Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:34:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Годежен пръстен - 2"  (Прочетена 244598 пъти)
 
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #15 -: февруари 04, 2009, 14:07:18 »

благодаря много за препоръчаните магазини и сайтове heart,
dariii, само може да си безкрайно щастлива, че си открила така спонтанно своя пръстен,  yahoo аз се осланям също на чувствата в търсенето на моя smile
аз преглеждам:
http://www.diamond-heaven.co.uk
http://www.bluenile.com
има ли някой, който си е избрал пръстен от там?
когато сме изпълнени с любов сигурно се предава на всички около нас, защото миналата седмица моя приятелка получи предложение, а приятел потърси съвет, за да избере пръстен за 14.02, разгледахме Altinbas, Forza, El Grado, много е специален момента за тях, а и момичето няма и най- малки подозрения, затова и моето предложение ще поизчака give_rose ще очаквам предложенията ви за магазини, които да посетим
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 04, 2009, 16:29:23 »

ами незнам опитаи тук моя пръстен специално е последния
http://www.5-avenue.com/index.php?a=showcat&cat_id=91&pageID=3
в бургас има един магазин който каботят с тая фирма.
Активен
dariii
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 04, 2009, 16:31:22 »

когато ми го дадат blush  ще направя и снимка да го видите как изглежда на ръка много са нежни наистина. Girl_hide
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 04, 2009, 18:29:33 »

Ееее и твоят миг ще дойде! Ще чакам да се похвалиш скоро. good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 05, 2009, 22:32:26 »

Снимах си и моето пръстенче. Беше ми голяма изненада, защото бях убедена, че момента с пръстена и предложението сме го пропуснали безвъзвратно, но не било така. Даже ме иска официално от родителите. Много ми е миличко момчето!!! Само че, пръстенчето е около 8 размера по-голямо и си го нося на палеца на дясната ръка като най-дебел пръст Wink. Въобразила съм си, че ако си преправя пръстена ще е все едно да искам да променям човека, който ми го е избирал и подарил, така че ще си го нося така.


* prusten4eto.jpg (40.3 KB, 1067x800 - видяно 860 пъти.)
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 05, 2009, 22:45:01 »

Ето го моят пръстен:


Не е нещо особено, но аз си го избирах като бяхме в Бразилия и си го харесвам. Със сини топази е. Само съжалявам, че трябваше да почакам доста докато ми бъде поднесен след това.
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 06, 2009, 00:42:15 »

Боже, момичета, какви стилни пръстени! Желая ви много щастие да ви донесат.

Искам и аз да си присъединя към вас, защото и на моето пръстче блести годежно пръстенче вече и октомври ще бъда булка heart

Няма да ви описвам емоцията, знаете я, откакто определихме дата за сватбата, направо не мога да си намеря място. Всичко е толкова нереално и приказно  smile

Ще постна снимки на моето така чакано пръстенче скоро.

Бъдете позитивни!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 06, 2009, 08:48:42 »

Снимах си и моето пръстенче. Беше ми голяма изненада, защото бях убедена, че момента с пръстена и предложението сме го пропуснали безвъзвратно, но не било така. Даже ме иска официално от родителите. Много ми е миличко момчето!!! Само че, пръстенчето е около 8 размера по-голямо и си го нося на палеца на дясната ръка като най-дебел пръст Wink. Въобразила съм си, че ако си преправя пръстена ще е все едно да искам да променям човека, който ми го е избирал и подарил, така че ще си го нося така.

Той няма как да знае точния ти размер! Преправай си пристена и си го носи с много здраве! Той си остава същия, просто променяш размера. Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 06, 2009, 12:07:09 »

snowhite  ЧЕСТИТО!!!! Bravo Bravo
Хайде и скоро да се похвалиш и с датичка за сватбата  good good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 06, 2009, 12:08:41 »

Той няма как да знае точния ти размер! Преправай си пристена и си го носи с много здраве! Той си остава същия, просто променяш размера. Bravo

О, мен пръстен на палеца не ме притеснява - аз от много време нося там, макар и на другата ръка, който сега свалих, защото не вървеше и двете ми ръце да са така. И въпреки, че се подчинявам на доста малка част от общоприетите суеверия, явно си имам мои си и като не е наложително обратното ще си ги спазвам blush

snowhite, честито и от мен Bravo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 06, 2009, 12:17:27 »

snowhite, радвам се че вашата история завършва/започва така  good
Чакаме да покажеш пръстенчето и датата  give_rose
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 06, 2009, 12:35:34 »

Въпреки че моята сватба мина ще се похваля с моя годежен пръстен.....


* untitled 2.JPG (10.76 KB, 640x512 - видяно 794 пъти.)
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 06, 2009, 18:28:59 »

Здравейте,

Прочетох доста мнения за годежни пръстени и достигнах до извода, че ще купя такъм от САЩ защото наистина има разлика в цената и това което се предлага за нея. Има няколко въпроса, за които ми трябва помощ. Първият не е толкова належащ защото мога и сам да взема решение по въпроса, но все пак: Чудя се за цвета на диаманта, за мен това е най-важния критерии при избора от чисто символична гледна точка, иска ми се да взема такъв с цвят D, но доколкото разбрах всички след I са хубави и с разлики видими само за добре тренирано око. Ako наистина няма съществена разлика можа да наблегна на изработката вместо на цвета и да се получи по-добър резултат, као някои има представа и опит нека каже какво да правя. По-важното за което искам да попитам е дали мога да си купя камъка от САЩ, а пръстена да е от България, защото тук златото е по-изгодно. Има ли някакви рискове при монтирането на камъка върху пръстена и дали е добра идея това което съм намислил. Много ще ви бъда благодарен ако ми дадете съвет.

 blush    smile    pardon

vvvvvv, моят диамант е цвят HI и почти с нищо не се различава от сертифицираните... според мен само професионално око може да разбере разликата. Чистотата е I2, но ако се почиства редовно и това няма голямо значение, тъй като блясъкът му си остава... формата му е Princess-cut, която по принцип е най-любимата на жените и най-търсената за годежен пръстен. Също така е добре диамантът да бъде поне 1/3 карат, под това са доста мънички... А иначе, от къде ще купиш златото няма чак толкова голямо значение, така или иначе 80% от стойността на пръстена е в диаманта, но те съветвам да вземеш бяло злато не под 14 карата smile
Трябва да ти кажа, че аз мнооооого си харесвам моя пръстен и всички веднага го забезлязват, най-вече от блясъка  good Има снимки в моята галерия...

Успех и ни дръж в течение Wink
« Последна редакция: февруари 07, 2009, 02:53:49 от Crystal » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 06, 2009, 19:32:13 »

да си покажа и аз моя
бяло злато-18К
три диамантчета като средния е 1/2 карат, а страничните два са по 1/4 карат
цвят: G-H
чистота: SI
форма: кръгли са-такива си харесвам
мога да дам сайт на лични


* CIMG0102_.JPG (46.63 KB, 309x268 - видяно 12644 пъти.)
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 06, 2009, 19:35:17 »

ето и снимка от сайта че аз не съм мн добра със снимките  blush


* e-111_1171401903.jpg (22.46 KB, 400x378 - видяно 22259 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines