Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:01:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 330352 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #375 -: януари 05, 2011, 19:55:36 »

А ние когато правихме кухнята нямахме още избрани ел, уреди.Човека който ни прави кухнята дойде да вземе мерки и  ни посъветва ,че ако искаме да ни се гледат съдомиялна и пералня няма проблем каква ширина те са стандартни ,а и плота е също стандартен.Но аз не харесвам така да се гледат тези две неща и исках с вратичка за това човека ни каза колко см пералня и съдомиялна да търсим.В последствие купихме ел уредите и когато монтираха кухнята всичко си пасна идеално.Та съвета ми е направо да си викнете майстор и той да ви съветва,за да не се чудите после
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 05, 2011, 19:57:43 »

И при нас дупката за миялна постоя известно време празна, но после нямаше проблеми с монтажа. Мисля, че ако се измерят и предвидят нещата, когато се слагат шкафофете, няма да има проблем.
И моите газови котлони също не са свързани, ама то причината е в домашния майстор  tease
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 06, 2011, 14:38:23 »

когато решите да оставяте дупка за миялна и пералня, там няма проблем, но ако искате да оставите дупка за вграден хладилник, или фурна тогава идва проблема колко да е височината на отвора който да се остави. също така трябва да се съобрази плота с котлони и фурната ако са един над друг да не удрят помеждуси, но това не е ваша работа. вие трябва да си изберете уредите а всички тези неща трябва да ги съобразява човека който ще проектира и монтира мебелите.
Активен
Пламена
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #378 -: януари 09, 2011, 15:26:56 »

понеже заговорихте за проекти и тн... колко реално вземат за проект на кухня??? Те идват да вземат мерки и да им кажа кое къде да бъде.. така ли? И колко струва удоволствието? долу горе...
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 10, 2011, 13:01:02 »

Обикновено проектът е включен в цената. И поне моите впечатления са, че не можеш да обикаляш с един и същи проект от фирма на фирма, защото нещата, които предлагат, леко се различават. И като цяло, както всичко, трябва яко да изчетеш статии за ергономичност, хигиеничност и т.н. и по тях сама да си изградиш визия какво искаш, защото често проектатните не съобразяват елементарни неща.  diablo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 10, 2011, 13:28:00 »

Пламена, в много магазини се продават готови модули с различни размери и си сголбяваш, каквото искаш и каквото ти позволява помещението. Определено е много по-евтин вариант. има цели кухни за 400-500 лева.и не са лоши. просто трябва да поразгледаш.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 10, 2011, 15:02:32 »

Нашия проект си го правихме главно ние.Но при нас няма как миялната да е на друго място или мивката,понеже строителите са направили изводи и контакти на дадено място и преместването им щеше да е проблем. Това как да изглежда цветово го решихме като видяхме подобна готова кухня. Общо взето от фирмата която ни направи кухнята тяхно беше само решението как ще изглежда един проблемен участък,който аз и до ден днешен не мога да преценя как трябваше да изглежда. И точно заради тази част при нас нямаше как да вземем готов модул.
Аз смятам,че няма проблем един да ти направи проекта,а друг изпълнението.Но в този случай проекта ще е платен,а не 'безплатен' както е по принцип,ако ти го прави фирмата-изпълнител.

Aз май тук не съм показвала моята кухня,ето я и нея : 
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #382 -: януари 10, 2011, 20:24:52 »

Наде ,от кога чакам да видя кухнята ви.Много ми харесва стилно ,изчистено-със здраве да си я ползвате и много вкусотиики ад готвиш в нея.Горните шкафчета от Мдф лак ли са.?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 10, 2011, 20:37:50 »

Не,ПДЧ мисля че е . smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 03, 2011, 20:04:53 »

Да ви покажа и моята кухня smile:
Активен
betigm
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #385 -: април 03, 2011, 21:06:38 »

Ето тук се вижда моят сушилник който винаги е с прибори, защото все има по нещо за бързо миене....Такива сушилници се слагат и на долни шкафчета!!!
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #386 -: април 03, 2011, 21:27:27 »

Monikamaria и betigm много са хубави кухните и изгледат доста функционални. Моята е почти готова и ще я снимам като свършат майсторите (това трябваше да стане миналия вторник, но  pardon ).
Искам да попитам от къде си набавяте разните там сушилници и други за шкафовете, както и тези "пръчки" на които се закачат подправки, кухненски ролки и други.
Активен
betigm
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #387 -: април 03, 2011, 21:48:06 »

При нас в Бургас знам два магазина за мивки ,сушилници и др.Аз от там пазарих сушилника,бутилиерата,вградения кош,дръжките и пръчките.От там се снабдих и с денфери за плавно затваряне на шкафовете...
Активен
betigm
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #388 -: април 03, 2011, 21:59:55 »


http://www.elazbg.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=22&Itemid=2
http://www.elazbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=32&category_id=9&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=2
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #389 -: април 12, 2011, 15:51:48 »

Моника и Бети - много ми харесаха кухните ви. Свежи, модерни и функционални. Ние у нас плачем освен за нови кухненски шкафове, също за кухненско малко диванче ъглово, и за едно пребоядисване. Мисля да ударим една боя, латекс де в свежа резида. Но се чудя от къде да купим диванче и нови кухненски шкафове, че наште са старички вече
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines