Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 13:48:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 329643 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 26, 2015, 08:50:12 »

Мерси, Виви smile Не ни отива много на кухнята в тези цветове, но.. Имахме си я от квартирата още и толкова я обичам, че си я запазихме  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 26, 2015, 10:00:17 »

Тони, много свежа кухня сте си обазвели!  Bravo
Аз няма да се хваля, понеже сме на квартира още и тепърва гледаме апартаменти...докато стигна до обазвеждане на кухнята..... girl_impossible crazy
Иначе сегашната ми кухня е малка, но много функционална. Терасата е усвоена и е обособена като трапезария и от хола се вижда само масата. Там съм си направила и един кът за цветята - малката джунгла, както я нарича ММ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 26, 2015, 12:13:47 »

 Offtopic Нат, ние просто малко на обратно направихме нещата.. Плащахме наем 650лв. за две стаи с Илиян и ни писна.. Намерихме апартамента без да сме търсили!!! Илиян работи с много стоителни надзорници, има една жена, която доста му помага в работата и тя ни каза веднъж, че ще купува на сина си апартамент в кооперация в Овча Купел, гарантира че по-добро строителство в София в момента няма, собственика е много сериозен и т.н. Аз като чух Ов.К.  bad викам на Илиян - абсурд, тогава имаше останали само 7-8 апартамента! Минаха няколко месеца (2-3) и Илиян вика писна ми да давам пари за наем, дай поне да ги даваме на банката и да си изплащаме наше място.. Свързахме се със строителя (който се оказа от ВРАЦА) чрез жената и бяха останали само 3 свободни  Oh my ... , а още нямаше акт 16.. Мястото не ме грабна, но като влязохме в апартамента.. беше всичко, което сме искали... Да има много място, две спални, две тераси, баня и тоалетна, отделно друга тоалетна, голяма трапезария, изцяло южен.. Много разчупен, аз мразя правите ъгли и еднакви стаи, като кубчета или аквариум, винаги подобна асоциация си правя..  heart Оправихме документите за заем, дадохме си всички спестявания и след 3 месеца!! (всички казваха, че няма как толкова бързо да го направим, понеже нямаше плочки нищо - само врати и радиатори, на шпакловка) се нанесохме с мебели и всичко  heart

Хората обикновено първо пряват сватба и после, ние все наопаки  blush И вие ще си намерите вашето място  good
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #438 -: април 16, 2015, 09:39:19 »

На нас ни предстои обзавеждане на кухня-за момента само шкафчетата са сложени, в червен цвят. Тепърва ще избираме всичко останало, като най-много се чуда дали да вземем маса със столове, или маса и ъглов диван+столове.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #439 -: април 16, 2015, 09:52:43 »

По принцип за мен кухненският диван е алтернатива за спане, когато има гости. Иначе ми е мебел, която заема твърде много място. Само да ми пълни стаята - не, мерси! Сега сме с голяма трапезарна маса и 6 стола. Имаме достатъчно място да настаняваме хора за сън и затова не искам да ги заменям. При това са изключително удобни за стоене на тях.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 16, 2015, 10:03:08 »

 goodpost При нас ситуацията е същата. Предпочитам диван в хола или частта, която е отредена за това, а в кухненския кът да си е само голяма маса с доатъчно столове (в нашия случай 6). Когато имаме повече гости местим масата и използваме дивана от хола, който не е толкова нисък, просто го съобразихме така че да пасва  pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 16, 2015, 13:55:15 »

Аз пък дивана в кухнята го виждам освен за спане и за скласиране на разни нещица. И да си призная даже нямаме столове. Е имаме едни сгъваеми като дойдат гости, но дребната сега много се катери и се радвам, че няма столове, а дивана е стабилен за катерене.
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #442 -: април 17, 2015, 08:16:30 »

Много се двоумя за дивана. За момента обмислям вариант диван и няколко стола nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #443 -: октомври 24, 2015, 22:55:14 »

Я да разбутам малко темата, че ние сме на вълна кухня в момента smile Още събираме оферти, нашата е П-образна, 3 стени с шкафове ще имаме по около 2,5 м...бая шкафове са си, та засега имаме от ИКЕА - 4500 някъде, с механизми и тн, от 3-ма дърводелци, единият го отписахме веднага 6500 без механизми, другият около 6000 ама масив, сега го чакаме за ПДЧ и само вратички от масив да ни каже, но предполагам ще е доста по-евтино и последният, който ми е фаворит, защото ни направи прекрасен шкаф за баня - 4100 ама без плот, че няма такъв какъвто искаме...та до края на другата седмица имаме време да мислим smile Иначе ще е в ретро стил всичко, уредите са от ретро серията на Горение, трябва да ни пристигне скоро фурната, уцелих си и такава кафе машина. Като цяло затова са по-скъпи малко шкафовете, заради фрезованите вратички, но са доста по-малко от около 10 000, които ни искаха в Аико и Еником например...ами абсурдно ми се струва  huhhuh.gif Бели ще са ни шкафовете, на пода ламинат, дървен плот, мивката ще ми е или керамика или гранит, на стената плочки като стане готово ще се похваля Wink Относно столове/диван, ще си сложим и двете, да има къде да посрещаме повече гости, има място, защото си имаме отделна трапезария и ще я използваме за гостоприемство  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: октомври 26, 2015, 21:38:27 »

Много хубаво звучи. Само да знаеш,че е голям трън бялата кухня. На нашите е бяла и се чисти по 2 пъти в седмицата, понеже много си личи мръсното около дръжките. :/
На мен ми се вижда добра офертата за ПДЧ + масив  good В момента сме с такива шкафове, които са бая старички- не им личи. good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #445 -: октомври 27, 2015, 09:51:08 »

Нати, знам, че се чисти трудно, ама това искам...пък и съм малко маниак, така или иначе жуля непрекъснато  pardon И на мен тази оферта май най-сносна ми се вижда, днес го чакаме да ни каже окончателна цена и да подписваме договор да започва, че нямам търпение вече  smile Имаме драма с хладилника...искахме да го вградим, ама тия за вграждане много малки ни се виждат  NO Та май ще си вземем този, който си е от ретро серията...леко ме боли сърцето, че е 1300 лв, ама се надяваме някакъв промоционален да пуснат по празниците  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #446 -: октомври 27, 2015, 13:17:36 »

Фери, вчера се засилих да пиша - страхотни идеи Bravo Много ще ми е интересно да покажеш после. По празниците със сигурност ще има промоции, така че изчакай с хладилника. За мивката щях да пиша - нашата е гранитна и съм супер доволна. Много е светла, нещо като сивкаво-бяло, обаче се чисти лесно. Няма и много улеи по оцедника, че там е най-зорно да се търка.
Нашият плот е светъл, обаче носи мръсотия. Виж, за шкафчетата и дръжките - ще си иска ръчичка, няма как Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #447 -: октомври 27, 2015, 14:28:54 »

А, Али я да те питам, мивката не ти се драска нали? Че малко ме притеснява...Иначе благодаря, и аз нямам търпение да стане  Girl_hide Обичам всичко антично, да изглежда старо и класическо smile Почти година търсих шкаф за баня, който да отговаря на всичките ми приумици...не намерих и си поръчахме...вярно на малко по-висока цена отколкото нормалните хора дават, ама ми е както беше в главата всичко  pardon

Да ви покажа кафе-машината: http://www.pazaruvaj.com/kafemashini-c3174/ariete/1388-caffe-retro-p183041171/  такава, само че кремаво и е на лидълската марка, някакъв луд късмет...влязохме да си купим сладолед и взех последната такава машина  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #448 -: октомври 27, 2015, 14:37:28 »

Ааааа, страхотна е машината Bravo
Не, не ми се драска мивката. Стои много леко напръскана като се вгледаш. Нашата като модел е много модернистична, та не мога да кажа "Вземи си точно тази". Квадратна е, с прави ъгли навсякъде. Това е една идея по-трудно за чистене, но не и невъзможно. Сега даже търся специален препарат за гранит. Предполагам, че все ще има нещо подобно, просто не съм обикаляла чак толкова по специализирани магазини.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #449 -: октомври 27, 2015, 15:04:16 »

Хихи добре Wink Ще си взема и аз гранитна значи, да споделиш после за препарата...иначе мойта ще е от по-облите  blum
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines