Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:59:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани!!! част 4  (Прочетена 201339 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: октомври 20, 2008, 17:06:44 »

ето я старата темичка
 Сватбени покани! част 3
« Последна редакция: февруари 05, 2009, 00:10:22 от maria_lakova » Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 21, 2008, 09:55:37 »

Пу първа в новата темичка  blum

BeRa, ако нямаш време да правиш цялата покана сама, можеш да я поразкрасиш с нещо дребно което вие/ти да си направила - така ще има и нещо и от теб на поканата  good Ние така направихме защото нямахме време да изработим цялата покана сами.
Активен
svatbarkata9
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #2 -: октомври 21, 2008, 11:07:59 »

Здравейте,имам нужда от помощ!Брат ми ще се жени,но понеже е в чужбина и аз ще организирам почти всичко.От няколко дни се мача да намеря някакви интересни сватбени покани но немога да открия нощо в интернет още по-малко в магазините.Моляви кажете ми някаде кадето правят нещо интересно или някой страница да разгледам за идеи.Благодаря crazy
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 21, 2008, 11:18:11 »

Заповядай
http://www.inka-bg.com/
взех го от тук: http://www.svatbencenter-sofia.bg/catalog/ - може да намериш още нещо полезно там Wink

Освен това в сватбения център имат още 2-3 каталога и на други фирми, така че можеш да се разходиш да разгледаш на място. Общо взето в повечето сватбени магазини има каталог (поне един) с покани, но повечето се повтарят и ги има и в сватбения център. На едно друго място има още един интересен каталог с много хубави идеи - магазина се намира на Евлоги Георгиев, като тръгнеш от пресечката с Графа по посока НДК, 2-3-4 пресечки по-нагоре на един ъгъл има булчински магазин. Мисля че още по-нагоре пак по Евлоги Георгиев имаше още един магазин в който имаше хубав каталог (но не съм сигурна)

Ето и още няколко линка :
http://www.weddingbg.com/pokani.html
http://www.nikol-weddings.com/bg/invitations_catalogue.html
(напиши "покани" в гугъл и излизат Wink )
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 22, 2008, 09:09:00 »

да, покани в гугъл и ще ти излезнат доста резултати

а може и в чужди сайтове да погледнеш също
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2008, 09:14:01 »

Здравейте,имам нужда от помощ!Брат ми ще се жени,но понеже е в чужбина и аз ще организирам почти всичко.От няколко дни се мача да намеря някакви интересни сватбени покани но немога да открия нощо в интернет още по-малко в магазините.Моляви кажете ми някаде кадето правят нещо интересно или някой страница да разгледам за идеи.Благодаря crazy

Според мен първо трябва да реши каква да му е темата на сватбата(ако ще има такава) и после според темата в google ще намериш много интересни предложения както за покани, така и за цялостното оформление на сватбената украса smile
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #6 -: октомври 27, 2008, 15:16:01 »

Помисли какво харесва брат ти и неговата бъдеща съпруга....всеки човек има страст към нещо....Изненадай ги с индивидуален проект на покана.
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 10, 2008, 13:15:36 »

момичета, искам да споделя едно чудесно изложение на покани и всякакви други сватбени нещица за организирането на прекрасния сватбен ден*YAHOO*! Това изложение ще бъде в гр.Троян. Bravo
това е чудесно, жалко че не го направиха по-рано, за да мога да се възползвам и аз... blush! Ще се проведе в Хотел Шато Монтан на 11 и 12 април yahoo, предполагам ще бъде чудесно, бих отишла и аз yahoo, въпреки че мина моята сватба! good
Активен
danisav
Любопитен
*
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 11, 2008, 18:01:52 »

ето ... и нашата покана как изглежда ... на фон на влюбените е хотел ресторанта където е и самото тържество... pleasantry


* poki21.jpg (75.44 KB, 450x308 - видяно 716 пъти.)
Активен
Zaiko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 11, 2008, 19:40:44 »

Здравейте, ето така изглеждат и моите покани, ръчно правени от мен, но все още се чудя дали да не поръчам официални .... би било хубаво ....
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #10 -: ноември 11, 2008, 21:52:12 »

Zaiko може да направиш тези покани за гостите, а да си поръчате само за кумовете и родителите по-официални. Или и за някой по важен гост, като шеф или някой друг.
Активен
Zaiko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 11, 2008, 22:14:27 »

Много благодаря за идеята, мисля да се възползвам ... звучи много добре така. Аз много се чудех защото като познавам приятелите си, те много биха се зарадвали че съм правила поканите ръчно ... докато някои от гостите знам, че ще ме помислят за скръндза, че не съм ги купила ... затова се чудя ... но съвета ти ми харесва ... май така ще постъпя smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 17, 2008, 21:35:23 »

вижте какво открих

http://www.invitationconcepts.cceasy.com/WE_SearchResults.cfm?prev=1&TempPrev=0&blnPreviewRequestSubmitted=0&recordsperpage=8&CompletedOrder=0&sBasketID=0&Group=WedEnsCCa&alogo=1&menu=None&morethanonepage=YES&HostDomain=0&FirstTimeThrough=1&option=WE_SearchResults.cfm&format=WedEnsCCa&CFID=26680579&CFTOKEN=64182709
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 19, 2008, 08:59:32 »

Zaiko, на мен много ми харесват поканите ти! Много са хубави!  Bravo
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 19, 2008, 09:37:54 »

Ето ги и нашите покани.  smile


* 19112008250-малък.jpg (13.41 KB, 640x480 - видяно 737 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines