Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:53:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330453 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 16, 2015, 09:18:08 »

Тук са хладилника и един уникален объл шкаф, който обожавам.. побра толковаааа много неща  heart Много искахме от другата страна на хладилника да имаме същия объл шкаф, но цената му беше 1000лв. и за сега се отказахме от 2ри, винаги може да поръчаме в бъдеще такъв... Въпреки, че от толкова шкафове, не знам какво ще сложа  Girl_hide

Снимката е обърната, но не знам как да я врътна  pardon


* IMG_5346.JPG (23.11 KB, 320x240 - видяно 2181 пъти.)
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 09:19:57 от alexandrova_90 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 16, 2015, 09:20:47 »

Тук си скрихме газовото котле, микровълновата и хлебопекарната smile


* IMG_5347.JPG (22.44 KB, 320x240 - видяно 2121 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #422 -: февруари 16, 2015, 09:38:22 »

alexandrova_90, много са хубави нещата! Bravo Нормално е да излезе такава цена - имаш принт, имаш обли форми, имаш гланцови повърхности, ако и обковът е от по-скъпите... Цените се трупат. И да, кухнята и банята са помещения, които се ремонтират на доста години един път.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 16, 2015, 09:39:42 »

Александрова, не занм кое как върви сега, ама за такава малка кухня толкова пари ми се виждат страшно много.
Вярно че е с тези скъпите гланцирани плоскости, ама все пак като гледам не ми се виждат повече от 4 метра кухня.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 16, 2015, 09:42:57 »

Абсолютно, не съцаляваме за нито един даден лев... Много сме доволни, че я направиха, както искахме и се получи весело, модерно, но същевременно уютно. Искаха да ни снимат едната спалня и всекидневната за списанието на Айко хаха, но с ММ решихме да пропуснем  blush

П.П Пънк, кухнята е снимата кофти, понеже нямах много време сутринта, но реално има още шкафове вляво на основната част и си е бая, дори хората като идваха в нас в началото, казваха "Какво ще ги правите толкова шкафове" smile Не съм смятала колко ни излезе на м, знам че има такава практика, но понеже останахме много доволни, не се и замисляхме smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #425 -: февруари 16, 2015, 09:44:22 »

И аз това си помислих, доста скъпо ви е излезнала кухнята. Нашата е в пъти по голяма, има страшно много шкафове, дизайнер ползвахме, да не говорим колко криви ъгли имахме и е по евтина от вашата без уредите естествено. Можеби допълнителните механизми са я оскъпили но и при нас има доста. Но е хубава и със здраве да си я ползвате!  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 16, 2015, 09:44:56 »

А пропуснах да кача, най-любимата ми картина. Много е тематична, точно в кухненската част, ходихме в КАРЕ дизайн и като я видях  heart Хем прасе, а е в цветовете на кухнята  funnytooth Директно я взехме  yahoo


* IMG_5344.JPG (23.73 KB, 320x240 - видяно 2129 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #427 -: февруари 16, 2015, 09:49:24 »

Ние, като дойдохме в новия апартамент, имахме готова кухня. Наложи се да сменим плота (3,30 м. дължина), сменихме мивката (около 280 лв. гранитена) и намалихме едни врати на шкафа под мивката, за да се навре съдомиялната. Включвам и малко преправяне на тръби, нов водомер и нова водобранна лайсна на плота. Не сме дали и 1 лв за труд, защото свекърът ми направи всичко. Въпреки това, цялото удоволствие излезе малко над 1000 лв. pardon
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 16, 2015, 09:52:40 »

Е Али, то само плота и мивката сигурно са ви 600 лв. без труда.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 16, 2015, 09:53:19 »

Дам, скъпо си е.. Иначе, освен механизмите, стъкления принт, покритието, другото скъпо беше именно водобранната лайсна, на която ММ държеше много.. Аз, да си призная не разбирам и не мога да обясня много, много какво й е специалното  blush

Едит: Взехме си отделно от това и кош Брабантия, вграден в единия шкаф (150лв, ама супер удобно good), смесител и мивка Франке (ММ много държеше на тях, понеже той е продуктов мениджър в една фирма за ВиК материали и инсталации), аз като чух 1000лв за мивка и смесител, исках да припадна, но се указаха добра инвестиция... Ще видим занапред  good
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 09:56:01 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 16, 2015, 10:21:02 »

Нашата кухня е усвоена тераса от панелка. Беше си готова като купихме апартамента, ние само уредите си купихме. Предишният собсвеник почти всичко е правил сам и е гледал да пести - няма плочки зад печката и хладилника и не може да им се разменят местата. А печката е тип Раховец. Ама с аспиратор Wink Не че го ползваме, все пак е било тереса, има си прозорци. Плюс е, че всичко е на една ръка растояние. Само дето вече няма място за нищо  girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 16, 2015, 10:33:04 »

Пандичке, преди родителите ми да се преместят в къща, живеехме в апартамент, чиято кухня използвахме за трапезария, а готвехме на терасата, която беше усвоена към кухнята и имахме плот на мястото на "бившите" прозорци.. Може и да беше тясно, но беше ужасно удобно.. изпитвам огромен сантимент към това време.. Сега къщата е огромна, има много пространство, ама уви вече не е толкова вкъщи smile  pardon Та и малките места си имат своя чар  good give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 16, 2015, 14:46:15 »

То зависи от материалите , от обкова, от много неща колко ще струва кухнята.  Нашата излезе към 8 хиляди само шкафове и обкова , без уреди. После още 1000 лв за дръжки дадах. Бях събрала 5 оферти , на другите места даже над 10000 лв излизаше.  Исках да е с гранитни плотове, но това щеше да струва още 3000 и се отКазахме. Нашата е доста по голя П образна. МДФ лак.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #433 -: февруари 16, 2015, 14:52:57 »

Панде, в свекърите кухнята също е направена като трапезария, а на усвоената тераса е изнесено почти всичко - мивка, печка, котлони, без хладилника. Пистолет прозорците са направени като барплот. Въпросът е, че всичко е направено рационално - мислено е кое къде да застане, за да не пречи.
В стария апартамент пък кухнята ни беше кухненски бокс. Сигурно на размери беше 2,5 на 2,5 м. Обаче имахме П-образни шкафове, мивка, котлони, аспиратор, съдомиялна, пералня, фурна, микровълнова! В сегашната ни кухня, която е доста голяма, нямам толкова шкафове, както в стария апартамент.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #434 -: февруари 21, 2015, 08:43:05 »

Александрова, страхотна ви е кухнята! heart и имате същата кафе машина като нашата, хаха. smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines