Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 06:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 201652 пъти)
 
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 21, 2009, 16:08:46 »

Тук има примерни текстове:

http://www.svatbenipokani.hit.bg/
http://pokani.com/svatbeni_tekstove.htm
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 21, 2009, 17:20:50 »

stasi_ge , благодаря ! Даже има и за кумовете покани, от полза ще ми са, защото още не сме поканили нашите кумове
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 22, 2009, 01:58:18 »

здравей mechta, не съм поръчвала от тези покани за моята сватба, но нашите бяха подобни от т.нар. италиански картон са. Ние ги поръчахме в един сватбен салон в Асеновград и след това ни ги доставиха на домашния ни адрес в Нова Загора точно както си ги искахме. Бяха ни изпратени с наложен платеж и всичко беше наред. Капарото, което оставихме беше 20 лв. Ако имаш път към Асеновград с булката можеш да ми пишеш на лични, за да ти дам адрес и телефон на този салон. Имам и още една идея за оригинални покани ако проявяваш интерес. Видях, че в сайта, който си посочила има телефон за връзка, защо не се обадиш и да попиташ дали работят с цялата страна и как може да стане поръчката?
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #138 -: януари 22, 2009, 13:23:29 »

Момичета--имам нужда от съвет..от една седмица се ровя в нета за покани ---и първоначално си харесах от чужди сайтове...но тези дни попаднах и на тези вариантчета.....какво ще ме посъветвате - Да ги поръчам от чужбина или да си поръчам някоя от тези---насочила съм се към бордо....но може и да се преорентирам...
Първия бг враиант, които съм харесала:

и втория бг вараиант които съм харесала


И ето това ми харесва----но пък е в розово---и съвсем ще объркам цветответе на сватбата......

Моля Ви, помогнете със съвет.....че мн разглеждах, но в бордо почти няма покани...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 22, 2009, 13:45:10 »

Аз да си кажа на мен най-ми харесват първите от показаните.Всяка една от показаните покани можеш и ти да си направиш ако ти доставя удоволствие за мен правенето на такива неща например е изнервящо и затова предпочетох да си купя готови.Ако цялата ти сватба е в Бордо, не се отказвай от поканите в такъв цвят.Сигурна съм, че ще намериш и още, а и можеш да говориш със печатници и те да ти направят такива каквито ти искаш от съответния цвят.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 22, 2009, 13:46:08 »

ЕТО НЯКОЛКО ПРЕДЛОЖЕНИЯ
ПП: опитах се да ги кача в галерията, но ми дава системна грешка


* 192.jpg (8.69 KB, 260x260 - видяно 3413 пъти.)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #141 -: януари 22, 2009, 13:50:04 »

Това, че поканите на снимката не са в бордо, съвсем не означава, че не могат да се направят в бордо. Просто се правят от картон в цвят, който ти харесва на теб. Запазваш си модела и сменяш картона.

Вярно е, че бордото е по - специфичен цвят и по - малко хора го избират за сватба, но винаги може да се направи. Моята сватба ще е в бяло и бордо и всичките ми "боклучки" ще имат от този цвят задължително.

Не мисля, че смяна на цвета ще е проблем. Хъхъхъ, като се сетя в какви странни цветове съм правила нещица.... винаги могат да ти сменят цвета. Просто, като си си харесала нещо казваш, искам товая, но в този цвят и ти го правят така.  good
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 22, 2009, 13:50:15 »

Привет момичета! Много съм изпуснала!

Пепенита, на мен червената покана много ми харесва. Тази на bibsy. Всъщност всички нейни ми харесват!  blush А и сигурно с нея можеш да обсъдиш варианти и да ти направи нещо за теб. Все пак тя си ги изработва ръчно и сама. Така мисля!

Аз многооо се чудих и стигнах до заключението - мой дизайн и изработка в печатница. Не ми е достатъчно добър принтера май  crazy

Ето моята идея и ще се радвам ако критикувате, съветвате и какво ви се иска!
А и идеи за печат приемам  blum

Покана - външна част
Покана отвътре
Плах опит за печат в офиса smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #143 -: януари 22, 2009, 13:52:13 »

Много е нежна и стилна!!!  Bravo Мисля, че във всяка по - малка печатница ще ти я отпечатат без проблем.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 22, 2009, 13:55:00 »

ето и това като цяло


* 1.jpg (61.56 KB, 390x217 - видяно 3469 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 22, 2009, 13:55:48 »

и това smile


* 400x400_Red_White_Invitations_121951.jpg (41.4 KB, 200x178 - видяно 3370 пъти.)
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #146 -: януари 22, 2009, 14:20:56 »

Благодаря, Ви момичета за бързия отговор. Ами относно това да си ги правя сама- нямам нито времето нито необходимата сръчност....Иначе
Цитат
tasty
  и аз харесах тези покани, мисля че ги видях именно във форума--и даже и аз си ги бях набелязала в нета.
Привет момичета! Много съм изпуснала!

Пепенита, на мен червената покана много ми харесва. Тази на bibsy. Всъщност всички нейни ми харесват!  blush А и сигурно с нея можеш да обсъдиш варианти и да ти направи нещо за теб. Все пак тя си ги изработва ръчно и сама. Така мисля!

Не съм говорила с човека (просто си ги намерих в гоогле, при изображенията и слъчайно видях че става въпрос за бг сайт...;-), който ги прави тези покани - само пуснах запитване...дали е възмжно както и вие казвате да ми се направи дадено моделче на върху картон бордо- ако е възможно ще обмисля и ще поръчам (аз имам доста време де, но все пак).....

Поздравления за твоя опит  tatitt, мисля че идеята ти емн готина, само че си права че ще трябва на професионален принтер да се принтира--можеш и в някое принт студио да попиташ....
Успех...

На всички още ведъж, благодаря--- ще видя какво ще получа като отговор и ще реша...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 22, 2009, 18:43:08 »

pepinita , на мен ми харесват 1 и 3 , за цветовете е ясно че може ти да си ги избереш. Моите ще бъдат нещо подобно, (още не съм решила какви ще са точно), ръчна изработка. Радвам се , че имам сръчни приятелки , които са готови да направят това за мен  danceg
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #148 -: януари 23, 2009, 16:33:29 »

Еми, аз се предавам!!!!!!!!!!!   insane   Уж качих снимчица на поканката в галерията, за да я сложа и в мнението, ама не ми излиза моята галерия, за да измъкна снимката. Ако на някой му се цъка, може да види поканките ми в галерията.

Предупреждение blum От фотоапарати бягам като опърлена, те от мен също. За способностите ми да качвам картинки във форум... по - добре да не говорим. Хихихи!  blush

Модератор:Качих снимките в мнението ти
« Последна редакция: януари 23, 2009, 17:07:15 от gucci » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 23, 2009, 17:22:44 »

много са готини, имаш ли снимка от вътре  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines