Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:21:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 2"  (Прочетена 244660 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 06, 2009, 21:42:00 »

Ех диаманти, диаманти  pardon Обичаме ги, какво да се прави.

Моят съвет за всички дами, които търсят диаманти е САЩ. Ако не могат да отидат или нямат роднини там, да пробват онлайн или дори с ebay, но само проверени търговци. Тук в БГ всичко е твърде скъпо, за да можем да си го позволим повечето от нас. В ел градо например, ми оцениха пръстена за около 13 000 лева  shok, а той всъщност е за около 2-3 хиляди долари от Бостън (не знам с точност, но и годеникът ми се възмути на нашичките, та им се развика). Идеше ми да ги напсувам тези наши търгаши! Тук си струва да купиш малко и фино диамантче, но за всичко различно, като тези великолепие на Cinderella и Crystal, ще трябва сериозно да се бръкнете.

Ето ви снимчица на моя:


* prusten1.JPG (18.34 KB, 160x107 - видяно 6323 пъти.)
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 06, 2009, 21:45:15 »

Камъкът е диамант маркиза - знам, че не е класически, но милото знае, че обичам по-изчанчени неща. Така блести, че не мога да спра да си го гледам. Като сварака съм blush Цвета е D, яркостта е VVSS или нещо подобно, но така си го обичкам.
А датичката е насрочена вече 3 октомври!!! Сватбаааа


* prusten2.JPG (16.41 KB, 160x107 - видяно 6205 пъти.)
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 07, 2009, 03:00:07 »

snowhite, Cinderella пръстените ви са прекрасни  Bravo и между другото и моят е купен в Бостън Wink
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 07, 2009, 05:09:31 »

да и аз съм за купуване на диаманти от САЩ, да не кажа всички ама повечето добри магазини имат и сайтове и си пращат сертификати и всичко си е наред, и плащаш цена за каквото купуваш, докато в БГ само като се каже ДИАМАНТ и ти слагат няколко хиляди заради думичката  tease
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 07, 2009, 09:46:53 »

Cinderella, много ми хареса твоят пръстен smile

Относно купуването на диаманти от САЩ със сигурност е много по-евтино, но аз не съм убедена, че поръчването онлайн е удачен вариант. Може и да има някакви начини, но на мен на първо време ми изниква куриерска фирма, солидна застраховка, ДДС и мита тук и сумата бавно и сигурно ще започне да се повишава.
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 10, 2009, 11:11:33 »

и аз си имам вече пръстенче ето го и него
http://www.5-avenue.com/?a=product&id=476


* 021009105636.jpg (6.39 KB, 200x150 - видяно 6407 пъти.)
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 10, 2009, 22:55:59 »

Здравейте, момичета!

И моят пръстен е от САЩ. Доколкото знам е нямало проблем с поръчката и с доставката.
Марката е Blue Nile. Имат голямо разнообразие на видове диаманти по форма, цвят и т.н., както и разнообразие на самите пръстени.

Изненадата беше голяма, защото аз не знаех кога ще е предложението и милото е крил пръстена близо месец от мен :-)



Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 10, 2009, 23:03:03 »

Честито dar4eto да си го носиш с кеф сега  give_rose
Бухтичка не съм много наясно, но при електронна търговия пак ли се слагат мита и ддс  crazy, мисля че не би трябвало, тук примерно от интернет не се слагат такси-нещо като нащо ддс
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 11, 2009, 08:46:14 »

dar4eto , много ми хареса и твоя, честито smile

Cinderella , да, начисляват се мита и ддс когато става въпрос за страни извън ЕС.
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #39 -: февруари 12, 2009, 00:47:02 »

да и аз съм за купуване на диаманти от САЩ, да не кажа всички ама повечето добри магазини имат и сайтове и си пращат сертификати и всичко си е наред, и плащаш цена за каквото купуваш, докато в БГ само като се каже ДИАМАНТ и ти слагат няколко хиляди заради думичката  tease

Ще съм ви много благодарна, ако препоръчате магазини в usa. И аз съм на мнение, че трябва да се купуват от uk или usa, но все още не мога да открия моя пръстен, пред който да затая дъх blush
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #40 -: февруари 12, 2009, 00:50:52 »

snowhite, Cinderella пръстените ви са прекрасни  Bravo и между другото и моят е купен в Бостън Wink
Cristal, би ли споделила от кой магазин в Бостан? И би ли препоръчала и други магазини там.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 12, 2009, 01:19:45 »

raqraq, моят пръстен е от KAY Jewelers в Cambridge, предлагат много красиви неща и също така изветния диамант Лео. А иначе бих ти препоръчала и Zales - American Diamond Store и Littman Jewelers. Съветвам те, когато купувате пръстена да вземете и пакет застраховка и поддръжка, на мен ми беше много полезно, тъй като трябваше 2 пъти да преправят широчината, докато пръстена стане перфектен (продават ги в стандартната големина 7, а при мен е 5,75). Също така е добре диамантът да се почиства поне на всеки 6 месеца, а застраховката му е доживотна. За този пакет плащате някаква сума при покупката и после цялата поддръжка е безплатна.
Ще чакаме снимки Wink  give_rose
Активен
allinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #42 -: февруари 13, 2009, 13:07:37 »

и аз вече си имам годежен пръстен- халка на bvlgari, с 26 камачета, от години съм влюбена в този пръстен и сега го имам! yahoo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 13, 2009, 13:15:49 »

и аз вече си имам годежен пръстен- халка на bvlgari, с 26 камачета, от години съм влюбена в този пръстен и сега го имам! yahoo

Честитооооооо Bravo
Хайде покажи и снимка!!! Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 13, 2009, 17:40:47 »

Дай да видиме пръстена! Много съм любопитна!

П.С. Честито за придобивката! Girl_hide
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines