Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:07:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпушване на тръбата в банята  (Прочетена 28625 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: октомври 24, 2008, 14:55:35 »

Мацки кажете с какво да си я отпуша,като влезна да се къпя за повече от половин час и става  Swiming е после се оттича,но е неприятно. Казаха ми за нещо което се смесва,но нямам спомен как се казваше,нещо от сорта на сода каустик<с което не става>. Всичко идва от косата,колкото и да я реша,пада много по време на къпане.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 24, 2008, 15:03:57 »

Ами аз ползвам Канали, Тубофло и разни други подобни препарати, някой път и по 2 слагам, ама най-ефективно е да видигнеш капачето на канала и с една клечка за уши примерно да обереш затлачилите се косми от него, докъдето стигнеш. Малко е гнусно, ама обикновено на мен това ми решава проблема и не се стуга до препарати за отпушване, а аз често имам такива проблеми като теб заради косата.
Успех!
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 24, 2008, 17:33:51 »

Ние също редовно ползваме Тубофло, ако е много тежко положението по две пакетчета на веднъж. А в краен случай работа вършат и онези гумени вакуми за отпушване (продават ги в домашни потреби и магазини за 1 лев). Ама то отпушването май е мъжка работа   Ashamed
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 24, 2008, 17:43:46 »

Тубофло и т.н. не върши работа,както и клечки,тръбата има някаква чупка и затова ми трябва нещо силно което да я отпуши blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 24, 2008, 18:02:41 »

Оф, ние в кухнята сме така с мивката, знам, че много трябва да внимавам, ама съм я запушвала  blush, трябва да питам милото с какво я отпушва, ама кой го знае кога ще се прибере...
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 24, 2008, 18:11:04 »

А с вакуумната гума пробвали ли сте? Тя размества и прочиства всички насъбрали се гадории.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 29, 2008, 22:43:05 »

С всичко сме пробвали,просто тръбата е крива и трябва нещо силно,а от ВиК им писна да ги викам и да идват да се разправят с моята тръба и да я отпушват<то те заради хазяйте идват де,защото доколкото разбрах не им е това работата> и вече ми е неудобно да ги търся.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 29, 2008, 22:48:35 »

Ами решението май е в ново жилище с нова канализационна система smile Пожелавам ви го.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 29, 2008, 23:02:54 »

Offtopic Offtopic :offtopic:Мерси,но не ми е нужно за момента ново жилище bouncinggirl аз жилище си имам<не едно,а цели две pleasantry,като трето се строи>,това в което имам проблем е студентското ми жилище .
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 29, 2008, 23:57:42 »

Става със сода каустик. Това е много силно...Трябва да се действа много внимателно с нея.
Активен
vuslugi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #10 -: декември 03, 2009, 05:48:10 »

Не прекалявайте със сода каустик, защото ще си запушите канала lol Мазнините наслоени като се свържат с киселината(сода каустик) се обръщат на сапун, затова не прекалявайте с нея за да не се налага да викате специалист.

Най-добре е с бял оцет, и после промивка с вряла вода..

Също така използвай по-добро капаче за сифона в банята  smile
« Последна редакция: декември 03, 2009, 05:51:41 от vuslugi » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 03, 2009, 08:57:25 »

Ние имаме огромен проблем със сифона в банята, откакто се нанесахме след ремонт просто сифона не работи, имам подозрения, че майсторите са го запушили със строителни отпадъци и затова се получава така. Банята се наводнява, буквално и даже тече отдолу на хората.
 пускаме всякакви химикали в сифона, с вакуум пробваме, резултатът е, че след 1 година ползване сифонът се разгради и с е счупи буквално, сега тече малко по-добре smile но не знам какво ще правим??? така че в някои случаи и химикали не помагат
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 03, 2009, 09:13:18 »

Руми, точно това са направили майсторите.Мъжът ми е такъв и ми е разправял за доста такива майстори та от това ви е запушен сифона със сигурност.В такъв случай нищо не помага.Те са изсипали част от материала с който мажат плочките и най-вероятно и от фугиращата смес и то като се спече после върви го отмивай.
« Последна редакция: декември 03, 2009, 09:19:27 от магито » Активен
Zhiveto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #13 -: март 21, 2012, 10:08:37 »

Здравейте аз също имам понякога имам проблем със сифона в банята Пробвала съм всичкор но съм най-доволна от  един "бабешки" метод: 1 пакетче сода бикарбонат се изсипва във сифона и загрявам чаша оцет и я изсипвам всичко започва да кипи действа безотказно *THUMBS*може да опитате с  пповече сода и оцет в случай че искате по ефикасен резултата УСПЕХ
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines