова" и моят любим филм, на които винаги плача - "Списъкът на Шиндлер", а на които винаги се смея от сърце - "Големият ресторант" smile

п.с. Извинявам се, че така хаотично съм ги написала, ама пиша от 20 минути и все добавям нещо като се сетя smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 19, 2009, 10:38:22 »

Препоръчвам едно много приятно филмче smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 19, 2009, 16:36:17 »

Препоръчвам едно много приятно филмче smile

И ние снощи го гледахме и е доста забавна романтична комедия.доста е разтоварващо.
Активен
PetraShili
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 24, 2009, 14:55:25 »

Здравейте, редовно следя темата но досега не съм  стигнала да се разпиша.
Преди няколко седмици изгледах сериала H2O - Just add water, много се забавлявах  good
Филми които съм гледала скоро и ми допаднаха>

She's the Man (2006)
Labor Pains (2009)
Super Sweet 16 (2007)
Cow Belles (2006)
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 05, 2009, 20:30:02 »

Много яко филмче smile Няма да съжалявате, ако го гледате girl_wink

Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #146 -: август 05, 2009, 20:52:59 »

 За първи път влизам в тази тема като един наистина бивш киноман и установявам, че поголовно се краде. Редно или нередно е това действие на кражба или по-точно неплащане на услуга. Защо се позволява от модераторите дискусия на неща, които са забранени и се наказват от закона. Иначе е много добре да съществува такава тема, но за мнения на истински зрители, които са платили билетче на цената на едно кафе.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 05, 2009, 21:01:52 »

За първи път влизам в тази тема като един наистина бивш киноман и установявам, че поголовно се краде. Редно или нередно е това действие на кражба или по-точно неплащане на услуга. Защо се позволява от модераторите дискусия на неща, които са забранени и се наказват от закона. Иначе е много добре да съществува такава тема, но за мнения на истински зрители, които са платили билетче на цената на едно кафе.
Пачоран вече прекаляваш с моралните напътствия.Ако не ти допада какво правим тук просто не ни чети.Понякога наистина прекаляваш с четенето на морал и етика.Взе да ми писва малко да ни поучаваш за всичко.Моля те престани да дразниш потребителите.Наситина понякога в темите даваш ценни съвети но те се губят в безполезното морално напътствие което се опитваш да раздаваш.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #148 -: август 05, 2009, 21:18:31 »

 Ами какво да кажа в този случай - крадете. Това не са съвети и морални напътствия, а съвсем обикновено лично мое мнение. Освен да кажа "Браво, прави сте!" друго не мога да кажа.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 06, 2009, 12:29:30 »

Дали крадем или не - това др. ще го каже. А да не говорим , че всеки 2 сваля от подобни сайтове, та дори може би и ти!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines