Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 328964 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 01, 2014, 13:44:33 »

Искам кухня с остров. Не съм обаче сигурна колко ще ми излезе като цена.
 Мислех си дали мога да намеря някакъв вариант до 2000лв.  sad angry Не знам дали всъщност  ще ми стигнат парите за такава.  pleasantry
Гледах идеи в нета,но не попаднах на такъв тип кухня из познатите мебелни магазини в София.
За екстри като начини на отваряне,плавно прибиране и всякакви приставки ще го мисля чак когато намеря място където да има това,което търся.
« Последна редакция: ноември 01, 2014, 13:46:10 от crazynelly » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #406 -: ноември 01, 2014, 13:50:24 »

Кухня с остров за 2000 лева не си и мечтай, виж нашата в месечната тема сложих я в понеделник снимката и е 5000+  без уредите
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 01, 2014, 14:08:26 »

Ясно.. Извинявай,но не следя темата и не знам къде точно да намеря тази снимка.
Значи мечтите ми за мечтаната кухня се разбиха тотално.  girl_impossible
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #408 -: ноември 01, 2014, 15:22:32 »

Ето :

http://prikachi.com/images/800/7687800I.jpg

Знам кухните са много скъпи....
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 01, 2014, 19:05:11 »

Благодаря ти за снимката. Кухнята е супер.
При нас няма как да се направи ъглова кухня.  angry Просто има прозорци на две от стените.
А пък то кухнята не е точно отделно помещение,но аз мисля да си сложа плъзгащи врати,за да я отделя от хола.
Но ъгъл подходящ като за такъв тип кухня нямам и за това с островче го измислих,че ще е по-добре.
Но май няма да мога да си го позволя.  angry  cray
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 03, 2015, 10:57:27 »

Дами, кухнята е стаята, в която най-често, може би, отваряме наличните шкафове. Та, искам да ви питам, какви панти и механизми използвахте при направата на мебелите ви и доволни ли сте от тях? smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 04, 2015, 14:28:58 »

Механизмите и панти те са много важни и не бива да се прави компромис с тях. Ние сме с Блум.към 2500лв дадахме, но за сега сне доволни.минали са две години.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #412 -: февруари 04, 2015, 15:03:40 »

Ние сега сме с кухня, правена от предишните собственици. Пантите и механизмите са на Ферари и са на поне 5 години. В стария апартамент мисля, че бяха на Блум. Определено мебелния обков е много важен, въпреки, че реално даваш много пари, а насреща на пръв поглед не виждаш нещо кой знае колко мащабно pardon
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 04, 2015, 16:00:01 »

Дааа smile Много ви благодаря, че писахте! give_rose
Брат ми работи във фирмата-доставчик за България на Блум и по неговите думи те са най-доброто. Ние сега си поръчваме спалня и много се двоумим дали да изберем най-доброто, съответно и най-скъпото, или да минем с нещо средно като цена и качество... След това ще поръчваме и кухня.
В крайна сметка, вчера милото рече и отсече, че веднъж на доста години се прави спалня/кухня и трябва да е както си трябва smile Та май Блум ще да бъдат.
Иначе на нас ни препоръчаха и Хеттич, също били добри.


П.С. Доста от темите тук не са особено "активни" през последните месеци. Щеше ми се да видя идеи и да обсъдя с млади семейства какво, как, защо относно мебелите в новия дом  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 13, 2015, 11:26:36 »

В началото на октомври ни монтираха кухнята, поръчахме я от Айко по поръчка, бяхме харесали модел Прего. Попаднахме на УНИКАЛЕН консултант, който е завършил интериорен дизайн и се занимава с проектите на кухните там. Отидохме 2 дни преди края на една промоция, която бяха пуснали и само заради професионализма му успяхме да дойде да измери на място (понеже имам доста чупки, където е кухнята), да направи проект, да променим някой неща, да одобрим и поръчаме кухнята в срок, така че да не излезе 11000лв, а с доставка+качване+монтаж 7000лв. Това с всички желани, шкафове, механизми Блум, вградени - съдомиялна, хладилник, кош (Брабантия) аспиратор и допълнителен шкаф за газово котле+микровълнова и хлебопекарна..Искахме да имаме остров, но понеже има една колона в близост до кухненските шкафове, нямаше как да стане, така че да е красиво и най-важното практично. Направиха ни висок плот и всичко по нашите изисиквания, шкафове, механизми, огъвания на врати..Това е без уредите smile.. В началото си мислехме кухня 4-5хил. лв, ама като започнахме да гледаме.. Искаме да е най-доброто все пак не се прави всеки ден...  Просто съм изключително доволна!! Ако някой иска мога да дам контакт с човека, останалите не ми се струваха толкова в час, да си призная.. беше чист късмет, че попаднахме на него smile  yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #415 -: февруари 13, 2015, 12:30:34 »

Дай да я видим, че и ние нали наскоро правихме и още ми е тръпка  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 13, 2015, 12:34:45 »

Довечера, обещавам smile  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #417 -: февруари 14, 2015, 21:58:07 »

Цената от 7000 е ок ,щом и техниката влиза в нея.
Нашата кухня без уредите е 7 ....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 16, 2015, 09:07:43 »

Ако става въпрос за моята кухня е 7000 лв. без уредите, само шкафовете и механизмите smile Имах предвид, че е с механизми за вграждане на посочените уреди. Уредите ни са Бош (произведени в Германия) за печка, плод с 4 котлона (3 газови+1 на ток), абсорбатор, съдомиялна, хладилник, микровълнова + перална и сушилня (които са в мокро помещение) и за тях на промоция от Техномикс платихме 6000лв.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 16, 2015, 09:16:15 »

Това е едната част на кухнята smile


* IMG_5345.JPG (24.51 KB, 320x240 - видяно 3011 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines