Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:42:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една специална молба  (Прочетена 4382 пъти)
 
bilqna87
Регистриран

Публикации: 3


« -: октомври 27, 2008, 15:08:43 »

Здравейте!

Регистрирах се в този форум, тъй като съм се заела с проект от университета за сватбените традиции в различните страни и при различните култури. Основният проблем е, тази моя курсова работа е чисто визуална. Тоест, трябва да представя същността на дадената сватбена традиция чрез снимкови материали, видео материали и пр. Така че, обръщам се към вас - всички младоженци (без значение културната, религиозната, националната Ви принадлежност), с молба да ми предоставите някакъв материал, за да мога да осъществя това визуално изследване. Искрено се надявам, че не се натрапвам с молбата си и очаквам с нетърпение отговор от Вас.

Благодаря предварително!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 27, 2008, 15:10:28 »

Здравей, поразгледай албумите на младоженците, там има много материал, има ритуали, като захранване в ресторанта, танцуване на кумовете от народни танцьори, извеждане на булката, вземане на булката и т.н
Активен
bilqna87
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #2 -: октомври 27, 2008, 15:27:21 »

Благодаря за информацията. Аз все пак продължавам да приканвам не само българи /ако има такива във форума/ да пишат в случай, че имат желание да ми предоставят снимков материал.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 27, 2008, 15:31:23 »

Мила както ти е казала Голди поразгледай сватбените албуми и си харесай снимки после помоли тези потребители чиийто снимки си харесала да ти предоставят снимки и да се съгласят да ги ползваш.може да влезеш и в темите за обичаите и традиции и да попрочетеш.Така ще имаш освен инфо за самите традици така и за потребителите към които да се обърнеш и които са споделили тези традиции от техния край.

Аз мога да ти предоставя снимка за ритането на менчето например и за захранване на булката и чупенето на чашите.разгледай ги ако моите снимки за ези ритуали ти допаднат ще ти ги пусна.
Друг може за извеждането с кърпичката
За плащането на булката
За булчинскито хоро
« Последна редакция: октомври 27, 2008, 15:33:07 от gucci » Активен
bilqna87
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #4 -: октомври 27, 2008, 15:41:35 »

Благодаря, ще се радвам ако може да видя вашите снимки. Ако е по-удобно може да ми ги пратите на майла, който е [email protected] smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines