Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:53:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интериор, аксесоари и аранжировка!!!  (Прочетена 124746 пъти)
 
mgoranova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 27, 2010, 17:19:13 »

аз не искам да си слагам дьнките, с които сьм била в гнусното метро, в гардероба при чистите дрехи, заради това. Ако видиш тук какви клошари се вьргалят, като не знам кой е седял преди мен

Колко познато ми звучи това. И аз се опитвам да дресирам мъжа да си подрежда дрехите, но това не ми се отдава всеки път
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 27, 2010, 18:44:49 »

inaxastra  и аз предположих че мръстотията е сериозна причина но може применро да се отдели едно по малко рафтче и то е само за дрехите които са ползвани през деня Wink на мен Парижкото мерто ми се стори доста по чистичко от всичко тук blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #137 -: април 27, 2010, 19:41:47 »

на мен Парижкото мерто ми се стори доста по чистичко от всичко тук blum

Олеллееле, сериозно ли ??!!  Oh my ...  girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Не искам да си представям тогава метрото в Бьлгария  shok shok shok

За рафтче нямам място  huhhuh.gif Цяло рафтче е за нас лукс. Иначе е добра идея, не се бях сетила за таква вьзможност. Един ден като заживеем нормално ще си я приложа, много ми допада  good

Засега ще ги тьпчем там на онова чудо. Днес след мини-разместването, то си намери мястото (ти си го видяла, там в "Спалнята" отляво на скрина се вижда малко) между скрина и стената е. Даже отпред може да сложа табуретка или цвете. Засега е пробно. Като си каже и Фаб мнението ще го мислим  smile
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 27, 2010, 22:33:47 »

Еха мерси, за инфото фийбс и мгоранова  give_rose
Това Айко го минавах няколко пъти, но де ми е бил погледааааа pleasantry crazy но тогава съм гледала само антрета и затова тези дребните са ми се изгубили от поглед shok shok shok. Но то едно ли беше да гледам  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 03, 2010, 15:41:11 »

Зарибих се и аз с тези стикери и ето как се получи вкъщи

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/fiibi_bg/007.JPG.html?action=gallery
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 03, 2010, 16:24:27 »

fiibi , много добре се е получило  good
И аз си харесах няколко , и сега обмислям къде мога да ги сложа  blum
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 03, 2010, 22:02:00 »

fiibi екстра е  good, много нежно  Bravo
И аз мислех да слагам стикер дори се бях спряла на 2-3 модела, но сега съм се навила на картина, макар че ще ми излезе по-скъпо  pardon, но определено съм я набелязала вече, щу събирам парите  girl_impossible
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 05, 2010, 20:17:23 »

fiibi_bg много е нежно цветето good,лесно ли го залепихте,ние с нашият стикер много се озорихме  girl_impossible,ако знаех че ще е толкова трудно нямаше да се захващам  angry ето го и него http://maslinka22.multiply.com/photos/album/13#photo=29

а ето ги и колажите над дивана,тъкмо ги сложихме,и се бъзикахме на колко много екскурзии трябва да ходим за да запълним стената  blum
http://maslinka22.multiply.com/photos/album/13#photo=31
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 06, 2010, 13:12:02 »

Много лесно стана.Залепяш стикера и после изчакваш 10 -на минути и след това отлепяш.Ако започне да се отлепя стикера от стената просто го натискаш повторно с хавлиена кърпа над транспортното фолио.Ние го залепихме за половин час максимум:)
Радвам се,че ви харесва:)
Активен
m0nika
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #144 -: август 27, 2019, 01:56:37 »

Можеш да разгледаш сайта на Чолаков и Гонгалов, имат много интересни предложения (завършени проекти). Аз оттам си харесах една кухня, доста минималистично, но точно по моя вкус. По всяка вероятност ще ги ползвам и за стаята на брат ми.
Активен
rzamen
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #145 -: януари 16, 2020, 23:58:30 »

Има ли хора тук? Кажете мнение какви охранителни ролетни врати да избера?
Имало некви с алуминиеви ламели и пяна, метални, ветроупорни... Кои са най-добри за гараж?
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines