Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:02:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330175 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: октомври 27, 2015, 17:01:57 »

На майка ми е гранитна, но е правена, не е купувана и е сглобка. Единствено ни посъветваха да я обработим със някаква специална смола за естествен камък. Не й личи да е надрана никъде.
Иначе и аз много харесвам ретро визията на кухните. Горение имат ретро серия на хладилници,даже в офиса сме с такъв специално заради цвета.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #451 -: октомври 27, 2015, 17:08:27 »

Даааа Нат, точно за тези говоря, само че имат вариант хладилник+фризер и ще е такъв Wink Иначе те имат цяла ретро серия за уреди за вграждане, микровълнова и тн, та с тях ще сме Wink И в нашия офис сме с горение ама не толкова шукаритетни  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: октомври 27, 2015, 17:13:14 »

На мен и тези ми се виждат малко малки вътре, ама вече почти няма нормални хладилници на пазара. За тези не знам дали ще ги пуснат намалени скоро...но не пречи да следите промоциите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: октомври 27, 2015, 17:15:35 »

Супер са малки.. Шефа ми е с такъв хладилник+фризер.. Ама го замъкна на вилата и се оправи.. Иначе са божествено красиви.. Обожавам ретро визията, но според мен за апартамент изобщо не става.. Фери, завиждам ти за къщата..  blush

Едит: Освен, ако не е от онези апартаменти с високите на 5м тавани  heart
« Последна редакция: октомври 27, 2015, 17:31:00 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #454 -: октомври 27, 2015, 17:37:44 »

О, нашата къща хич не е с високи тавани, ама не си я представям в друг стил освен ретро smile Честно казано не съм ги виждала наживо, защото трябва специално да ги поръчаме или да ходим до склада на Горение (което е по-вероятното), но наистина напоследък мн малки хладилници са напускали  NO Но са по-големият вариант от вградените, които са другат ми опция, защото никакъв друг не би отивал според мен  pardon

Тони, аз пък ти завиждам за колата  blush Ама не смея да ви честитя още, че и аз като теб докато не видя не казвам/вярвам...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: октомври 27, 2015, 17:43:05 »

А,има ги изложени в един магазин на Симеоновско преди Околовръстното.Пада се от дясната страна, но не се сещам как се казва.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: октомври 27, 2015, 19:11:02 »

Фери, аз за апартамент говорех с високите тавани.. За къща си е перфектно.. Може някой ден и аз да имам шанс да обзавеждам такава  Hide Аз да си призная не съм ги виждала никъде на живо, освен на вилата на шефа.. Как прозвуча.. Шефката ме заведее хахахах  blush funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: октомври 28, 2015, 08:53:19 »

Магазинът на Симеоновско е техномикс. Сега минах от там smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: октомври 28, 2015, 08:56:27 »

Нашите уреди са от там.. Хм.. Но ние реално си знаехме какви точно искахме, защото в квартирата бяхме с БОШ същите.. И ги поръчахме онлайн на някаква луда, шано промоция  yahoo
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #459 -: октомври 28, 2015, 09:54:17 »

Няма ги в Техномикс...поне сега, ние доста пъти ходихме там за пералня, прахосмукачка и телевизор, ама нямаше нищо от ретро серията  pardon Ще видим къде е склада, че май там има отстъпка Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: октомври 28, 2015, 11:07:01 »

Е днес ги видях изложени на витрината на 2 етаж тия ретро хладилници. Те май са 2 магазина там, единя е на околовръстното, а другия се пада малко след кръстовището с г.м.димитров smile един голям червена фасада...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: октомври 28, 2015, 11:15:21 »

Да, срещу едно посолство.  good Малко след светофара над Краси (гостилницата) funnytooth
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #462 -: октомври 28, 2015, 12:01:54 »

Хахаха няма да ги хвана днес, че ще съм ученолюбива след работа, ама ще минем специално да ги видим тия дни  Girl_hide Явно скоро са ги изложили, защото специално за тази серия питахме и нямаше нищо  pardon

Бтв спряхме се на оферта за кухнята, в събота ще дойдат за размери и ще я започват  danceg Момчето, което ни направи шкафа за баня...понеже всички оферти, които получихме са с много малка разлика, а на него най-много му харесвам работата и така Wink
Активен
Athens
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #463 -: ноември 04, 2015, 11:41:21 »

Здравейте и от мен!

Нова съм във форума  smile


На нас ни предстои дооправяне на кухнята и скоро ще започнем да търсим кухненско диванче и засега клоня към кухненски ъгъл. Маса и два стола имаме, но за останалото пространство предпочитаме да го запълним с диван.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #464 -: ноември 21, 2015, 15:37:44 »

А, Али я да те питам, мивката не ти се драска нали? Че малко ме притеснява...Иначе благодаря, и аз нямам търпение да стане  Girl_hide Обичам всичко антично, да изглежда старо и класическо smile Почти година търсих шкаф за баня, който да отговаря на всичките ми приумици...не намерих и си поръчахме...вярно на малко по-висока цена отколкото нормалните хора дават, ама ми е както беше в главата всичко  pardon

Да ви покажа кафе-машината: http://www.pazaruvaj.com/kafemashini-c3174/ariete/1388-caffe-retro-p183041171/  такава, само че кремаво и е на лидълската марка, някакъв луд късмет...влязохме да си купим сладолед и взех последната такава машина  heart
Лидълската марка се казва Силвър крес,много добри впечетления имам техните марки.Със здраве да си я ползвате
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines