Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:45:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 201216 пъти)
 
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 18, 2009, 16:19:51 »

 Аз гледах един такъв печат с инициали и струваше около 40лв. мога да ти дам сайта да го разгледаш, ама нее български  www.celebrationsplus.com  има най - различни печати.
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #286 -: февруари 18, 2009, 18:14:10 »

ее ще бъде много добре  good благодаря предварително!
няма значение на какъв език е нали има преводач на google  blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 18, 2009, 18:29:51 »

Здравейте от една бъдеща булка smile
Отскоро чета форума и смятам, че е много полезен. Страхотни идеи имате момичета. Ето и моята покана, като цвета и дължината на панделката още не са уточнени. Картонът е от "Слънчоглед" и тепърва ще разучавам къде ще могат да го принтират, тъй като е над 200 гр/м2. Очаквам критики и предложения.


Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 18, 2009, 18:49:34 »

Аз поне мога да ти кажа от къде да си купиш големи листи 70/100 - 2.40/бр. Wink
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 18, 2009, 19:55:07 »

от къде и какви? smile
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #290 -: февруари 19, 2009, 12:02:23 »

izvinete me..tozi karton stava li za table cartichki, che i na men mn mi haresa? Ot kude moga da si kupq...?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 19, 2009, 12:12:55 »

Картонът е книжарница "Слънчоглед", и един брой е 80 ст. Много е ефектен, има още няколко разноводности - на прави линии, на нещо като облачета. Не знам обаче как ще изглежда печата върху релефната част.
За съжаление не правят отстъпки при закупуване на по-голямо количество.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 19, 2009, 16:43:24 »

Тъъъйййй, картона в Слънчоглед е много скъп и си направих труда да намеря мястото където ги продават. Не съм 100% сигурна, че в момента ще имат такъв картон, но съм на 99% Картона го продават на големи листи 100 на 70. Там си има и един човечец, дето може да го нареже на машина на каквато си искате големина (0.80ст. на рез). Големият лист картон струва 2.40лв. Става и за тейбълки.

Малко трудно ще обясня къде се намира точно, за това ще видя да изнамеря адреса и ще ви го пратя...Ако знаете колко го търсих тоя картон за нашата сватба, НО го намерих доста след това cray
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 19, 2009, 18:03:14 »

skylife, страхотна си. На големи листове излиза доста по-евтино, така че се надяваме на твоята помощ. Макар че аз смятам от 1 лист да направя две покани и горе-долу заедно с каличката, панделката, мънистата (не знам от къде точно ще намеря такива връхчета), надписването сметнах, че няма да излезе повече от лев и нещо на покана, което напълно ме устройва в сравнение с готови подобни... Наистина картонът е много ефектен и аз се влюбих в него от пръв поглед smile
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 19, 2009, 21:39:04 »

skylife

ще се радвам ако помогнеш и аз мисля да правя сама поканите  smile
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #295 -: февруари 19, 2009, 22:42:11 »

Такъв картон на листове А4 има и в Офис 1.
0.80 ст или 0.08 на разрез взимат, че ако е 0.80 то дефакто няма смисъл цялото главоболие  good
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 20, 2009, 09:49:47 »

0.80 ст е на разрез. Но на мен ми ги сметна малко на принципа "айде от мен да мине". Но човечеца си ги прави така, че да ти излязат възможно най- малко разрези. И това е ако искаш, все пак можеш да си ги нарежеш на ръка. Рязала съм ги и на ръка (отнема доста време), а той ми ги наряза за 3 минути... От 1 голям лист излизат 9 малки А4- тука ти е файдата, а и ти остава една лента 10см/70см, от която стават перфектно няколко тейбълки. Защото 9*0.8 = 7.20 ти е цената от слънчоглед, а тука листа ти е 2.4. А и 0.80 ст е на рез, ама не на 1 лист - той в машината може да сложи до 250 листа...така, че...

Тъй - намерих ги. Фирмата се казва Елидис ООД и складът им се намира на бул. Цариградско шосе 117. Там има много складове. Трудно се ориентира, но като питате там ще я намерите. Там има и една друга фирма за картони - Директ, но те продават друг тип картони. Като стигнете до там - то се влиза само от едно място и насреща има една сграда. Та минавате успоредно на цялата сграда, завивате наляво и има една бариерка, там човека ще ви каже точно къде е фирмата good Успех и ако имате още въпроси - свиркайте.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: февруари 20, 2009, 10:15:26 »

Благодаря ти, skylife,
с големите листа наистина излиза много по-евтино, и ние така го смятахме снощи. А пък тънката лента, която остава, може да се използва и за папирусчета или благодарствени картички, поне аз това смятам да направя, защото с table-картичките ще се озоря да мисля кой до кого да слагам да седи .... Мисля само по масите да сложа на едно картонче имената на хората.
Имате ли представа къде мога да печатам върху този картон, доста е плътен и не знам въобще как ще излезе през принтер, вероятно в някаква печатница би трябвало да стане ...
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 20, 2009, 10:18:21 »

Момичета,
а какво мислите за поканата, която мисля да правя? Ще се радвам да споделите мнения - претрупана ли е според вас или е добре? Със екрю панделка дали ще е по-добре, защото картонът е мръсно бял. Какъв цвят за текста бихте предложили?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 20, 2009, 10:18:49 »

Излиза и на принтер... girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines