Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:02:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересни филми - 2 част  (Прочетена 152515 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 08, 2012, 15:34:47 »

Law Abiding Citizen  е безумно добър филм, тежък.
В като Вендета за мен обаче е още едно ниво нагоре  по отношение развитие на персонажите и въпроси отнасящи човешката психика:

Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 08, 2012, 16:04:23 »

Ето нещо по-футуристично!Оригиналното име е "In time" от 2011  good
На мен ми беше интересно да видя как работи едно общество в което няма пари, но за всичко което искаш да си купиш плащаш с...минути от живота си  Wink



Аз съм голям любител на анимацията  blum Ето едно от невероятните филмчета на Blue sky "Рио" от 2011  girl_wink

Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 08, 2012, 19:23:28 »

Може би ще ти хареса The Secret of Kells, гледах я преди месец и останах доста доволен.



http://www.youtube.com/watch?v=tMPhHTtKZ8Q
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 08, 2012, 19:35:47 »

Тео невероятно предложение,аз съм го гледала наистина много добър филм заслужил всички номинации и награди  good Даже пак ще го гледам с мъжът ми, ние имаме обща страст:Анимацията  smile

На тази тема един много хубав филм който го препоръчвам на всички възрастни:


Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 09, 2012, 09:14:12 »

miauka , "In Time" ми хареса много и на мен good Напоследък на все, който ме пита за хубав филм го препоръчвам good Много смисъл има според мен и "казва" неща, над които трябва сериозно да се замислим Girl_sing crazy

Не знам дали тук е мястото, но искам да ви споделя, че миналата седмица гледах "Мокри поръчки" и не останах никак очарована, направо ме е яд, че си дадохме парите (макар и по 6 лв за билет) за този филм NO NO Каква страшна реклама му правят, а няма нищо общо с истината. В трейлъра са събрали всички екшън моменти от целия филм и това е всичко. Казвам ви, абсолютно честно, че за пръв път ми се случи да задрема в киното  sarcastic Даже един приятел, като ме видял и казал на гаджето си - и аз мисля да си дремна, като гледам не съм единствен и той си дремнал по време на филма като мен  laugh sarcastic

Иначе мога да ви препоръчам, ако харесвате поредицата "Final Destination"  (Последен изход) да гледате и последната пета част: Аз го гледах на 3Д и много ми хареса. Заслужава си, за любителите на този род филми good
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 09, 2012, 16:34:54 »

V_e_S_i "Final Destination"  (Последен изход) е супер филм,както и цялата поредица  good Аз много си падам по този вид филми,или по-точно моя мъж все такива гледа а аз съм си малко страхлива и поглеждам с едното око  Girl_hide Хем ме е страх хем гледам blum даже подскачам от време на време  pardon

Ето един такъв филм "The devil":



Според моя съпруг все по-редко има хубави ужаси, но този беше одобрен  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 11, 2012, 10:10:55 »


Препоръчвам с две ръце.Хареса ми въпреки ,че съм чела книгата.Някой знае ли откъде да си дръпна шведските версии и трите на книгите.
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #292 -: февруари 13, 2012, 11:19:29 »

ако съм разбрала правилно питаш за филмите не за книгите за това http://www.zamunda.net/details.php?id=214135&hit=1 заповядай give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 13, 2012, 12:19:19 »

kriseto нямам регистрация в Замунда.Някъдедругаде да си ги мяркала.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 13, 2012, 12:50:20 »

Наскоро си изнамерих един южнокорейски филм: Always. Много ми хареса като сюжет, послание, всичко. По-различен е от масовките и "Хамериканските" екшъни и бози, дето вече в повечето случаи са така предсказуеми. За хора, които обичат различните неща и не държат на ефекти, сцени, а на съвсем друг тип филм, този мисля е добро предложение. Има го в Замунда.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 13, 2012, 12:54:05 »

Гучита, ако за филма питаш, ето тук: http://thepiratebay.se/torrent/6998409/The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo.2011.CUSTOM.SE.NO.DVDSCR.NTSC.DV

Този торент има и шведски субтитри и не ти трябва регистрация за този сайт.

Eто тук го има филма от 2009. Говорим език: шведски.
http://thepiratebay.se/torrent/6074581/The.Girl.With.The.Dragon.Tattoo.2009.Extended.x264.DTS-WAF

Но ако питаш за книгите не знам.


Ариел, живея в Швеция и този сайт не го препоръчвам. Последната година неговоте създатели бяха на съд, а в момента Швеция е затегнала до такава степен положението с пиратството , че дори и хора ,които не ъплоудват файлове а теглят един два филма се следят и могат да бъдат подведени под отговорност.
Казвам го за информация.Който иска да рискува си е негов избор все пак.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 13, 2012, 13:01:10 »

Gery79, за тях се говори от много време и от много време се пускат такива слухове, както и за Замунда между другото, при нас Замунда е напълно блокирана от чужбина. Хубаво е да се знае това, което казваш. Но много приказки съм чула, редовно през месец се пускат новини легално, нелегално и нищо. Аз до този сайт прибягвам ако не мога да намеря някой много рядък и стар филм.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 13, 2012, 15:05:18 »

sunray, ето този ли е?
http://www.imdb.com/title/tt2082180/

A fatal love story centered on ex-boxer Chul-min (So Ji-sub) and telemarketer Jung-hwa (Han Hyo-joo). He has closed his heart to the world and she remains spirited despite slowly losing her vision. Their fate intertwines when their past are revealed in their blooming relationship.

Питам, защото има много филми с това име.  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 14, 2012, 18:14:02 »

 На много интересен и необикновен полски филм на тема сватба, попаднах вчера по ТВ-то. Ако някой има желание да гледа нещо по-особено и иронично , това е smile. не намерих картинка, затова само линк smile
http://www.imdb.com/title/tt0420318/
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 20, 2012, 10:43:56 »

Вчера отидохме на кино, за да си разсея малко главата от учене и гледахме Момичето с Драконовата Татуировка. Мога само да подкрепя това, което gucci е казала. Страхотен филм! Останах страшно изненадана, не очаквах чак толкова да ми хареса. Много сгреших като си мислех, че този филм ще ме разсее, защото е далече от развлекателно-лекомислена комедийка и те кара да мислиш и съпреживяваш, даже много. Дейвид Финчър (режисьорът на филма) е надминал себе си след предишния му филм ("Социалната мрежа") и най-вече в намирането на подходящи актьори - Руни Мара (главната актриса) е много талантлива млада дама, която играе ролята си толкова достоверно и брилиянтно, че е трудно да не съпреживяваш историята й. Напълно заслужена номинация за Оскар. След филма единственото, което чувстваш и мислиш е за героинята - толкова истинска остава в съзнанието ти, че не можеш да повярваш, че е просто героиня от филм (и книга). Аз книгата не съм чела, но ще го направя, а много рядко се случва да искам да прочета книга след филм по нея. Давам 9 по десетобалната на този филм.

The Girl with the Dragon Tattoo
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines