Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:30:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330222 пъти)
 
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #390 -: юни 07, 2011, 14:26:06 »

Хайде и ние като новодомци да покажем кухничката  CHEERS

Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #391 -: юни 08, 2011, 16:42:36 »

Някой слагал ли си е готов кухненски комплект закупен от някой мебелен магазин? Как стоят нещата с тях?
Искаме да си направим някаква кухня в апартамента.... нещо съвсем просто, за да има къде да си прибирам посудата поне.... но не мисля, че можем да отделим повече от 600 лв за шкафове sad
Някой има ли идея от къде и как може да си направим евтина кухничка
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 16, 2011, 14:00:10 »

Пламена, със сигурност има много магазини в които се предлагат така наречените модулни кухни, които са на отделни шкафчета и ценово излизат към 500- 600 лева. За Пловдив мога да ти препоръчам няколко магазина, не знам от кой град си.
 Също в Метро има един два вида кухнички за по 300 лева, не са лоши.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 06, 2012, 09:40:11 »

Здравейтеее!!!!
Отдавна не се е писало тук,дано има желаещи да я обновим.Исках да попитам какво представляват тези сушилници за чинии,със сигърност искам сушилника ми да е скрит,но не мога да си го предствя!Може ли да ми обясните или да изпратите снимки...Благодаря! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 06, 2012, 09:57:19 »

Довечера ще ти пусна снимка на моя сушилник. Но е подобен на този
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 09, 2012, 13:02:36 »

отцедниците за вграждане най-често биват с поставка за чинии, чаши и тавичка и представляват ето това
като разстоянието между двете поставки може да варира взависимост от размера на шкафа ти. Miss е показала такъв при който двете поставки са много близо и реално неможе да се ползва за високи чаши.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #396 -: юли 09, 2012, 13:18:06 »

Височината може да определите сами, по време на монтажа. Ние така направихме заедно с майсторите избрахме оптимална височина. Все пак този шкаф обикновено е над мивката и траябва да се съобрази не само с височината на чашите, а си ръста на домакинята. Нали не си представяте да миете чинии и със стълбичка да ги слагате горе?

Още нещо важно - този шкаф има под тавичката дъно от материала на шкафа. Някои прозводители на кухни предлагат  шкаф без дъно, т.е. имате само тавичката за отцеждане и излишната вода ако има се оттича не в шкафа а директно в мивката. Това е по-добрия вариант по-принцип, комбинацията дърво и течаща вода знаете до какво води.
« Последна редакция: юли 09, 2012, 13:22:31 от kiwi » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 09, 2012, 15:34:35 »

А такъв щкаф дали събира големи тави или тенджери?
И ако не къде ги сушите?
Аз лично бих предпочела миялна машина. Нали и от там излизат сухи!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 09, 2012, 15:43:22 »

В затворена в шкаф такава сушилня много зависи и колко са големи тавите и тенджерите...
Нз нашата не е във шкаф, ами в ъгъл до батерията - удобно ми е, а и не се вижда, защото микровълновата и хладилника я крият, сестра ми си е прибрала сушилнята над мивката  - на мен не ми е удобно.  Височината не ми го позволява  blush
А за съдомиялнята - нашите излизат сухи, въпреки, че нашата няма за изсушаване. Разбира се , не ги вадя веднага след като приключи, ами отварям вратата малко да изстинат и съответно се изсушават.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #399 -: юли 09, 2012, 15:44:20 »

Събират се тави и тенджери, ако е от високите. Моя е с отваряне на този принцип и е много удобно и за тави, дори тези квадратните, които се продават заедно с печката.

Миялната не смятам, че е рентабилно да я напълня с две тави, предпочитам тях на ръка да измия, а останалото в миялната smile


« Последна редакция: юли 09, 2012, 15:46:20 от kiwi » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: октомври 22, 2013, 17:16:50 »

Прегледах целият сайт...и ние сме на тази вълна, но аз нямам и бегла идея как искам да ми изглежда кухнята...абе апартамента направо...не знам какви да са цветовете. В кухнята има едни плочки в мишо сиво, които изобщо не ми харесват и не искам да се съобразявам с тях, но от друга страна някак си не мога да си позволя точно сега да подменям и плочки и не знам...нищо в сиво не ми харесва. А майсторите почти са приключили с шпакленето и идва ред на цветовете...Дано тези които ще правят проекта да са по-идейни.... sad
Активен
lontan
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #401 -: декември 20, 2013, 10:13:09 »

Това са сушилника от горе е много добро и практично smile Винаги сме искали такава smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: октомври 30, 2014, 10:36:55 »

Здравейте! Имам едно запитване,но не знам дали някой би ми помогнал..
Предстой ни да обзавеждаме апартамента си и се чудя къде да потърся кухни. tuktuk
Ако може някой да ми предложи магазини,от които е доволен ще съм много благодарна.
За София става въпрос. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #403 -: октомври 30, 2014, 10:47:23 »

всичко зависи колко пари можеш да отделиш, нашата е от Apoint, те са дизайнери, в момента тече промоция в ЕНИКОМ-М  имат 20% намаление и много хубави кухни
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #404 -: октомври 31, 2014, 11:34:37 »

crazynelly, според мен първо трябва да разгледаш идеи в нета и да видиш реално какво се предлага като цяло - шкафове, отваряне, плавно прибиране на чекмеджета, вграждане на уреди, подредба. После си изясняваш какво искаш и какво не и тогава вече търсиш фирма, която да го изпълни. Искам да ти кажа, че в стария апартамент свекър ми проектира кухнята, дадохме я през фирма в София за поръчка, а реално беше направена в Русе crazy Доставката ни беше безплатна, като единствено трябваше да е съобразена с месечния им транспорт до техни представители в Пловдив.
Така например същата кухня ни се оскъпи (не кой знае колко), защото беше доста висок плота, т.е. долния ред шкафове нямаше нищо общо със стандартите. pardon
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines