Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:29:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ателие Александра Асеновград - Не рискувайте!1  (Прочетена 33408 пъти)
 
Tedynd
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #15 -: октомври 30, 2010, 20:06:33 »

ООООО само като мина оттам и ми става лошо!
Преди 5 год. си поръчах рокля за бала от там,като ме увериха,че ще е точно както искам.Дойде първата проба olele Роклята(всъщност бяха 2 части) беше ушита като за дете!Полата вместо дълга беше до средата на прасеца и не можех да я закопчая(искам да подчертая,че съм слаба),бюстието също не можеше да ме обиколи,колкото е нужно.Не знам по какви мерки бяха шили.Да не говорим,че въобще не беше това което исках,но се примирих и зачаках следващата проба!
Чудо!Сега пък беше голяма!И също толкова грозна(като изпълнение).Е тогава вече стана скандала,върнаха ми парите,и се започна лудо търсене къде да я шия,защото имаше вече много малко време!
За щастие има Господ и на първото място където се съгласиха си я поръчах.Ушиха ми точно това което искам!Сега там си шия и булченската рокля,за да ми е спокойно!
Активен
micky_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #16 -: ноември 17, 2010, 13:26:39 »

През месец Октомври 2010 г. посетихме ателие "Александра" в Асеновград, след като бяхме посетили повечето от булчинските магазини в града. Вече мислехме , че няма да намерим това , което ще ни хареса и с известна доза недоверие се обърнахме към служителките в ателието. Веднага разбраха какво търсим , предложиха ни плат , подходящ за модела , който си бяхме избрали. Изненадаха ни с това , че не настояваха да се съобразим с тяхното мнение и се съгласиха роклята да бъде изработена експресно. Още по-голяма беше изненадата ни по време на пробата , защото се наложиха минимални корекции . Когато се облякох , преди да заплатя поръчката , имах усещането , че съм принцеса. Роклята беше изработена безупречно , а жените в ателието се държаха така , сякаш съм единствената клиентка там - мили , внимателни и много талантливи. Роклята беше изработена така , както искахме и то само за 2 дни , без да се завиши цената й.   smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 18, 2010, 21:12:31 »

Дано да взимаш добра заплата от Александра.
Активен
stefania1981
Любопитен
*
Публикации: 32


« Отговор #18 -: ноември 19, 2010, 08:13:28 »

Дано да взимаш добра заплата от Александра.
След всичко което изчетох,това ателие ми изглежда като къща на ужасите,незнам къде е и кой работи там,но и не искам да знам.То бива бива,ама това тяхното е направо гавра с хората.Направо съм ужасена.
Активен
micky_m
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #19 -: ноември 21, 2010, 11:52:55 »

За сведение на всички и най - вече на posum АЗ НЕ РАБОТЯ ТАМ. След като мине сватбата ще публикувам снимка , за да се види роклята и мисля че е крайно време да престанем да мислим , че когато някой каже нещо хубаво за някой ,то непременно му е платено за това. Аз наистина съм много доволна от обслужването в ателието и изработването на роклята ми , но това не означава че може да има и много недоволни клиенти. Споделям моето мнение за това ателие и не го натрапвам на никого. Април месец ще бъда кума и смятам роклята ми да бъде отново от това ателие.
Активен
petya_petkova
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #20 -: ноември 22, 2010, 09:29:42 »

 :(Аз мисля че просто конкуренцията завижда на ателие Александра и се опитват да опетнят името им... Естествено че винаги ще има доволни и недоволни, но според мен се прекалява с лошите думи за ателие "Александра". Бъдете преди всичко хора, завистта и злобата са много лошо нещо girl_impossible. Ще посетя лично това ателие, тъй като все още не съм си харесала и избрала моята рокля а и нямахме възможност тази седмица да отидем до Асеновград.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 08, 2011, 11:40:41 »

Аз не мога да кажа нищо лошо за това ателие. Роклята си я купих от там /магазина в Асеновград/. Харесах готова рокля - корекция имаше в дължината и малко да се отпусне. Всичко бяха много мили и отзивчиви. Аз останах доволна, но винаги има и недоволни навсякъде е така.
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 06, 2011, 16:20:14 »

Моята рокля също е от ателие Александра от Асеновград. Жените които бяха в магазина се държаха много любезно. Премерих роклята беше готов модел след което продължих търсенето. Накрая се върнах отново там, отново я премерих. Тъй като роклята беше в екрю, а аз исках да се видя и в бяла веднага отидоха някъде в цех ли не знам и ми донесоха същата рокля в бяло, премерих и нея и въпреки това реших да взема тази в екрю. Налагаха се кореции за около час време роклята беше готова и си я взех. Много неприятно е това което се е случило с доста от момичетата тук, но аз останах доволна от обслужването. Месец по-късно се видях с моя братовчедка на която и предстой бал. Тя също ходила до Асеновград и си купила рокля точно от Александра също каза че са били много мили и е много доволна.
Активен
Antoniq90
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #23 -: август 10, 2011, 21:26:57 »

Аз също си поръчах рокля от ателие "Александра" и то по снимка и с много промени.Справиха се перфектно,роклята стана по-красива от колкото си я представях и ми стоеше прекрасно не се наложи да се правят никакви корекции , направо си я взех  smile Купих от там и някои от аксесоарите за сватбата.Хората наистина си разбират от работата !  good   Живот и здрвае като ми се наложи да си купувам официален тоалет ПАК ще отида в "Александра"  smile smile smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines