Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:48:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интериор, аксесоари и аранжировка!!!  (Прочетена 125348 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 11, 2008, 09:49:14 »

Виждала съм подобни в ДОМКО и в Лабиринт - и аз много ги харесвам  good

Те са като лепенки - отлепят се от картона, на който са залепени и се лепят на стената .

Дано си намериш и скоро да ни показваш как си ги оползотворила  girl_wink

Знам че може и да се отпечата конкретен мотив, който си избрала като ангажираш рекламна агенция например......незнам дали Gucci не беше направила така ....или нещо подобно  pardon
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 09:51:36 от Gerka » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #61 -: ноември 11, 2008, 10:53:42 »

Душко аз си купих от Домкото (пускам ти снимки на моите на мейла).
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 11, 2008, 19:41:32 »

Моите са от рекламна агенция.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 11, 2008, 22:59:57 »

Diavolitse, скапа моя - нищо нямам в пощата pardon
Gucci колко ти взеха от тая агенция и за какво ( ако може пусни снимка) , щот работим с една рекламна агенция и мога да питам ! Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 12, 2008, 15:30:17 »

Ами струват 20 лв и е ето това
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #65 -: ноември 28, 2008, 16:41:08 »

Малко идейки за интересни интериорни декорации, които можем и сами да си направим: http://www.diyideas.com/quickprojects/WallsFloors/wall-art_ss1.html
С бутоните Previous и Next точно над снимката можете да разгледате всички предложения.
Ето и за цветя и градина: http://www.diyideas.com/outdoorideas/Yards/container-gardening-ideas_ss1.html
Активен
missdenny
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #66 -: ноември 30, 2008, 22:15:41 »

а само в София ли имат офиси?
Активен
eshach_s
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #67 -: януари 23, 2009, 17:47:27 »

Здравейте на всички.

Имам апартамент, не е голям около 60 кв.м., става въпрос за Варна.
Искам да го обзаведа и да стане готин и уютен. Търся фирма за вътрешен дизайн, бихте ли ми помогнали с мнения и съвети.

Доста порових в нета. Малко съм объркан. Хареса ми една фирма INDESIGN, ето сайтчето http://www.indesign-bg.com/
Харесаха ми проектите и цените, по-ниски са от останалите. Сайта им е готин, доста инфо има.

Някой чувал ли е нещо за тях, сериозни ли са, мога ли да им се доверя, работят ли добре. Искам да чуя мнения ако сти ги ползвали или на ваши приятели и познати.

Предварително благодаря на всички.
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #68 -: февруари 20, 2009, 20:10:31 »

eshach_s ,
здравей! Наистина в този саит има доста интересни неща. Определено ще взема идеи от там smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 11, 2009, 18:54:37 »

Ето една идейка и от мен. Вече няколко приятелки я взаимстваха и са много доволни. Купих си съвсем обикновени рамчици за снимка и си извадих няколко снимки от сватбата в черно-бял вариант и ги сложих като акцент на стената във входното антре. Не са цветни за да не става много шарено, а така в черно бял вид имат малко ретро и много стилна визия. Дори сега се замислям за един доста по-голям елемент от наша сватбена снимка в дълга и тясна рамка над спалнята.


* n1050831250_421396_4807567.jpg (27.57 KB, 453x604 - видяно 389 пъти.)
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #70 -: май 12, 2009, 00:44:03 »

Адри искам да те поздравя за идеята! Наистина много оригинално и стилно,  Bravo
в същото време много лесно за направа.
Много е хубаво smile
И ако не е тайна кой елемент би сложила над спалнята от сватбата? smile
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 12, 2009, 12:04:57 »

Като казвам елемент имам предвид наистина само фрагмент от дадена снимка, дотолкова изрязан, че по-скоро да загатва, отколкото да показва ясно какво е изобразено. Мисля си за сключените ни длани в мнооого близък план или пък само устни в целувка. В случая трябва да благодая на фотографа, че ни даде дигитални негативи на снимките от сватбата с наистина много високо качество и затова мога да си позволя подобно уголемяване на елементи при голям формат на снимката.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 12, 2009, 19:57:47 »

Addri ,идеята със снимките е наистина страшно оригинална! @}->--Аз,лично съм голям фен на подобни "украси" на интериора в къщи и ще се възползвам от твоята със сигурност ;)В нас съм направила,в малко по-голяма,обща рамка фотоколаж от избрани наши мигове преди сватбата.Мисля дори,че подобно нещо е идеалният подарък за годишнина от сватбата  Wink
« Последна редакция: май 12, 2009, 20:06:07 от Ani » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 20, 2009, 08:52:45 »

Така... от скоро съм горда собственичка на ново апартаментче - малко е, но пък си е наше...  blush
Та понеже на мен все ми хрумват "нестандартни" идеи (слагам го в кавички, защото на мен си ми изглеждат съвсем логични и нормални, ама като тръгна да търся нещо - ами няма бре!  shok)...
И сега си търся столове. Само че не ми се дават сума ти пари за тези столове и ми се ще да са на цена не повече от 60лв единият. Проблемът е, че искам да мога да си избирам и цвета на дървото и цвета на дамаската.
Случайно да знаете къде мога да си поръчам такива столове?
Искам бели столове с дамаска в бордо!  girl_wink

В нета се рових доста, но засега без успех...  :'(

П.П. Единственото, което намерих засега е http://www.zax.bg/, но ми се струва, че няма да са много евтини...   huhhuh.gif
« Последна редакция: май 20, 2009, 09:32:45 от menyanthe » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 20, 2009, 09:55:51 »

Хайде, още една темичка за новодомците  Girl_hide

А моят конкретен въпрос е свързан с т.нар. Венецианска мазилка, която съм си харесала за стените в коридора.
Дали някой си е сложил такава, знаете ли лесно ли се поддържа, колко излиза поставянето й и т.н.
Открих в сайта на една фирма цена за 24кг, които би трябвало да стигат за 24кв.м. площ, минати на 3 ръце според тях - 374лв. Дали това е ОК като цена? Предполагам не включва поставяне, а само материала?
Моля, ако някой има повече инфо да сподели  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines