Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 17:15:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 2"  (Прочетена 244610 пъти)
 
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #420 -: септември 10, 2010, 13:47:19 »

Katrine, извинявай, чак сега ти видях поста.
Аз вече искам да е по-рано, но и двамата сме само на по 21 и наистина ни е рано.
Иначе всеки ден си гледам пръстена и му се радвам  danceg.
Идеите, които имате всички тук са толкова вдъхновяващи, а като добавим и факта, че бъдещата ми кума е сватбен агент, просто ще се побъркам до 2012  star star star star star Така, че най-вероятно подготовката на дребните нещица поне ще започне мноооооого рано  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: септември 12, 2010, 23:24:40 »

Здравейте и от мен! Нова съм във форума и тепърва започвам да чета. И аз като  елизабетчето съм планирала сватбата с годеника ми за 2012г. Той ми предложи преди повече от 2 месеца, а на 17. 07 се сгодихме официално (с родителите ни). Предложението бе пълна изненада и доста романтично - беше направил 2 големи сърца (едно в друго) от свещи; аз се прибирах след работа и изобщо не предполагах , а целият апартамент бе така топъл  smile разплаках се от радост.
Пръстенът е от злато с камък, но не традиционен - камъчето е оникс. Нося го на лявата ръка, но на средния пръст-там ми е удобен. Важното е жеста  girl_wink
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #422 -: септември 13, 2010, 07:46:57 »

_Ezra_, честито и добре дошла  :welcome:Желая ти безпроблемна подготовка и много щастливи мигове!
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #423 -: септември 13, 2010, 22:26:07 »

_Ezra_, честито!!!  Bravo Много ми харесва нестандартната идея за пръстен с оникс - има много индивидуалност. Желая ти много търпение (на мен не ми достига) и много, много прекрасни моменти до големия ден!  smile

П.С. Годжът ви е бил точно на рожденния ми ден.   blush Надявам се седмиците да ви донесът късмет!  Wink
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 14, 2010, 06:34:04 »

Честито _Ezra_, жлая ви много щастие и безкрайна любов и да ти мине леко и безпроблемно подготовката за така важния ден. smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: септември 14, 2010, 14:38:03 »

Честито _Ezra_! Успех в подготовката на това прекрасно събитие и можеш да разчиташ на помощ от вече миналите по този път!  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 17, 2010, 10:33:17 »

Благодаря ви-ще кача снимки на пръстена и на няколко от годежа, в галерията  smile
Активен
Anni80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #427 -: септември 20, 2010, 21:40:34 »

Някакви отзиви за http://bg-gold.com/index.php?p=items&type=20 ?
Имат мнооого хубави пръстенчета, но цените ми се виждат нереални.
261 лв за пръстен от бяло злато + диамант (та макар и съвсем мъничък и неособено добро качество)? shok
А като кликнеш на "Материал: Сребро" излиза 10лв. shok
Нещо много странно ми се вижда...
Но сме с ограничен бюджет и не ми се иска да се разпростирам над 300лв.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #428 -: септември 21, 2010, 07:31:43 »

Anni80, моят пръстен е оттам и трябва да кажа, че съм изключително доволна! Хората са много любезни (налагаше се да направим корекция на пръстена и затова съм имала среща с тях), изработката е супер - пръстенът ми е от бяло злато и досега не си е променил цвета по никакъв начин. Относно цените мисля, че е най-добре да идете на място и да разпитате, защото зависи от грамажа и от камъка. Не знам цената на моя и за съжаление не мога да те ориентирам sad Желая ти успех!
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #429 -: септември 21, 2010, 14:54:26 »

Незнам за ози магазин, но ми се струва доста нереално къде продават залто на 35 лева грама - никъде!!!
Живея наблизо и утре ще мина да погледна как стоят нещата, ако е достоверно направо ме е яд че вече поръчахме нашите халки sad
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #430 -: септември 21, 2010, 14:59:24 »

Не е 35, а 55 лв. на грам с изработката. Това, което си гледала е борсата за благородни метали smile Де да беше по 35...
Активен
Anni80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #431 -: септември 21, 2010, 19:18:02 »

Не е 35, а 55 лв. на грам с изработката. Това, което си гледала е борсата за благородни метали smile Де да беше по 35...
Пак е малко. На повечето места изкупуват за 30, а продават за 40-45.
Просто ми се струва страшно нереално. Почнах да се чудя от колко време не е обновяван сайтът, но уж имат колекция 2010...
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #432 -: септември 21, 2010, 19:23:15 »

Ами най-добре отидете на място и вижте  pardon Аз споделих мнението си, а вече всеки сам си преценява. Между другото колежката ми, която се жени преди месец ми каза, че е продала злато за 37 лв. на грам, така че явно е различно навсякъде...
Активен
Anni80
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #433 -: септември 21, 2010, 20:58:04 »

Ами най-добре отидете на място и вижте  pardon Аз споделих мнението си, а вече всеки сам си преценява. Между другото колежката ми, която се жени преди месец ми каза, че е продала злато за 37 лв. на грам, така че явно е различно навсякъде...
И това е проблем - времето, защото покрай малкия бебок сме доста заети, а магазинът е точно на другия край на София.
(Тук малко в скобки, за да не се чудите - с половинката ми сме женени от малко повече от година, имаме и дете, но преди няколко седмици каза "Толкова отлагахме за годежния пръстен... Иска ми се да видя и още нещо на ръката ти. Защо не си харесаш?" give_rose)
Затова исках предварително да се спра на някой магазин, в който имат зададени данни, или поне да си вдигат телефона...
Най-вероятно ще отидем до Еспер. По-близко е, а и за там имам повече наблюдения относно модели / цени / качество на обслужване...
Но благодаря за информацията, Тiama. Ще се опитам пак да се свържа и ще видим...
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #434 -: септември 21, 2010, 22:00:23 »

Tiama можеш ли да разпиташ къде си е продала братовчедка ти златото на такава добра цена. Имаме едно подарено злато за да си помогнем за халките smile и затова се вълнувам , ако е удобно де ?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines